Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 25 қаңтардағы N 57 және 2006 жылғы 3 наурыздағы N 146 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 24 қазандағы N 1021 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне тұрғын үй салуға 2005 жылға кредит берудiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 25 қаңтардағы N 57  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 3, 29-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне тұрғын үй салу үшiн сыйақының (мүдденiң) нөлдiк ставкасы бойынша 2005 жылға кредит беру ережесiнде:
2-тармақтағы "2 (екi) жыл мерзiммен" деген сөздер "2007 жылғы желтоқсанда өтеу мерзiмiмен" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне тұрғын үй салуға 2006 жылға кредит берудiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 3 наурыздағы N 146  қаулысында :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органдары:
тиiстi мәслихаттар облыстық, Астана және Алматы қалаларының 2006 жылға арналған бюджеттерiнде тиiстi түсiмдердi, сондай-ақ осы қаулының 2-тармағын орындауға байланысты бағдарлама бойынша шығыстарды көздейтiн шешiмдер қабылдағаннан кейiн он күнтiзбелiк күн iшiнде мәслихаттардың көрсетiлген шешiмдерiн Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiне ұсынсын;
"Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 11 маусымдағы N 1388 Жарлығына сәйкес пәтерлердiң жалпы алаңының бiр шаршы метрi үшiн құны 56515 теңгеден аспайтын тұрғын үй салуды қамтамасыз етсiн.";
3-тармақтың 1) тармақшасындағы "2 (екi)" деген сөздер "3 (үш)" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi, Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi осы қаулыға сәйкес кредиттiк шарттарға (келiсiмдерге) қосымша келiсiмдер жасасуды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігіне жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 25 января 2005 года N 57 и от 3 марта 2006 года N 146
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2006 года N 1021
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.   Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 25 января 2005 года N 57 "О некоторых вопросах кредитования на 2005 год областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на строительство жилья" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 3, ст. 29):
в  Правилах  кредитования на 2005 год областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы по нулевой ставке вознаграждения (интереса) для строительства жилья, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 2 слова "сроком на 2 (два)" заменить словами "со сроком погашения в декабре 2007";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2006 года N 146 "О некоторых вопросах кредитования на 2006 год областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на строительство жилья":
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Местным исполнительным органам областей, городов Астаны и Алматы:
в течение десяти календарных дней после принятия соответствующими маслихатами решений, предусматривающих в областных, городов Астаны и Алматы бюджетах на 2006 год соответствующие поступления, а также расходы по программе, связанной с выполнением пункта 2 настоящего постановления, представить в Министерство финансов Республики Казахстан указанные решения маслихатов;
обеспечить строительство жилья стоимостью, не превышающей 56515 тенге за один квадратный метр общей площади квартиры, в соответствии с  Указом  Президента Республики Казахстан от 11 июня 2004 года N 1388 "О Государственной программе развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы";
в подпункте 1) пункта 3 слова "2 (два)" заменить словами "3 (три)".
2. Министерству финансов Республики Казахстан, Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан, акимам областей, городов Астаны и Алматы обеспечить заключение дополнительных соглашений к кредитным договорам (соглашениям) в соответствии с настоящим постановлением.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан