Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 15 тамыздағы N 770 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 8 қарашадағы N 1070 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Мүлiктi жария етуге байланысты рақымшылық жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес жария етiлген жылжымайтын мүлiк объектiлерiн пайдалануға қабылдауды ұйымдастыру және жүргiзу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 15 тамыздағы N 770  қаулысына  мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген "Мүлiктi жария етуге байланысты рақымшылық жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес жария етiлген жылжымайтын мүлiк объектiлерiн пайдалануға қабылдауды ұйымдастыру және жүргiзу ережесiнде:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Жергiлiктi атқарушы органдар жылжымайтын мүлiктi жария етудi жүргiзу жөнiндегi тиiстi комиссия (бұдан әрi - Комиссия) жылжымайтын мүлiктi жария ету туралы шешiм шығарған күннен бастап екi жұмыс күнi iшiнде жария етiлген объектiнi пайдалануға қабылдауды жүргiзудi ұйымдастырады. Жария етiлген объектiнi пайдалануға қабылдау он жұмыс күнi iшiнде жүзеге асырылады".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 августа 2006 года N 770
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2006 года N 1070
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 15 августа 2006 года N 770 "Об утверждении Правил организации и проведения приемки в эксплуатацию объектов недвижимого имущества, легализованных в соответствии с Законом Республики Казахстан "Об амнистии в связи с легализацией имущества" следующее изменение:
в  Правилах  организации и проведения приемки в эксплуатацию объектов недвижимого имущества, легализованных в соответствии с Законом Республики Казахстан "Об амнистии в связи с легализацией имущества", утвержденных указанным постановлением:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Местные исполнительные органы в течение двух рабочих дней со дня вынесения соответствующей комиссией по проведению легализации недвижимого имущества (далее - Комиссия) решения о легализации недвижимого имущества организуют проведение приемки в эксплуатацию легализованного объекта. Приемка в эксплуатацию легализованного объекта осуществляется в течение десяти рабочих дней".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан