Алматы қаласында "Ана" ескерткiшiн орнату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 қарашадағы N 1108 Қаулысы
Аналарды мәңгi есте қалдыру, әйел-аналардың рөлiн асқақтату мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi мен "Ана" қоғамдық қорының Алматы қаласында әйел-анаға арналған ескерткiш (бұдан әрi - ескерткiш) орнату туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Алматы қаласының әкiмi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) ескерткiштiң құрылысына жер учаскесiн бөлiп берудi жүргiзсiн;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Ескерткiштi орнату "Ана" қоғамдық қорының қаражаты есебiнен жүзеге асырылатындығы назарға алынсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О сооружении памятника "Ана" в городе Алматы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2006 года N 1108
В целях увековечения памяти матерей, возвышения роли женщины-матери Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение Министерства культуры и информации Республики Казахстан и общественного фонда "Ана" о сооружении в городе Алматы памятника (далее - памятник), посвященного женщине-матери.
2. Акиму города Алматы в установленном законодательством порядке:
1) произвести отвод земельного участка под строительство памятника;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Принять к сведению, что сооружение памятника осуществляется за счет средств общественного фонда "Ана".
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан