Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228 қаулысына толықтыру мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 қарашадағы N 1118 Қаулысы
"2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 22 қарашадағы  Заңына , "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң және жергiлiктi атқарушы органдардың резервтерiн пайдалану ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1405  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiне Оңтүстiк Қазақстан облысының ЖҚТБ-ға қарсы күрес және оның алдын алу жөнiндегi облыстық орталығын жарақтандыруға Оңтүстiк Қазақстан облысының әкiмiне аудару үшiн 2006 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл шығындарға арналған резервiнен жалпы сомасы 100101400 (бiр жүз миллион бiр жүз бiр мың төрт жүз) теңге нысаналы трансферттер бөлiнсiн.
2. "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысына  мынадай толықтыру мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
II "Шығындар" бөлiмiнде:
05 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында, 226 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi" әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы бағдарламамен толықтырылсын:
"109 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл шығындарға арналған резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткізу";
05 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында, 09 "Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер" iшкi функциясында 226 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi" әкiмшiсi бойынша "109 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл шығындарға арналған резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу" бюджеттiк бағдарламасы бойынша шығындар Оңтүстiк Қазақстан облысының ЖҚТБ-ға қарсы күрес және оның алдын алу жөнiндегi облыстық орталығын жарақтандыруға 100101 мың теңге сомасына ұлғайтылсын;
13 "Басқалар" функционалдық тобында, 09 "Басқалар" iшкi функциясында, 217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
010 "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервi" бағдарламасында, 101 "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл шығындарға арналған резервi" кiшi бағдарламасында шығындар 100101 мың теңге сомасына азайтылсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгі бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан и внесении дополнения и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2006 года N 1118
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 22 ноября 2005 года "О республиканском бюджете на 2006 год",  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1405 "Об утверждении Правил использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству здравоохранения Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2006 год на неотложные затраты, целевые трансферты в общей сумме 100101400 (сто миллионов сто одна тысяча четыреста) тенге для перечисления акиму Южно-Казахстанской области на оснащение Областного центра по борьбе и профилактике СПИД Южно- Казахстанской области.
2. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год" следующие дополнение и изменения:
в  приложении 1  к указанному постановлению:
в разделе II "Затраты":
в функциональной группе 05 "Здравоохранение", по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан" дополнить программой следующего содержания:
"109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты";
в функциональной группе 05 "Здравоохранение", в подфункции 09 "Прочие услуги в области здравоохранения", по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан" по бюджетной программе "109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты" затраты увеличить на сумму 100101 тысяча тенге на оснащение Областного центра по борьбе и профилактике СПИД Южно-Казахстанской области;
в функциональной группе 13 "Прочие", в подфункции 09 "Прочие", по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан":
в программе 010 "Резерв Правительства Республики Казахстан", в подпрограмме 101 "Резерв Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты" затраты уменьшить на сумму 100101 тысяча тенге.
3. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.

4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан