Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 3 мамырдағы N 356 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 қарашадағы N 1150 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 7 мамырдағы N 363 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 7 мамырдағы N 363  Қаулысымен .
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанынан Индустриялық-инновациялық даму саласындағы мемлекеттiк басқару мәселелерi жөнiндегi мамандандырылған кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 3 мамырдағы N 356  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң жанындағы Индустриялық-инновациялық даму саласындағы мемлекеттiк басқару мәселелерi жөнiндегi мамандандырылған кеңестiң құрамына:
Мусин                   - Қазақстан Республикасының Экономика
Аслан Есболайұлы          және бюджеттiк жоспарлау министрi
енгiзiлсiн;
"Мәсiмов Кәрiм          - Қазақстан Республикасы Премьер-
Қажымқанұлы               Министрiнiң орынбасары - Қазақстан
Республикасының Экономика және
бюджеттiк жоспарлау министрi,
төраға" деген жолдағы "- Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрі" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2006 года N 356
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2006 года N 1150. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2007 года N 363
Сноска. Постановление Правительства РК от 30 ноября 2006 года N 1150 утратило силу постановлением Правительства РК от 7 мая 2007 года N  363 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2006 года N 356 "О создании Специализированного совета по вопросам государственного управления в области индустриально-инновационного развития при Правительстве Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в состав Специализированного совета по вопросам государственного управления в области индустриально-инновационного развития при Правительстве Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
Мусина                    - Министра экономики и бюджетного
Аслана Еспулаевича          планирования Республики Казахстан;
в строке "Масимов Карим Кажимканович - Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр экономики и бюджетного планирования, председатель" слова "- Министр экономики и бюджетного планирования" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан