Өзбекстан Республикасының Жеке тұлғалар Кеден одағына қатысушы мемлекеттердiң кедендiк шекаралары арқылы тасымалдайтын өндiрiстiк және өзге де коммерциялық қызметке арналмаған тауарларды және валютаны кедендiк ресiмдеудiң оңайлатылған тәртiбi туралы 1998 жылғы 22 қаңтардағы хаттамаға қосылуы туралы хаттамаға қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 желтоқсандағы N 1175 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қоса берiлiп отырған Өзбекстан Республикасының Жеке тұлғалар Кеден одағына қатысушы мемлекеттердiң кедендiк шекаралары арқылы тасымалдайтын өндiрiстiк және өзге де коммерциялық қызметке арналмаған тауарларды және валютаны кедендiк ресiмдеудiң оңайлатылған тәртiбi туралы 1998 жылғы 22 қаңтардағы хаттамаға қосылуы туралы хаттаманың жобасы мақұлдансын.
2. Өзбекстан Республикасының Жеке тұлғалар Кеден одағына қатысушы мемлекеттердiң кедендiк шекаралары арқылы тасымалдайтын өндiрiстiк және өзге де коммерциялық қызметке арналмаған тауарларды және валютаны кедендiк ресiмдеудiң оңайлатылған тәртiбi туралы 1998 жылғы 22 қаңтардағы хаттамаға қосылуы туралы хаттамаға қол қойылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 6 желтоқсандағы
N 1175 қаулысымен
мақұлданған
Жоба
Өзбекстан Республикасының Жеке тұлғалар Кеден одағына қатысушы мемлекеттердiң кедендiк шекаралары арқылы тасымалдайтын өндiрiстiк және өзге де коммерциялық қызметке арналмаған тауарларды және валютаны кедендiк ресiмдеудiң оңайлатылған тәртiбi туралы 1998 жылғы 22 қаңтардағы хаттамаға қосылуы туралы хаттама
1995 жылғы 6 және 20 қаңтардағы Кеден одағы туралы келiсiмдерге қатысушылар болып табылатын Беларусь Республикасының Yкiметi, Қазақстан Республикасының Үкіметі, Қырғыз Республикасының Үкiметi, Peceй Федерациясының Үкiметi, Тәжiкстан Республикасының Үкiметi бiр тараптан және Өзбекстан Республикасының Yкiметi екiншi тараптан,
2006 жылғы 25 қаңтарда қол қойылған Өзбекстан Республикасының Еуразиялық экономикалық қоғамдастық құру туралы 2000 жылғы 10 қазандағы шартқа қосылуы туралы  хаттаманы назарға ала отырып,
Жеке тұлғалар Кеден одағына қатысушы мемлекеттердiң кедендiк шекаралары арқылы тасымалдайтын өндiрiстiк және өзге де коммерциялық қызметке арналмаған тауарларды және валютаны кедендiк ресiмдеудiң оңайлатылған тәртiбi туралы 1998 жылғы 22 қаңтардағы  хаттаманың 8-бабын басшылыққа ала отырып,
мына төмендегiлер туралы уағдаласты:
1-бап
Өзбекстан Республикасының Үкiметi Жеке тұлғалар Кеден одағына қатысушы мемлекеттердiң кедендiк шекаралары арқылы тасымалдайтын өндiрiстiк және өзге де коммерциялық қызметке арналмаған тауарларды және валютаны кедендiк ресiмдеудiң оңайлатылған тәртiбi туралы 1998 жылғы 22 қаңтардағы хаттамаға қосылады және осы Хаттаманың 2-бабында көрсетiлген ережелердi қоспағанда, одан туындайтын құқықтар мен мiндеттемелердi толық көлемде өзiне қабылдайды.

О подписании Протокола о присоединении Республики Узбекистан к Протоколу об упрощенном порядке таможенного оформления товаров, не предназначенных для производственной и иной коммерческой деятельности, и валюты, перемещаемых физическими лицами через таможенные границы государств-участников Таможенного союза, от 22 января 1998 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2006 года N 1175
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить прилагаемый проект Протокола о присоединении Республики Узбекистан к Протоколу об упрощенном порядке таможенного оформления товаров, не предназначенных для производственной и иной коммерческой деятельности, и валюты, перемещаемых физическими лицами через таможенные границы государств-участников Таможенного союза, от 22 января 1998 года.
2. Подписать Протокол о присоединении Республики Узбекистан к Протоколу об упрощенном порядке таможенного оформления товаров, не предназначенных для производственной и иной коммерческой деятельности, и валюты, перемещаемых физическими лицами через таможенные границы государств-участников Таможенного союза, от 22 января 1998 года.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Одобрен
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2006 года N 1175
Проект
Протокол
о присоединении Республики Узбекистан к
Протоколу об упрощенном порядке таможенного оформления товаров,
не предназначенных для производственной и иной коммерческой
деятельности, и валюты, перемещаемых физическими лицами через
таможенные границы государств-участников Таможенного союза,
от 22 января 1998 года
Правительство Республики Беларусь, Правительство Республики Казахстан, Правительство Кыргызской Республики, Правительство Российской Федерации, Правительство Республики Таджикистан, являющиеся участниками соглашений о  Таможенном союзе от 6 и 20 января 1995 года, с одной стороны, и Правительство Республики Узбекистан, с другой стороны,
принимая во внимание  Протокол о присоединении Республики Узбекистан к  Договору об учреждении Евразийского экономического сообщества от 10 октября 2000 года, подписанный 25 января 2006 года,
руководствуясь статьей 8 Протокола об упрощенном порядке таможенного оформления товаров, не предназначенных для производственной и иной коммерческой деятельности, и валюты, перемещаемых физическими лицами через таможенные границы государств-участников Таможенного союза, от 22 января 1998 года,
договорились о нижеследующем:
Статья 1
Правительство Республики Узбекистан присоединяется к Протоколу об упрощенном порядке таможенного оформления товаров, не предназначенных для производственной и иной коммерческой деятельности, и валюты, перемещаемых физическими лицами через таможенные границы государств-участников Таможенного союза, от 22 января 1998 года и принимает на себя в полном объеме вытекающие из него права и обязательства, за исключением положений, указанных в статье 2 настоящего Протокола.

2-бап
Өзбекстан Республикасының Үкiметi Жеке тұлғалар Кеден одағына қатысушы мемлекеттердiң кедендiк шекаралары арқылы тасымалдайтын өндiрiстiк және өзге де коммерциялық қызметке арналмаған тауарларды және валютаны кедендiк ресiмдеудiң оңайлатылған тәртiбi туралы 1998 жылғы 22 қаңтардағы хаттаманың 3-бабының ережелерiн ол үшiн 2003 жылғы 28 қазандағы Хаттамамен енгiзiлген өзгерiстерi мен толықтырулары бар 1998 жылғы 24 қарашадағы Жеке тұлғалардың Кеден одағына қатысушы мемлекеттердiң шекараларынан еркiн және тең құқылы өтуiн және олардың тауарлар мен валютаны кедергiсiз тасымалдауын қамтамасыз ету туралы келiсiм күшiне енген күннен бастап қабылдайды.
3-бап
Осы Хаттаманы түсiндiруге немесе қолдануға қатысты даулар консультациялар немесе келiссөздер жолымен шешiледi.
4-бап
Осы Хаттама қол қойылған күнiнен бастап отыз күн өткен соң күшiне енедi.
2006 жылғы "______"___________ ________ қаласында орыс тiлiнде бiр данада жасалды.
Осы Хаттаманың түпнұсқа данасы оның куәландырылған көшiрмесiн оған қол қойған үкiметтерге жiберетiн депозитарийде сақталады.
Беларусь Республикасының
Үкiметi үшiн
Қазақстан Республикасының
Yкiметi үшiн
Қырғыз Республикасының
Үкiметi үшiн
Ресей Федерациясының
Үкіметі үшін
Тәжікстан Республикасының
Үкіметі үшін
Өзбекстан Республикасының
Үкіметі үшін

Статья 2
Правительство Республики Узбекистан принимает положения статьи 3 Протокола об упрощенном порядке таможенного оформления товаров, не предназначенных для производственной и иной коммерческой деятельности, и валюты, перемещаемых физическими лицами через таможенные границы государств-участников Таможенного союза, от 22 января 1998 года с даты вступления в силу для нее Соглашения об обеспечении свободного и равного права пересечения физическими лицами границ государств-участников Таможенного союза и беспрепятственного перемещения ими товаров и валюты от 24 ноября 1998 года с изменениями и дополнениями, внесенными Протоколом от 28 октября 2003 года.
Статья 3
Споры относительно толкования или применения настоящего Протокола решаются путем консультаций или переговоров.
Статья 4
Настоящий Протокол вступает в силу по истечении тридцати дней с даты его подписания.
Совершено в городе _________ "___" __________ 2006 года в одном экземпляре на русском языке.
Подлинный экземпляр настоящего Протокола хранится у депозитария, который направит его заверенную копию подписавшим его правительствам.
За Правительство
Республики Беларусь
За Правительство
Республики Казахстан
За Правительство
Кыргызской Республики
За Правительство
Российской Федерации
За Правительство
Республики Таджикистан
За Правительство
Республики Узбекистан