О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2006 года N 1180
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 22 ноября 2005 года "О республиканском бюджете на 2006 год",  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1405 "Об утверждении Правил использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2006 год на исполнение обязательств по решениям судов, 2603172 (два миллиона шестьсот три тысячи сто семьдесят два) тенге для исполнения судебных актов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 декабря 2006 года N 1180
Перечень
судебных актов, подлежащих исполнению
N
п/п
Наименование
судебного
органа и дата
решения
Истец
Сумма за
вычетом
госпошли-
ны
(тенге)
Госпош-
лина
(тенге)
1
2
3
4
5
1
Решение
Сарыаркинского
районного суда
N 2 г. Астаны от
01.12.2004,
определение
Сарыаркинского
районного суда
г. Астаны от
15.03.2005

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 желтоқсандағы N 1180 Қаулысы
"2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 22 қарашадағы  Заңына , "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң және жергiлiктi атқарушы органдардың резервтерiн пайдалану ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1405  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiне осы қаулыға қосымшаға сәйкес сот актiлерiн орындау үшiн 2006 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң соттар шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға арналған резервiнен 2603172 (екi миллион алты жүз үш мың бiр жүз жетпiс екi) теңге бөлiнсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 7 желтоқсандағы
N 1180 қаулысына
қосымша
Орындауға жататын сот шешімдерінің тізбесі
Р/с    N
Сот органының атауы және шешімнің шығарылған күні
Талапкер
Мемлекеттік баж шегерілген сома
(теңге)
Мемлекеттік баж
(теңге)
1
2
3
4
5
1
Астана қаласы Сарыарқа аудандық сотының 2004 жылғы 01.12. шешімі,
Астана қаласы Сарыарқа аудандық сотының 2005 жылғы 15.03. ұйғарымы