"Самұрық" мемлекеттiк активтердi басқару жөнiндегi қазақстандық холдингi" акционерлiк қоғамының құрамына кiретiн ұлттық компаниялардың бағалы қағаздарын қор нарығына шығару жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 желтоқсандағы N 1288 Қаулысы
Қазақстандық қор нарығын дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған "Самұрық" мемлекеттiк активтердi басқару жөнiндегi қазақстандық холдингi" акционерлiк қоғамының құрамына кiретiн ұлттық компаниялардың бағалы қағаздарын қор нарығына шығару жөнiндегi iс-шаралар жоспары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары К.Қ.Мәсiмовке жүктелсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
мiндетiн атқарушы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 26 желтоқсандағы
1288 қаулысымен
бекітілген
"Самұрық" мемлекеттік активтерді басқару жөніндегі
қазақстандық холдингі" акционерлік қоғамының құрамына
кіретін ұлттық компаниялардың бағалы қағаздарын қор
нарығына шығару жөніндегі іс-шаралар жоспары
Р/с N Іс-шараның атауы Жауапты орындаушы Аяқталу нысаны Орындалу мерзімі
1.
"Қазақтелеком" АҚ-ның 4,6% дауыс беруші акцияларын жеке тұлғалардың барынша көп саны ортасында қазақстандық қор нарығында іске асыру
"Самұрық" холдингі" АҚ
ЭБЖМ-ге ақпарат
2006 жылғы желтоқсан - 2007 жылғы қаңтар
2.
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ-ның акцияларын қор нарығына шығару жөнінде ұсыныстар әзірлеу
"Самұрық" холдингі" АҚ
ЭБЖМ-ге ұсыныстар
2007 жылғы мамыр
3.
"Қазақстан темір жолы" ҰК" АҚ-ның акцияларын қор нарығына шығару жөнінде ұсыныстар әзірлеу
"Самұрық" холдингі" АҚ
ЭБЖМ-ге ұсыныстар
2007 жылғы шілде
4.
"Самұрық" холдингі" АҚ-ның құрамына кіретін ұлттық компаниялардың бағалы қағаздарын қор нарығына шығару жөніндегі ұсыныстарға талдау жасау және Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Мемлекеттік корпоративтік басқару мәселелері жөніндегі мамандандырылған кеңестің талқылауына шығару
ЭБЖМ
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
2007 жылдың 4-тоқсаны
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы
ЭБЖМ - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
"Самұрық" холдингі" АҚ -»"Самұрық" мемлекеттік активтерді басқару жөніндегі қазақстандық холдингі" акционерлік қоғамы

Об утверждении плана мероприятий по выводу ценных бумаг национальных компаний, входящих в состав акционерного общества "Казахстанский холдинг по управлению государственными активами "Самрук", на фондовый рынок
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2006 года N 1288
В целях развития казахстанского фондового рынка Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый план мероприятий по выводу ценных бумаг национальных компаний, входящих в состав акционерного общества "Казахстанский холдинг по управлению государственными активами "Самрук", на фондовый рынок.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова К.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2006 года N 1288
План мероприятий
по выводу ценных бумаг национальных компаний,
входящих в состав акционерного общества "Казахстанский
холдинг по управлению государственными активами
"Самрук", на фондовый рынок
N
п.
п.
Наименование мероприятия Ответст-
венный
испол-
нитель
Форма
заверше-
ния
Срок
испол-
нения
1.
Реализация 4,6 % голосующих
акций АО "Казахтелеком"
на казахстанском фондовом
рынке среди максимального
количества физических лиц
АО
"Холдинг
"Самрук"
Информация
в МЭБП
Декабрь
2006 -
январь
2007
года
2.
Выработать предложения по
выводу на фондовый рынок
акций АО "НК "КазМунайГаз"
АО
"Холдинг
"Самрук"
Предложения
в МЭБП
Май
2007
года
3.
Выработать предложения по
выводу на фондовый рынок
акций АО "НК "Қазақстан темір
жолы"
АО
"Холдинг
"Самрук"
Предложения
в МЭБП
Июль
2007
года
4.
Провести анализ и вынести
для обсуждения на
Специализированный совет по
вопросам государственного
корпоративного управления при
Правительстве Республики
Казахстан предложения АО
"Холдинг "Самрук" по выводу
на фондовый рынок ценных
бумаг национальных компаний,
входящих в его состав
МЭБП
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
IV
квартал
2007
года
Примечание. Расшифровка аббревиатур:
МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики
Казахстан
АО "Холдинг "Самрук" - акционерное общество "Казахстанский холдинг
по управлению государственными активами "Самрук"