Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 желтоқсандағы N 1291 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235  қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға  70-қосымшада :
"6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:" деген кестенiң 5-бағанында:
2-тармақтағы "981920" деген сандар "771862" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақтағы "638248" деген сандар "513024" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 4-тармақпен толықтырылсын:
"4. 9 Dong 6 Jie, Sanlitun Beijing, 100600, PRС мекен-жайы бойынша Қазақстан Республикасының Қытай Халық Республикасы Пекин қаласындағы Елшiлiгiнiң консулдық бөлiмiн орналастыру үшiн алаңы 300 шаршы метр болатын ғимарат салуға - 23700 мың теңге. Iске асыру мерзiмi - желтоқсан.";
"7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Тiкелей нәтижесi:" деген бөлiмiнде:
"Рим (Италия Республикасы) қаласындағы 1 салынған (жаңғыртылған)" деген сөздерден кейiн "және Пекин қаласында (Қытай Халық Республикасы) 1-салынған" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2006 года N 1291
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года  N 1235 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2006 год" следующие изменения и дополнения:
в  приложении 70 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы "6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.":
в пункте 2 цифры "981920" заменить цифрами "771862";
в пункте 3 цифры "638248" заменить цифрами "513024";
дополнить пунктом 4 следующего содержания:
"4. строительство здания по адресу: 9 Dong 6 Jie, Sanlitun Beijing, 100600, PRC площадью 300 квадратных метров для размещения консульского отдела Посольства Республики Казахстан в г. Пекин Китайской Народной Республики - 23700 тысяч тенге. Срок реализации - декабрь.";
в разделе "7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Прямой результат:":
в первом абзаце после слов "г. Рим (Итальянская Республика)" дополнить словами "и 1-го построенного в г. Пекин (Китайская Народная Республика)".
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан