1) отандық өндiрiс шығарған:
қару мен пайдаланатын патрондар моделiнiң (патрондар үлгiсiнiң) атауы мен белгiленуi; қару мен патрондардың негiзгi техникалық көрсеткiштерi; әзiрлеушi мен дайындаушының атауы; ол бойынша қару (патрондар) жасалатын (сыналатын) нормативтiк құжаттың белгiленуi мен атауы; сынақ жүргiзген ұйым (зертхана); үлгiнiң түрлi-түстi фотосуретi;
2) шетелдiк өндiрiс шығарған:
қару мен пайдаланатын патрондар моделiнiң (патрондар үлгiсiнiң) атауы мен белгіленуi; қару мен патрондардың негiзгi техникалық көрсеткiштерi; қару мен патрондарды дайындаушы елдiң және фирманың атауы; үлгiнiң түрлi-түстi фотосуретi; сертификаттық сынақ жүргiзген орган (зертхана) (олар Қазақстан Республикасында жүргiзiлген жағдайда).
Шетелдiк өндiрiстен шыққан қару туралы қосымша мәлiметтер ретiнде орындалу нұсқалары, таңбалануы, сатушы-фирма, техникалық сипаттамасы және басқалар енгізiлуi мүмкiн.
Осы басылым 2006 жылғы 1 қазанға дейiн сертификаттаудан өткен азаматтық және қызметтiк қару мен оның патрондарының үлгiлерi туралы ақпаратты қамтиды. Кадастр жыл сайын қайта басылады.
Кадастрдың түпнұсқасы және бақылау даналары, оған өзгерiстер мен толықтырулар, сондай-ақ қарудың модельдерiн (патрондардың үлгiлерiн) кадастрға енгiзу туралы құжаттар Комитетте сақталады.
1. Отандық өндірістің азаматтық қару және оның патрондары
1.1 Аңшылық қару
1.1.1 Аңшылық тегіс ұңғылы атыс қаруы
Азаматтық және қызметтік қару және
оның оқтарының үлгілерінің мемлекеттік кадастры
Тіркелу нөмірі: 1.1.1/001
МЦ 22 - 02
Аңшылық өзі оқталатын бір ұңғылы мылтық
(Суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр: 12
Оқжатардың сыйымдылығы, дана: 4
Оқтаулы
Габариттік көлемдер, мм: 1230х110х4,5
Салмағы, кг: 3,6
Пайдаланылатын патрондар
Атыс жүргізу үшін 12/70 калибрлі патрондар қолданылады.
Әзірлеуші мен жасап шығарушының атауы
Қазақстан Республикасы
"Орал" Металлист" зауыты" ЖШС
Ол бойынша қарулар жасалатын (сыналатын)
нормативтік құжаттың белгіленуі мен атауы
ТУ 7186-11807515948-94
Сынақ жүргізген ұйым (зертхана)
"Ұлттық сараптау және сертификаттау орталығы" ААҚ
Батыс Қазақстан облыстық филиалы
___________________________________________________________________
Тіркелу нөмірі: 1.1.1/002
МЦ 22 - 03
Аңшылық өзі оқталатын бір ұңғылы мылтық
(суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр: 12
Оқжатардың сыйымдылығы, дана: 4
Оқтаулы
Габариттік көлемдер, мм: 1230х110х4,5
Салмағы, кг: 3,6
Пайдаланылатын патрондар

1) отечественного производства:
наименование и обозначение модели оружия (типа патронов) и используемых патронов; основные технические показатели оружия и патронов; наименование разработчика и изготовителя; обозначение и наименование нормативного документа, по которому изготавливается (испытывается) оружие (патроны); организация (лаборатория), проводившая испытания; цветная фотография образца;
2) иностранного производства:
наименование и обозначение модели оружия (типа патронов) и используемых патронов; основные технические показатели оружия и патронов; наименование страны и фирмы изготовителя оружия и патронов; цветная фотография образца; орган (лаборатория), проводивший сертификационные испытания (в случае проведения их в Республике Казахстан).
В качестве дополнительных сведений об оружии иностранного производства могут быть включены варианты исполнения, маркировка, фирма-продавец, техническое описание и другие.
Данное издание содержит информацию о моделях гражданского и служебного оружия и патронов к нему, прошедших сертификацию до 1 октября 2006 года. Кадастр переиздается ежегодно.
Подлинник и контрольные экземпляры Кадастра, изменения и дополнения к нему, а также документы о включении моделей оружия (типов патронов) в кадастр хранятся в Комитете.
1. Гражданское оружие отечественного производства
и патроны к нему
1.1. Охотничье оружие
1.1.1. Охотничье огнестрельное гладкоствольное оружие
Государственный кадастр гражданского и служебного
оружия и патронов к нему
--------------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 1.1.1./001
Ружье одноствольное самозарядное охотничье
МЦ 22-02
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр    : 12
Вместимость магазина, шт: 4
Зарядность    : -
Габаритные размеры, мм: 1230х110х45
Масса, кг: 3,6
Используемые патроны
Для стрельбы применяются охотничьи патроны калибра 12/70
Наименование разработчика и изготовителя
Республика Казахстан
ОАО "Уральский завод "Металлист"
Обозначение и наименование нормативного документа,
по которому изготавливается (испытывается) оружие
Ту 7186-11807515948-94
Орган (лаборатория), проводивший испытания
Западно-Казахстанский филиал ОАО "НаЦЭкС"
--------------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 1.1.1./002
Ружье одноствольное самозарядное охотничье
МЦ 22-03
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр    : 12
Вместимость магазина, шт:  4
Зарядность    :  -
Габаритные размеры, мм: 1230х110х45
Масса, кг: 3,6
Используемые патроны

Атыс жүргізу үшін 12/70 калибрлі патрондар қолданылады.
Әзірлеуші мен жасап шығарушының атауы
Қазақстан Республикасы
"Орал" Металлист" зауыты" ЖШС
Ол бойынша қарулар жасалатын (сыналатын)
нормативтік құжаттың белгіленуі мен атауы
ТУ 7186-11807515948-94
Сынақ жүргізген ұйым (зертхана)
"Ұлттық сараптау және сертификаттау орталығы" ААҚ
Батыс Қазақстан облыстық филиалы
1.2 Патрондар
1.2.1 Тегіс ұңғылы спорттық атыс қаруының патрондары
Азаматтық және қызметтік қару және
оның оқтарының үлгілерінің мемлекеттік кадастры
Тіркелу нөмірі: 1.2.1/001
АННА 12/76
Аңшылық бытыралы патрон
(суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр, мм: 12
Патронның салмағы, г 44 - 48
Оқтың (бытыраның, картечтің) салмағы, г: 36
Патронның ұзындығы, мм: 76
Әзірлеуші мен жасап шығарушының атауы
Қазақстан Республикасы
АННА ЖШС, Алматы қаласы
Ол бойынша патрондар жасалатын
нормативтік құжаттың белгіленуі мен атауы
ГОСТ 23569-79
Сынақ жүргізген ұйым (зертхана)
"Машсертика" ЖШС
___________________________________________________________________
Тіркелу нөмірі: 1.2.1/002
MAGNUM АННА 12/76
Аңшылық бытырамен оқталған патрон
(суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр, мм: 12
Патронның салмағы, г 57 - 60
Оқтың (бытыраның, картечтің) салмағы, г: 30 - 36
Патронның ұзындығы, мм: 76
Әзірлеуші мен жасап шығарушының атауы
Қазақстан Республикасы
АННА ЖШС, Алматы қаласы
Ол бойынша патрондар жасалатын
нормативтік құжаттың белгіленуі мен атауы
ГОСТ 23569-79
Сынақ жүргізген ұйым (зертхана)
"Машсертика" ЖШС
___________________________________________________________________
Тіркелу нөмірі: 1.2.1/003
АННА 12/70
Аңшылық оқты патрон
(суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр, мм: 12
Патронның салмағы, г 39 - 43
Оқтың (бытыраның, картечтің) салмағы, г: 30 - 36
Патронның ұзындығы, мм: 70
Әзірлеуші мен жасап шығарушының атауы
Қазақстан Республикасы
АННА ЖШС, Алматы қаласы
Ол бойынша патрондар жасалатын
нормативтік құжаттың белгіленуі мен атауы
ГОСТ 23569-79
Сынақ жүргізген ұйым (зертхана)
"Машсертика" ЖШС
___________________________________________________________________
Тіркелу нөмірі: 1.2.1/004
Жартылай/MAGNUM АННА 12/70
Аңшылық бытыра оқ
(суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр, мм: 12
Патронның салмағы, г 54 - 57
Оқтың (бытыраның, картечтің) салмағы, г: 40 - 42
Патронның ұзындығы, мм: 70
Әзірлеуші мен жасап шығарушының атауы
Қазақстан Республикасы
АННА ЖШС, Алматы қаласы
Ол бойынша патрондар жасалатын
нормативтік құжаттың белгіленуі мен атауы

Для стрельбы применяются охотничьи патроны калибра 12/70
Наименование разработчика и изготовителя
Республика Казахстан
ОАО "Уральский завод "Металлист"
Обозначение и наименование нормативного документа,
по которому изготавливается (испытывается) оружие
Ту 7186-11807515948-94
Орган (лаборатория), проводивший испытания
Западно-Казахстанский филиал ОАО "НаЦЭкС"
-----------------------------------------------------------
1.2 Патроны
1.2.1. Патроны к огнестрельному гладкоствольному оружию
------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 1.2.1./001
Патрон дробовой охотничий
АННА 12/76
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр, мм: 12
Масса патрона, г : 44-48
Масса пули (дроби, картечи), г : 36
Длина патрона, мм : 76
Наименование разработчика и изготовителя
Республика Казахстан
ТОО АННА, г. Алматы
Обозначение и наименование нормативного документа,
по которому изготавливаются (испытываются) патроны
ГОСТ 23569-79
Орган (лаборатория), проводивший испытания
ТОО "Машсертика"
--------------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 1.2.1./002
Патрон охотничий, снаряженный картечью
MAGNUM АННА 12/76
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр, мм: 12
Масса патрона, г: 57-60
Масса пули (дроби, картечи), г: 30-36
Длина патрона, мм: 76
Наименование разработчика и изготовителя
Республика Казахстан
ТОО АННА, г. Алматы
Обозначение и наименование нормативного документа,
по которому изготавливаются (испытываются) патроны
ГОСТ 23569-79
Орган (лаборатория), проводивший испытания
ТОО "Машсертика"
--------------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 1.2.1./003
Патрон пулевой охотничий
АННА 12/70
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр, мм: 12
Масса патрона, г: 39-43
Масса пули (дроби, картечи), г: 30-36
Длина патрона, мм: 70
Наименование разработчика и изготовителя
Республика Казахстан
ТОО АННА, г. Алматы
Обозначение и наименование нормативного документа,
по которому изготавливаются (испытываются) патроны
ГОСТ 23569-79
Орган (лаборатория), проводивший испытания
ТОО "Машсертика"
--------------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 1.2.1./004
Патрон дробовой охотничий
Полу/MAGNUM АННА 12/70
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр, мм: 12
Масса патрона, г: 54-57
Масса пули (дроби, картечи), г: 40-42
Длина патрона, мм: 70
Наименование разработчика и изготовителя
Республика Казахстан
ТОО АННА, г. Алматы
Обозначение и наименование нормативного документа,
по которому изготавливаются (испытываются) патроны

Оқтың (бытыраның, картечтің) салмағы, г: 15 - 18
Патронның ұзындығы, мм:
Әзірлеуші мен жасап шығарушының атауы
Қазақстан Республикасы
АННА ЖШС, Алматы қаласы
Ол бойынша патрондар жасалатын
нормативтік құжаттың белгіленуі мен атауы
ГОСТ 23569-79Е
Сынақ жүргізген ұйым (зертхана)
"Арсенал-Стандарт" ЖШС
2. Шетелде өндірілген азаматтық қару және оның патрондары
2.1 Газды өзін-өзі қорғау қаруы
2.1.1 Пистолеттер мен револьверлер
Азаматтық және қызметтік қару және оның
оқтарының үлгілерінің мемлекеттік кадастры
Тіркелу нөмірі: 2.1.1/001
ИЖ-77-8
Газды пистолет
(Суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр, мм: 8
Оқжатардың сыйымдылығы, дана: 6
Оқталуы
Габариттік көлемдер, мм: 195х130х38
Салмағы, кг: 0,75
Пайдаланылатын патрондар
Атыс жүргізу үшін 8х20 мм калибрлі газды және
бос тапанша патрондары қолданылады.
Қару жасап шығарушы елдің және фирманың атауы
Ресей
"Ижевск механикалық зауыты" МК
Сертификаттық сынақ жүргізген орган (зертхана)
"Машсертика" ЖШС
Қосымша мәліметтер
Өзін-өзі қорғау мақсатында пайдалану үшін арналған пистолет.
___________________________________________________________________
Тіркелу нөмірі: 2.1.1/002
ИЖ-79-8
Газды пистолет
(Суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр, мм: 8
Оқжатардың сыйымдылығы, дана: 8
Оқталуы
Габариттік көлемдер, мм: 161х127х30
Салмағы, кг: 0,76
Пайдаланылатын патрондар
Атыс жүргізу үшін 8х20 мм калибрлі газды және
бос тапанша патрондары қолданылады.
Қару жасап шығарушы елдің және фирманың атауы
Ресей
"Ижевск механикалық зауыты" МК
Сертификаттық сынақ жүргізген орган (зертхана)
"Машсертика" ЖШС
Қосымша мәліметтер
Өзін-өзі қорғау мақсатында пайдалану үшін арналған пистолет.
___________________________________________________________________
Тіркелу нөмірі: 2.1.1/003
МЕ 38 СОМРАСТ
Газды револьвер
(суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр, мм: 9
Оқжатардың сыйымдылығы, дана: 5
Оқталуы
Габариттік көлемдер, мм: 180х120х40
Салмағы, кг: 0,6
Пайдаланылатын патрондар
Атыс жүргізу үшін 9х22 мм калибрлі газды және
бос револьвер патрондары қолданылады.
Қару жасап шығарушы елдің және фирманың атауы
Германия
CUNO MELCHER
Сертификаттық сынақ жүргізген орган (зертхана)
"Машсертика" ЖШС
Қосымша мәліметтер
Өзін-өзі қорғау мақсатында пайдалану үшін арналған револьвер.
___________________________________________________________________
Тіркелу нөмірі: 2.1.1/004
МЕ 38 MAGNUM
Газды револьвер
(Суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр, мм: 9
Оқжатардың сыйымдылығы, дана: 5
Оқталуы

Масса пули (дроби, картечи), г: 15-18
Длина патрона, мм: 76
Наименование разработчика и изготовителя
Республика Казахстан
ТОО "АННА"
Обозначение и наименование нормативного документа,
по которому изготавливаются (испытываются) патроны
ГОСТ 23569-79Е
Орган (лаборатория), проводивший испытания
ТОО "Арсенал-Стандарт"
----------------------------------------------------------------
2. Гражданское оружие иностранного производства
и патроны к нему
2.1. Газовое оружие самообороны
2.1.1. Пистолеты и револьверы
------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 2.1.1/001
Пистолет газовый
ИЖ-77-8
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр, мм: 8
Вместимость магазина, шт: 6
Зарядность: -
Габаритные размеры, мм: 195х130х38
Масса, кг: 0,75
Используемые патроны
Для стрельбы применяются газовые и холостые пистолетные
патроны калибра 8х20
Наименование страны и фирмы изготовителя
Россия
ГП "Ижевский механический завод"
Орган (лаборатория), проводивший сертификационные испытания
ТОО "Машсертика"
Дополнительные сведения
Пистолет предназначен для использования в целях самообороны.
--------------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 2.1.1/002
Пистолет газовый
ИЖ-79-8
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр, мм: 8
Вместимость магазина, шт: 8
Зарядность: -
Габаритные размеры, мм: 161х127х30
Масса, кг: 0,76
Используемые патроны
Для стрельбы применяются газовые и холостые пистолетные
патроны калибра 8х20
Наименование страны и фирмы изготовителя
Россия
ГП "Ижевский механический завод"
Орган (лаборатория), проводивший сертификационные испытания
ТОО "Машсертика"
Дополнительные сведения
Пистолет предназначен для использования в целях самообороны.
--------------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 2.1.1/003
Револьвер газовый
МЕ 38 COMPACT
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр, мм: 9
Вместимость магазина, шт: 5
Зарядность: -
Габаритные размеры, мм: 180х120х40
Масса, кг: 0,6
Используемые патроны
Для стрельбы применяются газовые и холостые револьверные
патроны калибра 9х22
Наименование страны и фирмы изготовителя
Германия
CUNO MELCHER
Орган (лаборатория), проводивший сертификационные испытания
ТОО "Машсертика"
Дополнительные сведения
Револьвер предназначен для использования в целях самообороны.
--------------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 2.1.1./004
Револьвер газовый
МЕ 38 MAGNUM
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр, мм: 9
Вместимость магазина, шт: 5
Зарядность: -

Тіркелу нөмірі: 2.2.1/001
БАГИРА МР 444
Спорттық-дайындық пистолет
(суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр, мм: 9
Оқжатардың сиымдылығы, дана: 15
Оқталуы -
Габариттік көлемдер, мм: 186х126х35
Салмағы, кг: 0,735
Пайдаланылатын патрондар
Атыс жүргізу үшін 9х19 мм калибрлі патрондар қолданылады.
Қару жасап шығарушы елдің және фирманың атауы
Ресей
"Ижевск механикалық зауыты" МК
Сертификаттық сынақ жүргізген орган (зертхана)
"Машсертика" ЖШС
Қосымша мәліметтер
Спорттық-дайындық атыстар үшін арналған пистолет.
___________________________________________________________________
Тіркелу нөмірі: 2.2.1/002
МР 446 ВИКИНГ
Спорттық-дайындық пистолет
(Cуретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр, мм: 9
Оқжатардың сиымдылығы, дана: 17
Оқталуы -
Габариттік көлемдер, мм: 195х142х38
Салмағы, кг: 0,83
Пайдаланылатын патрондар
Атыс жүргізу үшін 9х19 мм калибрлі патрондар қолданылады.
Қару жасап шығарушы елдің және фирманың атауы
Ресей
"Ижевск механикалық зауыты" МК
Сертификаттық сынақ жүргізген орган (зертхана)
"Машсертика" ЖШС
Қосымша мәліметтер
Спорттық-дайындық атыстар үшін арналған пистолет. Екі жақты
тежегіш және екі жаққа бірдей қойыла алатын оқжатар ілмек
атысты оң қолмен де сол қолмен де жүргізуге септігін тигізеді.
___________________________________________________________________
Тіркелу нөмірі: 2.2.1/003
МЦМ 22 Lr
Шағын калибрлі стандартты пистолет
(Cуретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр, мм: 5,6
Оқжатардың сыйымдылығы, дана: 5
Оқталуы -
Габариттік көлемдер, мм: 250х150х50
Салмағы, кг: 1,1
Пайдаланылатын патрондар
Атыс жүргізу үшін 5,6х16 мм (.22 Lr) калибрлі
спорттық патрондар қолданылады.
Қару жасап шығарушы елдің және фирманың атауы
Ресей
"Ижевск механикалық зауыты" МК
Сертификаттық сынақ жүргізген орган (зертхана)
"Машсертика" ЖШС
Қосымша мәліметтер
25 метр қашықтыққа спорттық-дайындық атыстар үшін
арналған пистолет. Тапанша шүріппе типті соғу-түсіру
тетігіне, реттелетін көздеуге ие.
___________________________________________________________________
Тіркелу нөмірі: 2.2.1/004
ИЖ 35 М
Спорттық өзі оқталатын стандартты пистолет
(Cуретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр, мм: 5,6
Оқжатардың сиымдылығы, дана: 5
Оқталуы -
Габариттік көлемдер, мм: 300х150х50
Салмағы, кг: 1,25
Пайдаланылатын патрондар
Атыс жүргізу үшін 5,6х16 мм (.22 Lr) калибрлі
айнала от шашатын спорттық патрондар
Қару жасап шығарушы елдің және фирманың атауы
Ресей
"Ижевск механикалық зауыты" МК
Сертификаттық сынақ жүргізген орган (зертхана)
"Машсертика" ЖШС
Қосымша мәліметтер
25 метр қашықтыққа спорттық-дайындық атыстар үшін арналған пистолет. Пистолет жіберуді және жіберу ілмегін реттегіші бар шүріппе типтес соққы-жіберу механизміне, реттелетін көздеуге ие.
___________________________________________________________________

Регистрационный номер: 2.2.1/001
Пистолет спортивно-тренировочный
БАГИРА МР 444
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр, мм: 9
Вместимость магазина, шт: 15
Зарядность: -
Габаритные размеры, мм: 186х126х35
Масса, кг: 0,735
Используемые патроны
Для стрельбы применяются патроны калибра 9х19
Наименование страны и фирмы изготовителя
Россия
ГП "Ижевский механический завод"
Орган (лаборатория), проводивший сертификационные испытания
ТОО "Машсертика"
Дополнительные сведения
Пистолет предназначен для спортивно-тренировочной стрельбы.
--------------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 2.2.1/002
Пистолет спортивно-тренировочный
МР 446 ВИКИНГ
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр, мм: 9
Вместимость магазина, шт: 17
Зарядность: -
Габаритные размеры, мм: 195х142х38
Масса, кг: 0,83
Используемые патроны
Для стрельбы применяются патроны калибра 9х19
Наименование страны и фирмы изготовителя
Россия
ГП "Ижевский механический завод"
Орган (лаборатория), проводивший сертификационные испытания
ТОО "Машсертика"
Дополнительные сведения
Пистолет предназначен для спортивно-тренировочной стрельбы.
Двусторонний предохранитель и переустанавливаемая на две стороны
защелка магазина позволяет вести стрельбу как с правой,
так и с левой руки.
--------------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 2.2.1/003
Пистолет стандартный малокалиберный
МЦМ 22Lr
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр, мм: 5,6
Вместимость магазина, шт: 5
Зарядность: -
Габаритные размеры, мм: 250х150х50
Масса, кг: 1,1
Используемые патроны
Для стрельбы применяются спортивные патроны калибра
5,6х16 мм (.22Lr)
Наименование страны и фирмы изготовителя
Россия
ГП "Ижевский механический завод"
Орган (лаборатория), проводивший сертификационные испытания
ТОО "Машсертика"
Дополнительные сведения
Пистолет предназначен для спортивно-тренировочной стрельбы
на дистанции 25 метров. Пистолет имеет ударно-спусковой механизм
куркового типа, регулируемый прицел.
--------------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 2.2.1/004
Пистолет спортивный стандартный самозарядный
ИЖ 35 М
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр, мм: 5,6
Вместимость магазина, шт: 5
Зарядность: -
Габаритные размеры, мм: 300х150х50
Масса, кг: 1,25
Используемые патроны
Для стрельбы применяются спортивные патроны
кольцевого воспламенения калибра
5,6х16
Наименование страны и фирмы изготовителя
Россия
ГП "Ижевский механический завод"
Орган (лаборатория), проводивший сертификационные испытания
ТОО "Машсертика"
Дополнительные сведения
Пистолет предназначен для спортивно-тренировочной стрельбы на дистанции 25 метров.
Пистолет имеет ударно-спусковой механизм куркового типа
с регулировками спуска и спускового крючка.
--------------------------------------------------------------------

Тіркелу нөмірі: 2.2.1/005
ANSCHULTZ Match 54.18 MS R 1808
Спорттық өзі оқталатын карабин
(суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр: 5,6(22LR)
Оқжатардың сыйымдылығы, дана: 5
Оқталуы -
Габариттік көлемдер, мм: 1030х185х85
Салмағы, кг: 3,75
Пайдаланылатын патрондар
Атыс жүргізу үшін 5,6х16мм(22LR) калибрлі патрондар қолданылады.
Қару жасап шығарушы елдің және фирманың атауы
Германия
ANSCHULTZ
Сертификаттық сынақ жүргізген орган (зертхана)
"Ұлттық сараптау және сертификаттау орталығы"
ААҚ Батыс Қазақстан облыстық филиалы
Қосымша мәліметтер
Спорттық-дайындық атыстар үшін арналған карабин.
___________________________________________________________________
Тіркелу нөмірі: 2.2.1/006
BLASER R93 LRS2
Спорттық өзі оқталатын карабин
(суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр: 7,62(300Win Mag)
Оқжатардың сыйымдылығы, дана: 4
Оқтаулы, дана: 4+1
Габариттік көлемдер, мм: 1150х180х94
Салмағы, кг: 4,7
Пайдаланылатын патрондар
Атыс жүргізу үшін 7,62х66мм(300Win Mag) калибрлі патрондар қолданылады.
Қару жасап шығарушы елдің және фирманың атауы
Германия
BLASER
Сертификаттық сынақ жүргізген орган (зертхана)
"Ұлттық сараптау және сертификаттау орталығы"
ААҚ Батыс Қазақстан облыстық филиалы
Қосымша мәліметтер
Спорттық-дайындық атыстар үшін арналған карабин.
2.2.2 Спорттық пневматикалық қару
Азаматтық және қызметтік қару және оның
оқтарының үлгілерінің мемлекеттік кадастры
Тіркелу нөмірі: 2.2.2/001
DIANA 52 LUXSUS
Пневматикалық винтовка
(суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр, мм: 4,5
Оқжатардың сыйымдылығы, дана: -
Оқтаулы, дана: -
Габариттік көлемдер, мм: 1150х200х50
Салмағы, кг: 2,5
Пайдаланылатын патрондар
Атыс жүргізу үшін пневматикалық қаруға арналған
4,5 мм калибрлі оқ қолданылады.
Қару жасап шығарушы елдің және фирманың атауы
Германия
DIANA
Сертификаттық сынақ жүргізген орган (зертхана)
"Машсертика" ЖШС
Қосымша мәліметтер
10 м дейінгі қашықтыққа бастапқы атып үйрену үшін
арналған винтовка. Винтовка бір рет оқталады.
___________________________________________________________________
Тіркелу нөмірі: 2.2.2/002
DIANA 48 В
Пневматикалық винтовка
(суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр, мм: 4,5
Оқжатардың сыйымдылығы, дана: -
Оқтаулы, дана: -
Габариттік көлемдер, мм: 1150х200х50
Салмағы, кг: 2,5
Пайдаланылатын патрондар
Атыс жүргізу үшін пневматикалық қаруға арналған
4,5 мм калибрлі оқ қолданылады.
Қару жасап шығарушы елдің және фирманың атауы
Германия
DIANA
Сертификаттық сынақ жүргізген орган (зертхана)
"Машсертика" ЖШС
Қосымша мәліметтер
10 м дейінгі қашықтыққа бастапқы атып үйрену үшін
арналған винтовка. Винтовка бір рет оқталады.
___________________________________________________________________

Регистрационный номер: 2.2.1/005
Карабин спортивный самозарядный
ANSCHUTZ Match 54.18 MS R 1808
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр, мм: 5,6 (22 LR)
Вместимость магазина, шт: 5
Зарядность: -
Габаритные размеры, мм: 1030х185х85
Масса, кг: 3,75
Используемые патроны
Для стрельбы применяются патроны калибра 5,6х16 (22 LR)
Наименование страны и фирмы изготовителя
Германия
J.G.A. ANSCHUTZ ULM GERMANY
Орган (лаборатория), проводивший сертификационные испытания
Западно-Казахстанский филиал ОАО "НаЦЭкС"
Дополнительные сведения
Карабин предназначен для спортивно-тренировочной стрельбы.
--------------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 2.2.1/006
Карабин спортивный самозарядный
BLASER R93 LRS2
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр, мм: 7,62 (300 Win Mag)
Вместимость магазина, шт: 4
Зарядность: 4+1
Габаритные размеры, мм: 1150х180х94
Масса, кг: 4,7
Используемые патроны
Для стрельбы применяются патроны калибра 7,62х66 (300 Win Mag)
Наименование страны и фирмы изготовителя
Германия
BLASER
Орган (лаборатория), проводивший сертификационные испытания
Западно-Казахстанский филиал ОАО "НаЦЭкС"
Дополнительные сведения
Карабин предназначен для спортивно-тренировочной стрельбы.
--------------------------------------------------------------------
2.2.2. Спортивное пневматическое оружие
--------------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 2.2.2/001
Винтовка пневматическая
DIANA 52 LUXSUS
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр, мм: 4,5
Вместимость магазина, шт: -
Зарядность: -
Габаритные размеры, мм: 1150х200х50
Масса, кг: 2,5
Используемые патроны
Для стрельбы применяются пули для пневматического оружия калибра 4,5
Наименование страны и фирмы изготовителя
Германия
DIANA
Орган (лаборатория), проводивший сертификационные испытания
ТОО "Машсертика"
Дополнительные сведения
Винтовка предназначена для начального обучения стрельбе на дистанции
до 10 метров. Винтовка однозарядная.
--------------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 2.2.2/002
Винтовка пневматическая
DIANA 48 В
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр, мм: 4,5
Вместимость магазина, шт: -
Зарядность: -
Габаритные размеры, мм: 1150х200х50
Масса, кг: 2,5
Используемые патроны
Для стрельбы применяются пули для пневматического оружия калибра 4,5
Наименование страны и фирмы изготовителя
Германия
DIANA
Орган (лаборатория), проводивший сертификационные испытания
ТОО "Машсертика"
Дополнительные сведения
Винтовка предназначена для начального обучения стрельбе на
дистанции до 10 метров. Винтовка однозарядная.
--------------------------------------------------------------------

2.2.3 Тегіс ұнғылы атыс спорттық қару
Азаматтық және қызметтік қару және оның
оқтарының үлгілерінің мемлекеттік кадастры
Тіркелу нөмірі: 2.2.3/001
AL 391 URIKA GOLD-SPORTING-WHITE RECEIVER
Жартылайавтоматты спорттық мылтық
(суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр: 12
Оқжатардың сиымдылығы, дана: 3
Оқтаулы: -
Габариттік көлемдер, мм: 1300х225х50
Салмағы, кг: 3,2-3,3
Пайдаланылатын патрондар
Атыс жүргізу үшін 12/70, 12/76 калибрлі оқ қолданылады.
Қару жасап шығарушы елдің және фирманың атауы
Италия
BERETTA
Сертификаттық сынақ жүргізген орган (зертхана)
ТОО "Машсертика"
Қосымша мәліметтер
Спорттық және аңшылық дайындық үшін арналған мылтық.
___________________________________________________________________
Тіркелу нөмірі: 2.2.3/002
AL 391 URIKA GOLD-SPORTING-BLACK RECEIVER
Жартылайавтоматты спорттық мылтық
(суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр: 12
Оқжатардың сиымдылығы, дана: 3
Оқтаулы: 3+1
Габариттік көлемдер, мм: 1300х225х50
Салмағы, кг: 3,2-3,3
Пайдаланылатын патрондар
Атыс жүргізу үшін 12/70, 12/76 калибрлі оқ қолданылады.
Қару жасап шығарушы елдің және фирманың атауы
Италия
BERETTA
Сертификаттық сынақ жүргізген орган (зертхана)
ТОО "Машсертика"
Қосымша мәліметтер
Спорттық және аңшылық дайындық үшін арналған мылтық.
___________________________________________________________________
Тіркелу нөмірі: 2.2.3/003
ИЖ 27 СПОРТИНГ
Қосұңғылы спорттық мылтық
(суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр: 12
Оқжатардың сиымдылығы, дана: 2
Оқтаулы: -
Габариттік көлемдер, мм: 1180х210х55
Салмағы, кг: 3,4
Пайдаланылатын патрондар
Атыс жүргізу үшін 12/70 калибрлі оқ қолданылады.
Қару жасап шығарушы елдің және фирманың атауы
Ресей
"Ижевск механикалық зауыты" МК
Сертификаттық сынақ жүргізген орган (зертхана)
ТОО "Машсертика"
Қосымша мәліметтер
Кәсіпшілік және спорттық үшін қолданылатын мылтық.
Мылтық кері лақтыру тетігіне, автоматты тежегішке және
шүріппені тосып алушыға ие.
2.3 Аңшылық қару
2.3.1. Ойық ұңғылы аңшылық атыс қаруы
Азаматтық және қызметтік қару және оның
оқтарының үлгілерінің мемлекеттік кадастры
Тіркелу нөмірі: 2.3.1/001
ВЕПРЬ 308
Аңшылық өзі оқталатын карабин
(суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр, мм: 7,62
Оқжатардың сиымдылығы, дана: 7
Оқтаулы: -
Габариттік көлемдер, мм: 1150х200х75
Салмағы, кг: 4,3
Пайдаланылатын патрондар

2.2.3 Спортивное огнестрельное гладкоствольное оружие
--------------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 2.2.3/001
Ружье полуавтоматическое спортивное
AL 391 URIKA GOLD-SPORTING-WHITE RECEIVER
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр : 12
Вместимость магазина, шт: 3
Зарядность: -
Габаритные размеры, мм: 1300х225х50
Масса, кг: 3,2-3,3
Используемые патроны
Для стрельбы применяются патроны калибра
12/70, 12/76
Наименование страны и фирмы изготовителя
Италия
BERETTA
Орган (лаборатория), проводивший сертификационные испытания
ТОО "Машсертика"
Дополнительные сведения
Ружье используется для занятий спортом и охотой
--------------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 2.2.3/002
Ружье полуавтоматическое спортивное
AL 391 URIKA GOLD-SPORTING-BLACK RECEIVER
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр : 12
Вместимость магазина, шт: 3
Зарядность: 3+1
Габаритные размеры, мм: 1300х225х50
Масса, кг: 3,2-3,3
Используемые патроны
Для стрельбы применяются патроны калибра
12/70, 12/76
Наименование страны и фирмы изготовителя
Италия
BERETTA
Орган (лаборатория), проводивший сертификационные испытания
ТОО "Машсертика"
Дополнительные сведения
Ружье используется для занятий спортом и охотой
--------------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 2.2.3/003
Ружье двуствольное спортивное
ИЖ 27 СПОРТИНГ
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр: 12
Вместимость магазина, шт: 2
Зарядность: -
Габаритные размеры, мм: 1180х210х55
Масса, кг: 3,4
Используемые патроны
Для стрельбы применяются патроны калибра
12/70
Наименование страны и фирмы изготовителя
Россия
ГП "Ижевский механический завод"
Орган (лаборатория), проводивший сертификационные испытания
ТОО "Машсертика"
Дополнительные сведения
Ружье используется для спортивной стрельбы и любительской охоты.
Ружье имеет выбрасывающий механизм, автоматический предохранитель
и перехватыватели курков
--------------------------------------------------------------------
2.3. Охотничье оружие
2.3.1. Охотничье огнестрельное оружие с нарезным стволом
--------------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 2.3.1/001
Карабин самозарядный охотничий
ВЕПРЬ 308
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр: 7,62
Вместимость магазина, шт: 7
Зарядность:
Габаритные размеры, мм: 1150х200х75
Масса, кг: 4,3
Используемые патроны
Для стрельбы применяются охотничьи патроны калибра

Атыс жүргізу үшін 7,62х51 мм(.308) калибрлі
аңшылық патрондар қолданылады.
Қару жасап шығарушы елдің және фирманың атауы
Ресей
"Вятско-Полянский машина құрылысы зауыты" ААҚ
Сертификаттық сынақ жүргізген орган (зертхана)
"Машсертика" ЖШС
Қосымша мәліметтер
Кәсіпшілік және әуесқойлық аңшылық үшін қолданылатын карабин. Карабин Калашников қол пулеметі негізінде әзірленген. Оптикалық көздеуді орналастыру қарастырылған.
___________________________________________________________________
Тіркелу нөмірі: 2.3.1/002
САЙГА (7,62х39)
Аңшылық өзі оқталатын карабин
(суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр, мм: 7,62
Оқжатардың сиымдылығы, дана: 5
Оқтаулы: -
Габариттік көлемдер, мм: 1070х220х70
Салмағы, кг: 3,6
Пайдаланылатын патрондар
Атыс жүргізу үшін 7,62/39 мм калибрлі
аңшылық патрондар қолданылады.
Қару жасап шығарушы елдің және фирманың атауы
Ресей
"Ижевск машина құрылысы зауыты" ААҚ
Сертификаттық сынақ жүргізген орган (зертхана)
"Машсертика" ЖШС
Қосымша мәліметтер
Кәсіпшілік және әуесқойлық аңшылық үшін қолданылатын карабин.
Оптикалық көздеуді орналастыру қарастырылған.
___________________________________________________________________
Тіркелу нөмірі: 2.3.1/003
САЙГА-308
Аңшылық өзі оқталатын карабин
(суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр, мм: 7,62
Оқжатардың сиымдылығы, дана: 8
Оқтаулы: -
Габариттік көлемдер, мм: 1125х220х70
Салмағы, кг: 4,1
Пайдаланылатын патрондар
Атыс жүргізу үшін 7,62/51 мм калибрлі
аңшылық патрондар қолданылады.
Қару жасап шығарушы елдің және фирманың атауы
Ресей
"Ижевск машина құрылысы зауыты" ААҚ
Сертификаттық сынақ жүргізген орган (зертхана)
"Машсертика" ЖШС
Қосымша мәліметтер
Кәсіпшілік және әуесқойлық аңшылық үшін қолданылатын карабин.
Карабин алынып-салынатын дүмбіге ие.
___________________________________________________________________
Тіркелу нөмірі: 2.3.1/004
ОП СКС
Аңшылық өзі оқталатын карабин
(суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр, мм: 7,62
Оқжатардың сиымдылығы, дана: 10
Оқтаулы: -
Габариттік көлемдер, мм: 1040х200х70
Салмағы, кг: 3,6
Пайдаланылатын патрондар
Атыс жүргізу үшін 7,62/39 мм калибрлі
аңшылық патрондар қолданылады.
Қару жасап шығарушы елдің және фирманың атауы
Ресей
"Тула қару зауыты"
Сертификаттық сынақ жүргізген орган (зертхана)
"Машсертика" ЖШС
Қосымша мәліметтер
Кәсіпшілік және әуесқойлық аңшылық үшін қолданылатын карабин.
Карабин Симонов карабині негізінде әзірленген.
Оптикалық көздеуді орналастыру қарастырылған.
___________________________________________________________________
Тіркелу нөмірі: 2.3.1/005

7,62/51 (.308).
Наименование страны и фирмы изготовителя
Россия
ОАО "Вятско-Полянский машиностроительный завод"
Орган (лаборатория), проводивший сертификационные испытания
ТОО "Машсертика"
Дополнительные сведения
Карабин используется для промысловой и любительской охоты.
Карабин разработан на базе ручного пулемета Калашникова.
Предусмотрена установка оптического прицела.
--------------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 2.3.1/002
Карабин самозарядный охотничий
САЙГА (7,62х39)
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр: 7,62
Вместимость магазина, шт: 5
Зарядность: -
Габаритные размеры, мм: 1070х220х70
Масса, кг: 3,6
Используемые патроны
Для стрельбы применяются охотничьи патроны калибра 7,62/39
Наименование страны и фирмы изготовителя
Россия
ОАО "Ижевский машиностроительный завод"
Орган (лаборатория), проводивший сертификационные испытания
ТОО "Машсертика"
Дополнительные сведения
Карабин используется для промысловой и любительской охоты.
Предусмотрена установка оптического прицела.
--------------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 2.3.1/003
Карабин самозарядный охотничий
САЙГА-308
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр: 7,62
Вместимость магазина, шт: 8
Зарядность:
Габаритные размеры, мм: 1125х220х70
Масса, кг: 4,1
Используемые патроны
Для стрельбы применяются охотничьи патроны калибра 7,62/51
Наименование страны и фирмы изготовителя
Россия
ОАО "Ижевский машиностроительный завод"
Орган (лаборатория), проводивший сертификационные испытания
ТОО "Машсертика"
Дополнительные сведения
Карабин используется для промысловой и любительской охоты.
Карабин имеет отъемный приклад.
--------------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 2.3.1/004
Карабин самозарядный охотничий
ОП СКС
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр: 7,62
Вместимость магазина, шт: 10
Зарядность: -
Габаритные размеры, мм: 1040х200х70
Масса, кг: 3,6
Иcпользуемые патроны
Для стрельбы применяются охотничьи патроны калибра 7,62/39
Наименование страны и фирмы изготовителя
Россия
"Тульский оружейный завод"
Орган (лаборатория), проводивший сертификационные испытания
ТОО "Машсертика"
Дополнительные сведения
Карабин используется для промысловой и любительской охоты.
Карабин разработан на базе карабина Симонова.
Предусмотрена установка оптического прицела.
--------------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 2.3.1/005
Карабин охотничий

Тіркелу нөмірі: 2.3.4/003
МР 514 К
Шағын калибрлі пневматикалық винтовка
(суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр, мм: 4,5
Оқжатардың сиымдылығы, дана: 8-10
Оқтаулы, дана:
Габариттік көлемдер, мм: 650х220х55
Салмағы, кг: 2,8
Пайдаланылатын патрондар
Атыс жүргізу үшін 4,5 мм калибрлі патрондар қолданылады.
Қару жасап шығарушы елдің және фирманың атауы
Ресей
"Ижевск механикалық зауыты" МК
Сертификаттық сынақ жүргізген орган (зертхана)
"Машсертика" ЖШС
Қосымша мәліметтер
Кәсіпшілік және әуесқойлық аңшылық үшін арналған винтовка.
Үлгі кездейсоқ атылып кетуден сақтайтын түсіру тетігінің
автоматты тежегішімен жабдықталған.
___________________________________________________________________
Тіркелу нөмірі: 2.3.4/004
МР 651 К
Модульді газбаллонды пистолет
(суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр, мм: 4,5 (.177В)
Оқжатардың сиымдылығы, дана: 8
Оқтаулы, дана:
Габариттік көлемдер, мм: 240х165х35
Салмағы, кг: 0,7
Пайдаланылатын патрондар
Атыс жүргізу үшін 4,5 мм калибрлі патрондар қолданылады.
Қару жасап шығарушы елдің және фирманың атауы
Ресей
"Ижевск механикалық зауыты" МК
Сертификаттық сынақ жүргізген орган (зертхана)
"Машсертика" ЖШС
Қосымша мәліметтер
Кәсіпшілік және әуесқойлық аңшылық үшін арналған пистолет.
Пистолет иесі сыртқы түрін өзгерте алатындай ауыстырылатын
дүмбімен және құндақпен сатылады.
2.4 Патрондар
2.4.1 Газды өзін-өзі қорғау қаруының патрондары
Азаматтық және қызметтік қару және оның
оқтарының үлгілерінің мемлекеттік кадастры
Тіркелу нөмірі: 2.4.1/001
АО НЗВА 9 мм Р.А.
Газды пистолет патроны
(суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр, мм: 9
Патронның салмағы, г: 4,32
Оқтың (бытыраның) салмағы, г: 4,32
Патронның ұзындығы, мм: 21,8
Оқсауыт ұзындығы, мм: -
Әзірлеуші мен жасап шығарушының атауы
Ресей
"Новосибирскі төмен вольтты аппаратура зауыты" ААҚ
Сертификаттық сынақ жүргізген орган (зертхана)
"Машсертика" ЖШС
Қосымша мәліметтер
CS және капсаицин белсенді заттардың мазмұны. Капсаицин ащы бұрыштың ұнтағы түрінде болады. Өзін-өзі қорғау үшін газды пистолеттен атыс жүргізуге арналған патрон.
___________________________________________________________________
Тіркелу нөмірі: 2.4.1/002
АО НЗВА 9 мм
Газды револьверлі патроны
(суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр, мм: 9
Патронның салмағы, г: 2,73
Оқтың (бытыраның) салмағы, г: -
Патронның ұзындығы, мм: - 17,7
Оқсауыт ұзындығы, мм:
Әзірлеуші мен жасап шығарушының атауы
Ресей
"Новосибирскі төмен вольтты аппаратура зауыты" ААҚ
Сертификаттық сынақ жүргізген орган (зертхана)
"Машсертика" ЖШС
Қосымша мәліметтер
CS және капсаицин белсенді заттардың мазмұны. Капсаицин ащы бұрыштың ұнтағы түрінде болады.
___________________________________________________________________

Регистрационный номер: 2.3.4/003
Винтовка малокалиберная пневматическая
МР-514 К
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр, мм: 4,5
Вместимость магазина, шт: 8-10
Зарядность, шт: -
Габаритные размеры, мм: 650х220x55
Масса, кг: 2,8
Используемые патроны
Для стрельбы используются пули калибра 4,5
Наименование страны и фирмы изготовителя
Россия
ГП "Ижевский механический завод"
Орган (лаборатория), проводивший сертификационные испытания
ТОО "Машсертика"
Дополнительные сведения
Винтовка используется для спортивной стрельбы и любительской охоты.
Модель снабжена автоматическим предохранителем спускового механизма,
исключающим случайный выстрел.
-------------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 2.3.4/004
Пистолет газобаллонный модульный
МР-651 К
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр, мм: 4,5 (.177 В)
Вместимость магазина, шт: 8
Зарядность: -
Габаритные размеры, мм: 240х165x35
Масса, кг: 0,7
Используемые патроны
Для стрельбы используются пули калибра 4,5
Наименование страны и фирмы изготовителя
Россия
ГП "Ижевский механический завод"
Орган (лаборатория), проводивший сертификационные испытания
ТОО "Машсертика"
Дополнительные сведения
Пистолет используется для промысловой и любительской охоты.
Пистолет поставляется со сменными прикладом и цевьем - имитатором ствола,
позволяющим владельцу изменять внешний облик.
-------------------------------------------------------------------
2.4. Патроны
2.4.1. Патроны к газовому оружию самообороны
--------------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 2.4.1/001
Патрон газовый пистолетный
АО НЗНВА 9 мм Р.А.
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр, мм: 9
Масса патрона, г: 4,32
Масса пули (дроби), г: 4,32
Длина патрона, мм: 21,8
Длина гильзы, мм: -
Наименование страны и фирмы изготовителя
Россия
ОАО "Новосибирский завод низковольтной аппаратуры"
Орган (лаборатория), проводивший сертификационные испытания
ТОО "Машсертика"
Дополнительные сведения
Наименование активного вещества - СS и капсаицин.
капсаицин содержится в виде порошка горького перца.
Патрон предназначен для стрельбы из газового пистолета самообороны
--------------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 2.4.1/002
Патрон газовый револьверный
АО НЗНВА 9 мм
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр, мм: 9
Масса патрона, г: 2,73
Масса пули (дроби), г: -
Длина патрона, мм: 17,7
Длина гильзы, мм: -
Наименование страны и фирмы изготовителя
Россия
ОАО "Новосибирский завод низковольтной аппаратуры"
Орган (лаборатория), проводивший сертификационные испытания
ТОО "Машсертика"
Дополнительные сведения
Наименование активного вещества - СS и капсаицин.
капсаицин содержится в виде порошка горького перца.
-------------------------------------------------------------------

Тіркелу нөмірі: 2.4.1/003
АО НЗНВА 9 мм Р.А.
Бос револьверлі патроны
(суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр, мм: 9
Патронның салмағы, г: 4,3
Оқтың (бытыраның) салмағы, г: 4,3
Патронның ұзындығы, мм: 17,7
Оқсауыт ұзындығы, мм:
Әзірлеуші мен жасап шығарушының атауы
Ресей
"Новосибирскі төмен вольтты аппаратура зауыты" ААҚ
Сертификаттық сынақ жүргізген орган (зертхана)
"Машсертика" ЖШС
Қосымша мәліметтер
Өзін-өзі қорғау және дабыл беру үшін газды қарудан атыс жүргізуге арналған.
2.4.2 Ойық ұңғылы атыс қаруының патрондары
Азаматтық және қызметтік қару және оның
оқтарының үлгілерінің мемлекеттік кадастры
Тіркелу нөмірі: 2.4.2/001
308 WINCHESTER
Аңшылық патрон
(суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр, мм: .308
Патронның салмағы, г: 2,4
Оқтың (бытыраның) салмағы, г: 9,7
Патронның ұзындығы, мм: 62
Оқсауыт ұзындығы, мм: 51
Әзірлеуші мен жасап шығарушының атауы
Германия
RWS
Сертификаттық сынақ жүргізген орган (зертхана)
"Машсертика" ЖШС
Қосымша мәліметтер
Патрон 7,62х51 калибріне сәйкес келеді.
Аңшылық ойық ұңғылы қарудан атыс жүргізуге арналған патрон.
___________________________________________________________________
Тіркелу нөмірі: 2.4.2/002
30-06 SPRING
Аңшылық патрон
(суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр, мм: .30
Патронның салмағы, г: 28,8
Оқтың (бытыраның) салмағы, г: 11,7
Патронның ұзындығы, мм: 83
Оқсауыт ұзындығы, мм: 63
Әзірлеуші мен жасап шығарушының атауы
Чехия
Sellier&Bellot
Сертификаттық сынақ жүргізген орган (зертхана)
"Машсертика" ЖШС
Қосымша мәліметтер
Оқ материалы - қорғасын, латунь. Оқ түрі - жартылай жабық,
экспансивті. Патрон 7,62х63 калибріне сәйкес.
Патронның оқсауыты - биметалл. Аңшылық ойық ұңғылы қарудан
атыс жүргізуге арналған патрон.
___________________________________________________________________
Тіркелу нөмірі: 2.4.2/003
222 REMINGTON
Аңшылық патрон
(суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр, мм: .222
Патронның салмағы, г: 12
Оқтың (бытыраның) салмағы, г: 4
Патронның ұзындығы, мм: 53
Оқсауыт ұзындығы, мм: 43
Әзірлеуші мен жасап шығарушының атауы
Чехия
Sellier&Bellot
Сертификаттық сынақ жүргізген орган (зертхана)
"Машсертика" ЖШС
Қосымша мәліметтер
Оқ материалы - қорғасын, биметалл. Оқ түрі - жартылай жабық,
экспансивті. Патрон 5,7 х 43 калибріне сәйкес. Аңшылық
ойық ұңғылы қарудан атыс жүргізуге арналған патрон.
___________________________________________________________________

Регистрационный номер: 2.4.1/003
Патрон холостой револьверный
АО НЗНВА 9 мм Р.А.
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр, мм: 9
Масса патрона, г: 2,3
Масса пули (дроби), г: -
Длина патрона, мм: 17,7
Длина гильзы, мм: -
Наименование страны и фирмы изготовителя
Россия
ОАО "Новосибирский завод низковольтной аппаратуры"
Орган (лаборатория), проводивший сертификационные испытания
ТОО "Машсертика"
Дополнительные сведения
Для стрельбы из газового оружия самообороны или
сигнальных устройств.
--------------------------------------------------------------------
2.4.2. Патроны к огнестрельному оружию с нарезным стволом
--------------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 2.4.2/001
Патрон охотничий
308 WINCHESTER
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр, мм: .308
Масса патрона, г: 2,4
Масса пули (дроби), г: 9,7
Длина патрона, мм: 62
Длина гильзы, мм: 51
Наименование страны и фирмы изготовителя
Германия
RWS
Орган (лаборатория), проводивший сертификационные испытания
ТОО "Машсертика"
Дополнительные сведения
Патрон соответствует калибру 7,62х51.
Патрон предназначен для стрельбы из охотничьего
оружия с нарезным стволом.
-------------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 2.4.2/002
Патрон охотничий
30-06 SPRING
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр, мм: .30
Масса патрона, г: 28,8
Масса пули (дроби), г: 11,7
Длина патрона, мм: 83
Длина гильзы, мм: 63
Наименование страны и фирмы изготовителя
Чехия
Sellier&Bellot
Орган (лаборатория), проводивший сертификационные испытания
ТОО "Машсертика"
Дополнительные сведения
Материал пули - свинец, латунь. Тип пули - полуоболочечная, экспансивная.
Патрон соответствует калибру - 7,62х63. Патрон имеет биметаллическую гильзу.
Патрон предназначен для стрельбы из охотничьего оружия с нарезным стволом.
-------------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 2.4.2/003
Патрон охотничий
222 REMINGTON
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр, мм: .222
Масса патрона, г: 12
Масса пули (дроби), г: 4
Длина патрона, мм: 53
Длина гильзы, мм: 43
Наименование страны и фирмы изготовителя
Чехия
Sellier&Bellot
Орган (лаборатория), проводивший сертификационные испытания
ТОО "Машсертика"
Дополнительные сведения
Материал пули - свинец, биметалл.
Тип пули - полуоболочечная, экспансивная.
Патрон соответствует калибру - 5,7х43.
Патрон предназначен для стрельбы из оружия с нарезным стволом.
-------------------------------------------------------------------

Тіркелу нөмірі: 3.2/005
АННА
Револьвер патроны
(суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр, мм: 9
Патронның салмағы, г: 1,9-2
Оқтың (бытыраның) салмағы, г: -
Патронның ұзындығы, мм: 18
Оқсауыт ұзындығы, мм: -
Әзірлеуші мен жасап шығарушының атауы
Қазақстан Республикасы
АННА ЖШС, Алматы қаласы
Сертификаттық сынақ жүргізген орган (зертхана)
"Машсертика" ЖШС
Қосымша мәліметтер
___________________________________________________________________
Тіркелу нөмірі: 3.2/006
5,45х18
Спорттық пистолет патроны
(суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр, мм: 5,45
Патронның салмағы, г: -
Оқтың (бытыраның) салмағы, г: 2,6
Патронның ұзындығы, мм: 25
Оқсауыт ұзындығы, мм: 18
Әзірлеуші мен жасап шығарушының атауы
Ресей
"Тула патрон зауыты" ААҚ
Сертификаттық сынақ жүргізген орган (зертхана)
"Машсертика" ЖШС
Қосымша мәліметтер
Оқ металы - биметалл, жез. Оқ түрі - жартылай жабық.
4. Сынауға, үлгілерге және қару өндіру кезінде технологиялық мақсаттарға пайдалануға арналған басқа  патрондар
4.1. Сынауға, үлгілерге және тегіс ұңғылы атыс қаруын өндіру кезінде технологиялық мақсаттарға пайдалануға арналған басқа патрондар
Азаматтық және қызметтік қару және оның
оқтарының үлгілерінің мемлекеттік кадастры
Тіркелу нөмірі: 4.1/001
АННА 12/70
Пластмассалық гильзалы сынақ патроны
(суретті қағаз мәтіннен қараңыз)
Негізгі техникалық көрсеткіштер
Калибр, мм: 12
Патронның салмағы, г: 53
Оқтың (бытыраның) салмағы, г: 41
Патронның ұзындығы, мм: 70
Оқсауыт ұзындығы, мм: -
Әзірлеуші мен жасап шығарушының атауы
Қазақстан Республикасы
АННА ЖШС, Алматы қаласы
Сертификаттық сынақ жүргізген орган (зертхана)
"Машсертика" ЖШС
Қосымша мәліметтер
Оқжатардың ұзындығы 70 мм кем емес тегісұңғылы қаруды өндіру
кезінде технологиялық мақсатта қолдану үшін арналған.
Ең жоғарғы қысымның орташа мәні 90 МПА.

Регистрационный номер: 3.2/005
Патрон револьверный
АННА 9х17
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр, мм: 9
Масса патрона, г: 1,9-2
Масса пули (дроби), г: -
Длина патрона, мм: 18
Длина гильзы, мм: -
Наименование страны и фирмы изготовителя
Республика Казахстан
ТОО "АННА"
Орган (лаборатория), проводивший сертификационные испытания
ТОО "Машсертика"
Дополнительные сведения
-------------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 3.2/006
Патрон пистолетный спортивный
5,45х18
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр, мм: 5,45
Масса патрона, г: -
Масса пули (дроби), г: 2,6
Длина патрона, мм: 25
Длина гильзы, мм: 18
Наименование страны и фирмы изготовителя
Россия
ОАО "Тульский патронный завод"
Орган (лаборатория), проводивший сертификационные испытания
ТОО "Машсертика"
Дополнительные сведения
Материал пули - биметалл, латунь. Тип пули - оболочная.
Патрон пистолетные спортивные предназначен для стрельбы из нарезного оружия.
-------------------------------------------------------------------
4. Патроны испытательные, образцовые и другие для
использования в технологических целях при
производстве оружия.
4.1. Патроны испытательные, образцовые и другие для
использования в технологических целях при производстве
огнестрельного гладкоствольного оружия.
-------------------------------------------------------------------
Регистрационный номер: 4.1/001
Патрон испытательный с пластмассовой гильзой
АННА 12/70
(Рисунок см. на бумажном варианте)
Основные технические показатели
Калибр, мм: 12
Масса патрона, г: 53
Масса пули (дроби), г: 41
Длина патрона, мм: 70
Длина гильзы, мм: -
Наименование страны и фирмы изготовителя
Республика Казахстан
ТОО АННА
Орган (лаборатория), проводивший сертификационные испытания
ТОО "Машсертика"
Дополнительные сведения
Предназначен для использования в технологических целях
при производстве гладкоствольного оружия с длиной патронника
не более 70 мм. Среднее значение максимального давления 90 МПА.
-------------------------------------------------------------------