Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235 қаулысына толықтыру мен өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 қарашадағы N 470м Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235  қаулысына мынадай толықтыру мен өзгерiс енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi бойынша:
көрсетiлген қаулыға  187-қосымшада :
2-тармақ "; "Мемлекеттiк активтердi басқарудың 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 30 маусымдағы N 620 қаулысы" деген сөздермен толықтырылсын;
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанының соңғы абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Самұрық" мемлекеттiк активтердi басқару жөнiндегi қазақстандық холдингi" АҚ-ның және "Қазына" орнықты даму қоры" АҚ-ның орналастырылатын акцияларына төлеуге берiлетiн мемлекеттiк активтердi, сондай-ақ әлеуметтiк-кәсiпкерлiк корпорациялар мен бәсекелi ортаға берiлетiн объектiлердi бағалауды жүргiзуге арналған қызметтердi сатып алу.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2006 года N 470м
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2006 год" следующие дополнение и изменение:
по Министерству финансов Республики Казахстан:
в  приложении 187 к указанному постановлению:
пункт 2 дополнить словами ";  постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2006 года N 620 "Об утверждении программы управления государственными активами на 2006-2008 годы";
абзац последний графы 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" изложить в следующей редакции:
"Закупка услуг на проведение оценки государственных активов, передаваемых в оплату размещаемых акций АО "Казахстанский холдинг по управлению государственными активами "Самрук" и АО "Фонд устойчивого развития "Қазына", a также объектов, передаваемых в социально-предпринимательские корпорации и конкурентную среду.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан