Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 9 ақпандағы N 96 және 2006 жылғы 30 маусымдағы N 620 қаулыларына толықтыру мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 23 қаңтардағы N 44 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай толықтыру мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрестiң 2006-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 9 ақпандағы N 96  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 5, 44-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрестiң 2006-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарында:
реттiк нөмiрi 17-жолда:
4-бағандағы "ЭБЖМ (жинақтау)" деген сөздерден кейiн "Қаржыминi" деген сөзбен ауыстырылсын;
5-бағандағы "2007" деген сандар "2008" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "Мемлекеттiк активтердi басқарудың 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 30 маусымдағы N 620  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 23, 246-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттiк активтердi басқарудың 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Бағдарламаны iске асырудың негiзгi бағыттары және тетiгi" деген 5-бөлiмнiң жиырмасыншы абзацындағы "2007" деген сандар "2008" деген сандармен ауыстырылсын;
"Мемлекеттiк активтердi басқарудың 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 8-бөлiмде:
реттiк нөмiрi 1.14-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2008 жылғы 4-тоқсан".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Мннистрi

О внесении дополнения и изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2006 года N 96 и от 30 июня 2006 года N 620
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2007 года N 44. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнение и изменения:
1) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2006 года N 96 "О Плане мероприятий по реализации Государственной программы борьбы с коррупцией на 2006-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 5, ст. 44):
в Плане мероприятий по реализации Государственной программы борьбы с коррупцией на 2006-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 17:
графу 4, после слов "МЭБП (созыв)," дополнить аббревиатурой "МФ";
в графе 5 цифры "2007" заменить цифрами "2008";
2) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2006 года N 620 "Об утверждении программы управления государственными активами на 2006-2008 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 23, ст. 246):
в Программе управления государственными активами на 2006-2008 годы, утвержденной указанным постановлением:
в абзаце двадцатом раздела 5. "Основные направления и механизмы реализации Программы" цифры "2007" заменить цифрами "2008";
в разделе 8. "План мероприятий по реализации Программы управления государственными активами на 2006-2008 годы":
графу 5, строки, порядковый номер 1.14., изложить в следующей редакции:
"4 квартал 2008 года".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан