Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң мемлекеттiк мекемелерiн қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 24 қаңтардағы N 53 Қаулысы
Әдiлет органдары қылмыстық-атқару жүйесiнiң бюджет қаражаты мен штат санын ұтымды пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Мыналар:
1) Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң "ЛА-155/13 мекемесi" мемлекеттiк мекемесi оған Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң "ЛА-155/17 мекемесi" мемлекеттiк мекемесiн қосу жолымен;
2) Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң "ЕЦ-166/24 мекемесi" мемлекеттiк мекемесi оған Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң "EЦ-166/21 мекемесi" мемлекеттiк мекемесiн қосу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 28 қазандағы N 1120  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 41, 532-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң қарауындағы ұйымдардың тiзбесiнде:
"Мемлекеттiк мекемелер" деген 2-бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 9, 23-жолдар алынып тасталсын.
3. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Қылмыстық-атқару жүйесi комитетi заңнамада белгiленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын қажеттi шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О реорганизации государственных учреждений Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2007 года N 53
В целях рационального использования бюджетных средств и штатной численности уголовно-исполнительной системы органов юстиции Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать:
1) государственное учреждение "Учреждение ЛА-155/13" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан путем присоединения к нему государственного учреждения "Учреждение ЛА-155/17" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) государственное учреждение "Учреждение ЕЦ-166/24" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан путем присоединения к нему государственного учреждения "Учреждение ЕЦ-166/21" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан.
2. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1120 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 41, ст. 532) следующее изменение:
в  Перечне  организаций, находящихся в ведении Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 2 "Государственные учреждения":
строки, порядковые номера 9, 23, исключить.
3. Комитету уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан