Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 28 қазандағы N 1025 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 31 қаңтардағы N 77 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 қыркүйектегі № 800 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.09.2015 № 800 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қазақстан халықтары Ассамблеясының 12 сессиясында мемлекеттiк тiл саясатын одан әрi жетiлдiру бойынша Үкiметке берген тапсырмаларын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 28 қазандағы N 1025  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 40, 440-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттiк тiл саясатын одан әрi жетiлдiру жөнiндегi комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Мәсiмов                  - Қазақстан Республикасының Премьер-
Кәрiм Қажымқанұлы          Министрi, төраға
Түймебаев                - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Жансейiт Қансейiтұлы       ғылым министрi
Тәжин                    - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Марат Мұханбетқазыұлы      министрi
Оразбақов                - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Ғалым Iзбасарұлы           сауда министрi
Баймұхамбетова           - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәмила Мақсұтқызы          Министрiнiң Кеңсесi Әлеуметтік-мәдени
даму бөлімінің меңгерушісі
Тiлеухан                 - Қазақстан Республикасының Парламентi
Бекболат Қанайұлы          Мәжiлiсiнiң депутаты
"Шаханов                 - Қазақстан Республикасының Парламентi
Мұхтар Шаханұлы            Мәжiлiсiнiң депутаты
Мусин                    - Қазақстан Республикасының Экономика
Аслан Есболайұлы           және бюджеттiк жоспарлау министрi"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Шаханов                 - Қазақстан Республикасының Парламентi
Мұхтар Шаханұлы            Мәжiлiсiнiң депутаты, төрағаның
орынбасары
Мусин                    - Қазақстан Республикасы
Аслан Есболайұлы           Премьер-Министрiнiң орынбасары -
Экономика және бюджеттiк жоспарлау
министрi";
көрсетiлген құрамнан Даниал Кенжетайұлы Ахметов, Бiрғаным Сарықызы Әйтiмова, Фархат Шаймұратұлы Қуанғанов, Қасымжомарт Кемелұлы Тоқаев, Әбдiлдин Жабайхан Мүбаракұлы, Владимир Сергеевич Школьник шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2006 года N 1025
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2007 года N 77. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2015 года № 800
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.09.2015 № 800 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2006 года N 1025 "О мерах по реализации поручений Президента Республики Казахстан по дальнейшему совершенствованию государственной языковой политики, данных Правительству на XII сессии Ассамблеи народов Казахстана" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 40, ст. 440) следующие изменения:
ввести в  состав Комиссии по дальнейшему совершенствованию государственной языковой политики, утвержденный указанным постановлением:
Масимова                   - Премьер-Министра Республики
Карима Кажимкановича         Казахстан, председателем
Туймебаева                 - Министра образования и науки
Жансеита Кансеитулы          Республики Казахстан
Тажина                     - Министра иностранных дел
Марата Муханбетказиевича     Республики Казахстан
Оразбакова                 - Министра индустрии и торговли
Галыма Избасаровича          Республики Казахстан
Баймухамбетову             - заведующую Отделом социально-
Камилу Максутовну            культурного развития Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Тлеухан                    - депутата Мажилиса Парламента
Бекболата Канайулы           Республики Казахстан
строки:
"Шаханов                   - депутат Мажилиса Парламента
Мухтар Шаханович             Республики Казахстан
Мусин                      - Министр экономики и бюджетного
Аслан Еспулаевич             планирования Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Шаханов                   - депутат Мажилиса Парламента
Мухтар Шаханович             Республики Казахстан, заместитель
председателя
Мусин                      - Заместитель Премьер-Министра
Аслан Еспулаевич             Республики Казахстан - Министр
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан";
вывести из указанного состава: Ахметова Даниала Кенжетаевича, Айтимову Бырганым Сариевну, Куанганова Фархада Шаймуратовича, Токаева Касымжомарта Кемеловича, Абдильдина Жабайхана Мубараковича, Школьника Владимира Сергеевича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан