Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 11 ақпандағы N 91 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 8 ақпандағы N 91 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Физикалық немесе ақыл-ой дамуында кемiстiгi бар балалар мен жасөспiрiмдерге арналған арнайы оқу-тәрбие мекемелерiнiң жұмысын жақсарту жөнiндегi шаралар туралы" КСРО Министрлер Кеңесiнiң 1990 жылғы 8 желтоқсандағы N 1238 қаулысын iске асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 11 ақпандағы N 91 қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Казахской ССР от 11 февраля 1991 года N 91
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2007 года N 91
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу  постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 11 февраля 1991 года N 91 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 8 декабря 1990 года N 1238 "О мерах по улучшению работы специальных учебно-воспитательных учреждений для детей и подростков, имеющих недостатки в физическом или умственном развитии".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан