Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 желтоқсандағы N 1242 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 наурыздағы N 180 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Словак Республикасының Үкiметi арасындағы Инвестицияларды көтермелеу және өзара қорғау туралы келiсiмге қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 22 желтоқсандағы N 1242  қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
2-тармақта "Владимир Сергеевич Школьникке" деген сөздер "Ғалым Iзбасарұлы Оразбақовқа" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2006 года N 1242
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2007 года N 180
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.   Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2006 года N 1242 "О подписании Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Словацкой Республики о поощрении и взаимной защите инвестиций" следующее изменение:
в пункте 2 слова "Школьника Владимира Сергеевича" заменить словами "Оразбакова Галыма Избасаровича".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан