Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 22 қыркүйектегi N 903 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 наурыздағы N 207 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 тамыздағы № 475 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 07.08.2017 № 475 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазақстан Республикасының сауда саясаты және халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысу мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссиясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 22 қыркүйектегi N 903 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының сауда саясаты және халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысу мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссиясының құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Мусин - Қазақстан Республикасы Премьер-
Аслан Есболайұлы Министрiнiң орынбасары - Экономика
және бюджеттiк жоспарлау министрi,
төраға
Оразбақов - Қазақстан Республикасының
Ғалым Iзбасарұлы Индустрия және сауда министрi,
төрағаның орынбасары
Әрiпханов - Қазақстан Республикасының
Айдар Әбдiразақұлы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау
вице-министрi
Ерғожин - Қазақстан Республикасының
Дәулет Едiлұлы Қаржы вице-министрi
Күрiшбаев - Қазақстан Республикасының
Ақылбек Қажығұлұлы Ауыл шаруашылығы вице-министрi
Нүсiпова - Қазақстан Республикасының
Әсем Бекқызы Денсаулық сақтау вице-министрi
Супрун - Қазақстан Республикасының
Виктор Васильевич Экономика және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi
Әбдiшев - Қазақстан Республикасы
Бауыржан Түйтеұлы Қаржы министрлiгiнiң Кедендiк бақылау
комитетi төрағасының орынбасары;
көрсетiлген құрамнан Мәсiмов Кәрiм Қажымқанұлы, Школьник Владимир Сергеевич, Ақанов Айқан Ақанұлы, Мусина Лилия Сәкенқызы, Палымбетов Болат Әбiлқасымұлы, Смайылов Әлихан Асханұлы, Үмбетәлиев Мади Тоқтарұлы, Мәмбеталин Әлихан Есенғосұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2006 года N 903
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2007 года N 207. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2017 года № 475
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.08.2017 № 475.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2006 года N 903 "Об образовании Межведомственной комиссии Республики Казахстан по вопросам торговой политики и участия в международных экономических организациях" следующие изменения:
ввести в состав Межведомственной комиссии Республики Казахстан по вопросам торговой политики и участия в международных экономических организациях, утвержденный указанным постановлением:
Мусина - Заместителя Премьер-Министра
Аслана Еспулаевича Республики Казахстан - Министра
экономики и бюджетного планирования,
председателем
Оразбакова - Министра индустрии и торговли
Галыма Избасаровича Республики Казахстан,
заместителем председателя
Арифханова - вице-министра труда и социальной
Айдара Абдразаховича защиты населения Республики Казахстан
Ергожина - вице-министра финансов
Даулета Едиловича Республики Казахстан
Куришбаева - вице-министра сельского хозяйства
Ахылбека Кажигуловича Республики Казахстан
Нусупову - вице-министра здравоохранения
Асем Бековну Республики Казахстан
Супруна - вице-министра экономики и бюджетного
Виктора Васильевича планирования Республики Казахстан
Абдишева - заместителя председателя Комитета
Бауыржана Туйтеевича таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан;
вывести из указанного состава: Масимова Карима Кажимкановича, Школьника Владимира Сергеевича, Аканова Айкана Акановича, Мусину Лилию Сакеновну, Палымбетова Болата Абылкасымовича, Смаилова Алихана Асхановича, Умбеталиева Мади Тохтаровича, Мамбеталина Алихана Есенгосовича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан