Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 214 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "2007 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220  қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға  372-қосымшада :
4 және 5-тармақтардағы "Әлеуметтiк-кәсiпкерлiк корпорацияға" және "Әлеуметтiк-кәсiпкерлiк корпорациясын" деген сөздер тиiсiнше "Әлеуметтiк-кәсiпкерлiк корпорацияларға" және "Әлеуметтiк-кәсiпкерлiк корпорацияларын" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"Әлеуметтiк-кәсiпкерлiк" деген сөздердiң алдынан "6" деген санмен толықтырылсын;
"Әлеуметтiк-кәсiпкерлiк корпорацияның" деген сөздер "Әлеуметтiк-кәсiпкерлiк корпорациялардың" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Әлеуметтiк-кәсiпкерлiк корпорациялардың офистерiн ашу және ұстау: а. 6 орталық; б. 7 филиал;";
мынадай мазмұндағы 8-тармақпен толықтырылсын:
"8. "Сарыарқа" әлеуметтiк-кәсiпкерлiк корпорациясы" ұлттық компаниясы" АҚ-ның жарғылық капиталын қалыптастыру және ұлғайту".
1) офис ашу және ұстау:
а. 1 орталық;
б. 2 филиал;
2) мемлекеттік кәсiпорындарды оңалту, қайта құрылымдау және олардың негiзiнде жаңа бәсекеге қабiлеттi өндiрiстер мен технологияларды дамыту, халықаралық стандарттарға негiзделген кәсiпорындарда жаңа өндiрiстiк және басқару технологияларын енгiзу жөнiндегi iс-шараларды ұйымдастыру және өткізу;
3) жеке меншiк отандық және шетелдiк капиталдың қатысуымен бiрлескен жобалар жасау және iске асыру жөнiнде iс-шаралар ұйымдастыру және өткiзу;
4) Қарағанды облысының Темiртау қаласында индустриялық парктiң инженерлiк инфрақұрылымын салу.";
"Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер" деген 7-тармақта:
"Тiкелей нәтижеде":
"әлеуметтiк-кәсiпкерлiк корпорациясының" деген сөздер "әлеуметтiк-кәсiпкерлiк корпорацияларының" деген сөздермен ауыстырылсын;
"16" деген сандар "9" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"- Қарағанды облысының Темiртау қаласында индустриялық парктiң инженерлiк инфрақұрылымын салу.";
"Қаржы-экономикалық нәтижеде:" және "Уақтылығында:" мемлекеттiк тiлдегi мәтiн өзгерiссiз қалдырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 214
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год" следующие изменения и дополнения:
в  приложении 372 к указанному постановлению:
в пунктах 4 и 5 слова "Социально-предпринимательской корпорации" и "Специально-предпринимательской корпорации" заменить словами "Социально-предпринимательских корпораций";
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы",:
после слов "уставного капитала" дополнить цифрой "6";
слова "Специально-предпринимательской корпорации" заменить словами "Социально-предпринимательских корпораций";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"Открытие и содержание офисов социально-предпринимательских корпораций: а. 6 центральных; б. 7 филиалов;";
дополнить пунктом 8 следующего содержания:
"8. Формирование и увеличение уставного капитала АО "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Сарыарка":
1) открытие и содержание офиса:
а. 1 центрального;
б. 2-х филиалов;
2) организация и проведение мероприятий по реабилитации, реструктуризации государственных предприятий и развитию на их основе новых конкурентоспособных производств и технологий, внедрению новых производственных и управленческих технологий на предприятиях, основанных на международных стандартах;
3) организация и проведение мероприятий по созданию и реализации совместных проектов с участием частного отечественного и иностранного капитала;
4) строительство инженерной инфраструктуры индустриального парка в городе Темиртау Карагандинской области.";
в пункте 7 "Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:":
в "Прямом результате":
слова "Специально-предпринимательской корпорации" заменить словами "Социально-предпринимательских корпораций";
цифры "16" заменить цифрой "9";
дополнить абзацем следующего содержания:
"- создание инженерной инфраструктуры индустриального парка в городе Темиртау Карагандинской области.";
в "Финансово-экономическом результате:" и "Своевременность:" слова "Специально-предпринимательской корпорации" заменить словами "Социально-предпринимательской корпорации".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан