Қазақстан Республикасының Ауылдық аумақтарын дамытудың 2004-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2007-2009 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 сәуірдегі N 286 Қаулысы
"Қазақстан Республикасының Ауылдық аумақтарын дамытудың 2004-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 10 шілдедегі N 1149  Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының Ауылдық аумақтарын дамытудың 2004-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2007-2009 жылдарға арналған іс-шаралар жоспары (бұдан әрі - Іс-шаралар жоспары) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының орталық, жергілікті атқарушы және өзге де мемлекеттік органдары, сондай-ақ мүдделі ұйымдар:
1) Іс-шаралар жоспарын іске асыру жөнінде шаралар қабылдасын;
2) тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күнінен кешіктірмей Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігіне:
Іс-шаралар жоспарының орындалу барысы туралы ақпарат;
Қазақстан Республикасының Ауылдық аумақтарын дамытудың 2004-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының іске асырылу барысы туралы талдамалық ақпарат беруді қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Қазақстан Республикасының Үкіметіне жарты жылдықтың қорытындысы бойынша жылына екі рет 1 ақпаннан және 1 тамыздан кешіктірмей:
1) Іс-шаралар жоспарының орындалуы туралы жиынтық ақпарат;
2) Қазақстан Республикасының Ауылдық аумақтарын дамытудың
2004-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының орындалу
барысы туралы жиынтық талдамалық-ақпарат берсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау   Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 11 сәуірдегі
N 286 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының ауылдық аумақтарын дамытудың 2004-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2007-2009 жылдарға арналған
іс-шаралар жоспары
Р/с
N
Іс-шаралар
Аяқталу нысаны
Орын-
далуына жауап-
тылар
Орын-
далу мерзі-мі
Болжамды шығыстар,
млн.теңге
Қаржы-
ланды-
ру
көзі
2007 ж.
2008 **ж.
2009 **ж.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1. Ауылда қоныстандыруды модельдеу
1.1
Қазақстан Республика-
сының ауыл-
дық аумақта-
рын дамыту-
дың 2004-
2010 жылдар-
ға арналған
мемлекеттік бағдарлама-
сын іске ас-
ыру монито-
рингін жал-
ғастыру
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы-
ның Үк-
іметіне
есеп*
АШМ (жи-
нақтау),
мүдделі
орталық
атқарушы
органдар,
облыс-
тардың
әкімдері
жыл сайын, 1 тамыз
Талап етіл-
мейді
1.2
Қолданыстағы
және әзірле-
нетін бағ-
дарламаларды
іске асыруды
Қазақстан
Республика-
сының ауылдық ау-
мақтарын да-

Об утверждении Плана мероприятий на 2007-2009 годы по реализации Государственной программы развития сельских территорий Республики Казахстан на 2004-2010 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2007 года N 286
В целях реализации  Указа Президента Республики Казахстан от 10 июля 2003 года N 1149 "О Государственной программе развития сельских территорий Республики Казахстан на 2004-2010 годы" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий на 2007-2009 годы по реализации Государственной программы развития сельских территорий Республики Казахстан на 2004-2010 годы (далее - План мероприятий).
2. Центральным, местным исполнительным и иным государственным органам Республики Казахстан, а также заинтересованным организациям:
1) принять меры по реализации Плана мероприятий;
2) обеспечить представление Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан ежеквартально, не позднее 20-го числа месяца, следующего за отчетным кварталом:
информацию о ходе выполнения Плана мероприятий;
аналитическую информацию о ходе реализации Государственной программы развития сельских территорий Республики Казахстан на 2004-2010 годы.
3. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан представлять Правительству Республики Казахстан два раза в год по итогам полугодия, не позднее 1 февраля и 1 августа:
1) сводную информацию о выполнении Плана мероприятий;
2) сводную аналитическую информацию о ходе выполнения Государственной программы развития сельских территорий Республики Казахстан на 2004-2010 годы.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 апреля 2007 года N 286
План мероприятий на 2007-2009 годы по реализации
Государственной программы развития сельских территорий
Республики Казахстан на 2004-2010 годы
п/п
N
Мероприятия
Форма
завер-
шения
Ответ-
ственные
за
испол-
нение
Срок
ис-
пол-
нения
Предполагаемые
расходы,
млн. тенге
Источ-
ник
финан-
сиро-
вания
2007 г.
2008** г.
2009** г.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1. Моделирование сельского расселения
1.1
Продолжить
мониторинг
реализации
Государст-
венной
программы
развития
сельских
территорий
Республики
Казахстан на
2004-2010
годы
Отчет*
в Прави-
тельство
Респуб-
лики
Казах-
стан
МСХ
(созыв),
заинте-
ресован-
ные
централь-
ные
исполни-
тельные
органы,
акимы
областей
1
августа
еже-
годно
Не
тре-
буется
1.2
Координиро-
вать
реализацию
действующих
и разрабаты-
ваемых
программ
на предмет
соответствия
основным
направлениям
Государст-
венной
программы
развития
сельских
территорий
Республики
Казахстан

мытудың 2004-2010 жылдарға ар-
налған мем-
лекеттік бағдарлама-
сының негіз-
гі бағытта-
рына сәйкес келу мәніне үйлестіру
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы-
ның Үк-
іметіне
ақпарат
АШМ
жыл сайын, 1 ақпан
Талап
етіл-
мейді
1.3
Ауыл халқы-
ның соңғы 5 жылдағы ішкі
көші-қон ағындарына талдау жасау
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы-
ның Үк-
іметіне
ақпарат
АШМ (жи-
нақтау),
Еңбекми-
ні,
облыс-
тардың
әкімдері
2007 жылғы 1 тамыз
Талап
етіл-
мейді
1.4
Ауыл халқы-
ның облысар-
алық және
облысішілік
көші-қоны
мониторингін
жүргізуді
жалғастыру
АШМ-ге ақпарат*
Еңбекми-
ні (жи-
нақтау),
облыстар-
дың әкім-
дері
жыл
сайын
Талап
етіл-
мейді
1.5
Таратылған
ауылдық елді
мекендерді
есепке алуды
жүргізу
АШМ-ге
ақпарат*
Облыстар-дың әкім-
дері
Жыл
сайын,20 жел-
тоқсан
Талап
етіл-
мейді
1.6
"Қазакстан
Республика-
сының әкім-
шілік-аумақ-
тық құрылы-
мы туралы"
Қазақстан
Республика-
сының Заңына
сәйкес келу
мәніне ауыл-
дық елді ме-
кендерді тү-
гендеуді
жүргізу
АШМ-ге ақпарат*
Облыстар-
дың әкім-
дері
2007 жылғы
20 шілде
Талап
етіл-
мейді
1.7
Ауылдық елді
мекеннің әл-
еуеттік сый-
ымдылығын
айқындау жө-
нінде әдіс-
темелік ұс-
ынымдар әз-
ірлеу
АШМ-нің бұйрығы
АШМ (жи-
нақтау), мүдделі орталық атқарушы органдар
2007 жылғы
1 жел-
тоқсан
Талап етіл-
мейді
1.8
Ауылдық елді
мекеннің әл-
еуеттік сый-
ымдылығын
айқындау
АШМ-ге ақпарат*
Облыстар-дың әкім-
дері
жыл сайын,
20
жел-
тоқсан
Талап етіл-
мейді
1.9
Экономикалық
даму әлеуеті
төмен ауыл-
дық елді ме-
кендерден
халықтың өз
еркімен
қоныс ауда-
руын ынта-
ландыратын
шаралар жө-
нінде ұсын-
ыстар әзір-
леу
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы-
ның Үк-
іметіне
ақпарат
АШМ,
мүдделі
орталық
атқарушы
органдар,
облыстар-
дың әкім-
дері
2008
жылғы
1
ақпан
Талап
етіл-
мейді
1.10
Ауылдық елді
мекендер бө-
лінісінде
халықтың кі-
рісін баға-
лау
Статис-
тикалық
бюлле-
тень
СА (жи-
нақтау),
Еңбекми-
ні, ҚМ,
облыстар-
дың әкім-
дері
жыл
сайын,
20
шілде
Талап
етіл-
мейді
1.11
Ауылдық ше-
кара маңы
елді мекен-
дерді дамыту
жөнінде
ұсыныстар
дайындау
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы-
ның Үк-
іметіне
ақпарат*
АШМ,
мүдделі
орталық
атқарушы
органдар,
облыстар-
дың әкім-
дері
2007
жылғы
1
тамыз
Талап
етіл-
мейді
2. Инженерлік инфрақұрылымды дамыту
2.1. Сумен жабдықтау
2.1.1
Ауылдық ауыз
сумен жаб-
дықтау объ-
ектілерінің
жай-күйін
түгендеуді
жүргізу
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы-
ның Үк-
іметіне
есеп*
АШМ (жи-
нақтау),
облыстар-
дың әкім-
дері
2007
жылғы
1 тамыз
Талап
етіл-
мейді
2.1.2
Ауыл халқын
сапалы ауыз
сумен кешен-
ді қамтама-
сыз ету жөн-
інде ұсыныс-
тар әзірлеу
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы-
ның Үк-
іметіне
ақпарат
АШМ (жи-
нақтау),
облыстар-
дың әкім-
дері
2007
жылғы
1 тамыз
Талап
етіл-
мейді
2.1.3
Сумен жаб-
дықтау объ-
ектілерін
салуды және
қайта жаңар-
туды жүргізу
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы-
ның Үк-
іметіне
ақпарат
АШМ (жи-
нақтау),
облыстар-
дың әкім-
дері
жыл
сайын
1 ақпан

на 2004-2010
годы
Информа-
ция в
Прави-
тельство
Респуб-
лики
Казах-
стан
МСХ
1
февраля
еже-
годно
Не
тре-
буется
1.3
Провести
анализ
внутренних
миграционных
потоков
сельского
населения за
последние
5 лет
Информа-
ция в
Прави-
тельство
Респуб-
лики
Казах-
стан
МСХ
(созыв),
МТСЗН,
акимы
областей
1
августа
2007
года
Не
тре-
буется
1.4
Продолжить
ведение
мониторинга
межобластной
и внутри-
областной
миграции
сельского
населения
Информа-
ция*
в МСХ
МТСЗН
(созыв),
акимы
областей
20 июля
ежегод-
но
Не
тре-
буется
1.5
Вести учет
упраздненных
сельских
населенных
пунктов
Информа-
ция*
в МСХ
Акимы
областей
20
декабря
ежегод-
но
Не
тре-
буется
1.6
Провести
инвентариза-
цию сельских
населенных
пунктов на
предмет
соответствия
Закону
Республики
Казахстан
"Об админи-
стративно-
территори-
альном
устройстве
Республики
Казахстан"
Информа-
ция*
в МСХ
Акимы
областей
20
июля
ежегод-
но
Не
тре-
буется
1.7
Разработать
методические
рекомендации
по определе-
нию потенци-
альной
емкости
сельского
населенного
пункта
Приказ
МСХ
МСХ
(созыв),
заинтере-
сованные
централь-
ные
исполни-
тельные
органы
1
декабря
2007
года
Не
тре-
буется
1.8
Определить
потенциаль-
ную емкость
сельского
населенного
пункта
Информа-
ция*
в МСХ
Акимы
областей
20
декабря
ежегод-
но
Не
тре-
буется
1.9
Разработать
предложения
по мерам,
стимулирую-
щим добро-
вольное
переселение
населения из
сельских
населенных
пунктов с
низким эко-
номическим
потенциалом
развития
Информа-
ция в
Прави-
тельство
Респуб-
лики
Казах-
стан
МСХ
(созыв),
заинтере-
сованные
централь-
ные
исполни-
тельные
органы,
акимы
областей
1
февраля
2008
года
Не
тре-
буется
1.10
Оценка
доходов
населения в
разрезе
сельских
населенных
пунктов
Статис-
тичес-
кий*
бюлле-
тень
АС
(созыв),
МТСЗН,
МФ,
акимы
областей
20 июля
ежегод-
но
Не
тре-
буется
1.11
Подготовить
предложения
по развитию
приграничных
сельских
населенных
пунктов
Информа-
ция* в
Прави-
тельство
Респуб-
лики
Казах-
стан
МСХ
(созыв),
заинтере-
сованные
централь-
ные
исполни-
тельные
органы,
акимы
областей
1
августа
2007
года
Не
тре-
буется
2. Развитие инженерной инфраструктуры
2.1. Водоснабжение
2.1.1
Провести
инвентариза-
цию состоя-
ния сельских
объектов
питьевого
водоснабже-
ния
Информа-
ция в
Прави-
тельство
Респуб-
лики
Казах-
стан
МСХ
(созыв),
акимы
областей
1
августа
2007
года
Не
тре-
буется
2.1.2
Выработать
предложения
по комплекс-
ному
обеспечению
сельского
населения
качественной
питьевой
водой
Информа-
ция в
Прави-
тельство
Респуб-
лики
Казах-
стан
МСХ
(созыв),
акимы
областей
1
августа
2007
года
Не
тре-
буется
2.1.3
Производить
строительст-
во и рекон-
струкцию
объектов
водообеспе-
чения
Информа-
ция в
Прави-
тельство
Респуб-
лики
Казах-
стан
МСХ
(созыв),
акимы
областей
1
февра-
ля,
ежегод-
но

6380,0
2793,7
7165,0
4219,3
2899,0
4821,8
Респу-
блика-
лық
бюджет
Жергі-
лікті
бюджет
2.1.4
Сумен жаб-
дықтау және
кәріз жүйе-
лері объек-
тілерін жөн-
деуді және
техникалық
қайта жарақ-
тандыруды
жүзеге асыру
АШМ-ге
ақпарат*
Облыстар-
дың әкім-
дері
жыл
сайын,
20
шілде,
20
қаңтар
1238,4
1198,9
1158,3
Жергі-
лікті
бюджет
2.1.5
Баламасыз
ауыз сумен
жабдықтау
көздері бо-
лып табыла-
тын аса маң-
ызды жүйе-
лерінен ауыз
су беру жөн-
інде қызмет-
тер көрсету
құнын субси-
диялау
АШМ-нің
бұйрығы
АШМ
жыл
сайын,
І тоқсан
686,5
Респу-
блика-
лық
бюджет
2.2. Электрлендіру
2.2.1
Ауылдық эн-
ергиямен
жабдықтауды
дамытудың
өңірлік тұ-
жырымдамала-
рын әзірлеу
Мәсли-
хаттың
шешімі
және
облыс
әкімін-
ің қау-
лысы
Облыстар-
дың әкім-
дері
2008
жылғы
10
қаңтар
Талап
етіл-
мейді
2.2.2
Қажеттілігі
және техни-
калық мүм-
кіндігі бар
ауылдық елді
мекендерді
электрмен
жабдықтау
жөнінде ша-
ралар қабыл-
дау
АШМ-ге
ақпарат*
ЭМРМ (жи-
нақтау),
облыстар-
дың әкім-
дері
жыл
сайын,
20
шілде,
20 қаңтар
Басқа
көздер
2.2.3
Ауылдық эл-
ектрмен жаб-
дықтау объ-
ектілерін
салуды,
қайта жаңар-
туды және
жөндеуді
жүргізу
АШМ-ге
ақпарат*
ЭМРМ (жи-
нақтау),
облыстар-
дың әкім-
дері
жыл
сайын
20
шілде,
20
қаңтар
94,7
45,0
38,0
Жергі-
лікті
бюджет
2.2.4
Ауылдық жер-
лерде электр
энергиясын
есепке алу-
дың қазіргі
заманғы жүй-
есін енгізу-
ді жалғасты-
ру
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы-
ның Үк-
іметіне
ақпарат
ЭМРМ (жи-
нақтау),
облыстар-
дың әкім-
дері
жыл
сайын
20
шілде,
20 қаңтар
Басқа
көздер
2.2.5
Дәстүрлі
емес энергия
көздерін өн-
діру және
енгізу жөн-
індегі жұм-
ысты жандан-
дыру
АШМ-ге
ақпарат
Облыстар-
дың әкім-
дері
2007
жылғы
20
шілде
Басқа
көздер
2.3. Ауыл жолдары ***
2.3.1
Барлық ауыл-
дық елді ме-
кендердің
көлікке қол
жетімділігін
кешенді қам-
тамасыз ету
жөнінде ұс-
ыныстар әз-
ірлеу
АШМ-ге
ақпарат*
ККМ (жи-
нақтау),
облыстар-
дың әкім-
дері
2007
жылғы
20
шілде
Талап
етіл-
мейді
2.3.2
Облыстық жә-
не аудандық
маңызы бар
ауылдық ав-
тожолдарды
салуды және
қайта жаңар-
туды жұргізу
ККМ-ге
есеп*
Облыс-
тардың
әкімдері
жыл
сайын,
10
шілде,
10
қаңтар
1097,1
2636,9
2910,6
Жергі-
лікті
бюджет
2.3.3
Жергілікті
жолдарды жә-
не жолаушы-
лар көлігі-
нің жол жүру
бағыттарын
тиісті жағ-
дайда ұстау
ККМ-ге
есеп
Облыстар-
дың әкім-
дері
жыл сайын, 10 шілде, 10 қаңтар
7516,8
8559,9
9664,0
Жергі-
лікті
бюджет
2.3.4
Ауылдық елді
мекендерді аудан орта-
лықтарымен және облыс орталықтары-мен байлан-
ыстыратын автокөлік қатынасының стандарттық деңгейін ай-
қындау
ККМ-нің бұйрығы
ККМ (жи-
нақтау),
облыстар-
дың әкім-
дері
2007 жылғы 20 шілде
Талап
етіл-
мейді
2.4. Байланыс, телефондандыру, почта-жинақтау жүйесі
2.4.1
Халқының са-
ны 200 адам-
нан асатын ауылдық елді
мекендерді телефондан-
дыру жөнінде
іс-шаралар қабылдау
АШМ-ге
ақпарат*
АБА (жи-
нақтау),
АҚ "Қазақте-леком",
облыстар-
дың әкім-
дері
2007
жылғы
20
шілде
"Қаз-
ақте-
теком"
АҚ өз
қара-
жаты

6380,0
2793,7
7165,0
4219,3
2899,0
4821,8
Респу-
бли-
кан-
ский
бюджет
Мест-
ный
бюджет
2.1.4
Осуществлять
ремонт и
техническое
перевооруже-
ние объектов
систем
водоснабже-
ния и
канализации
Информа-
ция*
в МСХ
Акимы
областей
20
июля,
20
января
ежегод-
но
1238,4
1198,9
1158,3
Мест-
ный
бюджет
2.1.5
Субсидиро-
вать стои-
мость услуг
по подаче
питьевой
воды из
особо важных
групповых
систем
водоснабже-
ния,
являющихся
безальтер-
нативными
источниками
питьевого
водоснабже-
ния
Приказ
МСХ
МСХ
I
квартал
ежегод-
но
686,5
Респу-
бли-
кан-
ский
бюджет
2.2. Электрификация
2.2.1
Разработать
Региональные
концепции
развития
сельского
энергоснаб-
жения
Решение
Маслиха-
та и
постано-
вление
акимата
области
Акимы
областей
10
января
2008
года
Не
тре-
буется
2.2.2
Принять меры
по электро-
снабжению
сельских
населенных
пунктов,
где имеется
необходи-
мость и
техническая
возможность
Информа-
ция*
в МСХ
МЭМР
(созыв),
акимы
областей
20
июля,
20
января
ежегод-
но
Другие
источ-
ники
2.2.3
Производить
строитель-
ство, рекон-
струкцию и
ремонт
сельских
объектов
электроснаб-
жения
Информа-
ция*
в МСХ
МЭМР
(созыв),
акимы
областей
20
июля,
20
января
ежегод-
но
94,7
45,0
38,0
Мест-
ный
бюджет
2.2.4
Продолжить
внедрение
современной
системы
учета элек-
троэнергии в
сельской
местности
Информа-
ция*
в МСХ
МЭМР
(созыв),
акимы
областей
20
июля,
20
января
ежегод-
но
Другие
источ-
ники
2.2.5
Активизиро-
вать работу
по производ-
ству и
внедрению
нетради-
ционных
источников
энергии
Информа-
ция*
в МСХ
Акимы
областей
20
июля
2007
года
Другие
источ-
ники
2.3. Сельские дороги ***
2.3.1
Выработать
предложения
по комплекс-
ному
обеспечению
транспортной
доступности
всех
сельских
населенных
пунктов
Информа-
ция*
в МСХ
МТК
(созыв),
акимы
областей
20
июля
2007
года
Не
тре-
буется
2.3.2
Производить
строитель-
ство и
реконструк-
цию сельских
автодорог
областного
и районного
значения
Отчет*
в МТК
Акимы
областей
10
июля,
10
января
ежегод-
но
1097,1
2636,9
2910,6
Мест-
ный
бюджет
2.3.3
Поддерживать
в должном
состоянии
местные
дороги
и маршруты
следования
пассажир-
ского
транспорта
Отчет*
в МТК
Акимы
областей
10
июля,
10
января
ежегод-
но
7516,8
8559,9
9664,0
Мест-
ный
бюджет
2.3.4
Определить
стандартный
уровень
автотран-
спортного
сообщения,
связывающего
сельские
населенные
пункты
с районными
центрами и
областными
центрами
Приказ
МТК
МТК
(созыв),
акимы
областей
20
июля
2007
года
Не
тре-
буется
2.4. Связь, телефонизация, почтово-сберегательная система
2.4.1
Принять меры
по телефони-
зации
сельских
населенных
пунктов с
численностью
населения
более 200
человек
Информа-
ция*
в МСХ
АИС
(созыв),
акимы
областей,
АО
"Казах-
телеком"
20
июля
2007
года
Собст-
венные
сред-
ства
АО
"Казах-
телеком "

2.4.2
Ауылдық те-
лекоммуника-ция желісін жаңғыртуды жүзеге асыру
АШМ-ге
ақпарат*
АБА (жи-
нақтау),
облыстар-
дың әкім-
дері,
"Қазақте-
леком" АҚ
жыл
сайын, 20 қаңтар
"Қаз-
ақте-
леком"
АҚ-тың
өз
қара-
жаты
2.4.3
Шалғайдағы
және жетуі
қиын аудан-
дарға ДАМА
үлгісіндегі
жер серігі
жүйелерін
енгізуді
жалғастыру
АШМ-ге
ақпарат*
АБА (жи-
нақтау),
облыстар-
дың әкім-
дері,
"Қазақте-
леком" АҚ
жыл
сайын,
20 қаңтар
"Қаз-
ақте-
леком"
АҚ-тың
өз
қара-
жаты
2.4.4
Аудан орта-
лығы-ауыл учаскесін-
дегі
жалғастыру
желілерін
цифрландыру-
ды жүзеге
асыру
АШМ-ге
ақпарат*
АБА (жи-
нақтау),
облыстар-дың әкім-
дері,
"Қазақте-леком" АҚ
жыл сайын, 20 шілде, 20 қаңтар
"Қаз-
ақте-
леком"
АҚ-тың
өз
қара-
жаты
2.4.5
Ауылдық елді
мекендердегі ұқсас АТС-ты цифрлықтарға ауыстыруды  жүргізу
АШМ-ге ақпарат*
АБА (жи-
нақтау),
облыстар-
дың әкім-
дері,
"Қазақте-
леком" АҚ
жыл сайын, 20 қаңтар
"Қаз-
ақте-
леком"
АҚ-тың
өз
қара-
жаты
2.4.6
Координант-
тық телефон
станцияларын
нөмірді ав-
томатты түр-
де анықтай-
тын электр-
ондық құрыл-
ғылармен то-
лық жарақ-
тандыру
АШМ-ге
ақпарат*
АБА (жи-
нақтау),
облыстар-
дың әкім-
дері,
"Қазақте-
леком" АҚ
жыл
сайын,
20 шілде
"Қаз-
ақте-
леком"
АҚ-тың
өз
қара-
жаты
2.4.7
Сапалы қыз-
меттер көр-
сету үшін
абоненттік
қол жеткізу
саласында
жаңа техно-
логияларды
қолдануды
ұйымдастыру
АШМ-ге
ақпарат*
АБА (жи-
нақтау),
облыстар-
дың әкім-
дері,
"Қазақте-
леком" АҚ
жыл
сайын, 20 шілде
"Қаз-
ақте-
леком"
АҚ-тың
өз
қара-
жаты
2.4.8
Ауылдық жаңа
байланыс оп-
ераторлары-
ның келуі
үшін жағдай
жасау
АШМ-ге
ақпарат*
АБА
жыл
сайын, 20 шілде, 20 қаңтар
"Қаз-
ақте-
леком" АҚ-тың
өз
қара-
жаты
2.4.9
Ауылдық елді
мекендерде ауылдық поч-та-жинақтау қызметтерін дамыту мақ-
сатында
"Қаз-почта"
АҚ-тың
жарғылық
капиталын
ұлғайту
АШМ-ге ақпарат*
ЭБЖМ (жи-
нақтау),  "Қазпоч-
та" АҚ
жыл сайын, 20 шілде, 20 қаңтар
1261,6
Респу-
блика-
лық бюджет
2.5. Газдандыру
2.5.1
Кентаралық жеткізуші газ құбырына
қосуға тех-
никалық мүм-
кіндігі бар
ауылдық елді
мекендерге
талдау жүр-
гізу
АШМ-ге ақпарат*
Облыс-
тардың
әкімдері
2007 жылғы 20 шілде
Талап
етіл-
мейді
2.5.2
Ауылдық елді
мекендерді
газдандыру жөніндегі жұмыстарды  жалғастыру
АШМ-ге ақпарат*
ЭМРМ (жи-
нақтау),
Облыстар-
дың әкім-
дері
жыл сайын, 20 қаңтар
Басқа
көздер
2.5.3
Кентаралық газ құбырла-
рын тартуды ұйымдастыру
АШМ-ге ақпарат*
Облыстар-
дың әкім-
дері
жыл сайын, 20 қаңтар
721,3
1375,2
1217,7
Жергі-
лікті
бюджет
2.5.4
Орталықтан-
дырылған газ
толтыру пун-
кттерінің техникалық жарақтану
деңгейін арттыру
АШМ-ге
ақпарат*
Облыстар-
дың әкім-
дері
жыл сайын, 20 қаңтар
2,0
15,0
15,0
Жергі-
лікті
бюджет
3. Әлеуметтік инфрақұрылымды дамыту
3.1. Білім беру
3.1.1
Ауылдық жер-
лерде білім беру объек-
тілерін са-
луды және қайта жаңар-
туды жалғас-
тыру
АШМ-ге ақпарат*
БҒМ (жи-
нақтау),
облыстар-
дың әкім-
дері
жыл сайын, 20 шілде, 20 қаңтар

2.4.2
Осуществлять
модернизацию
сельской
сети
телекомму-
никаций
Информа-
ция*
в МСХ
АИС
(созыв),
акимы
областей,
АО
"Казах-
телеком"
20
января
ежегод-
но
Собст-
венные
сред-
ства
АО
"Казах-
телеком"
2.4.3
Продолжить
внедрение в
отдаленных и
труднодос-
тупных
районах
спутниковых
систем
типа ДАМА
Информа-
ция*
в МСХ
АИС
(созыв),
акимы
областей,
АО
"Казах-
телеком"
20
января
ежегод-
но
Собст-
венные
сред-
ства
АО
"Казах-
телеком"
2.4.4
Осуществить
цифровизацию
соединитель-
ных линий
на участке
райцентр-
село
Информа-
ция*
в МСХ
АИС
(созыв),
акимы
областей,
АО
"Казах-
телеком"
20
июля,
20
января
ежегод-
но
Собст-
венные
сред-
ства
АО
"Казах-
телеком"
2.4.5
Произвести
в сельских
населенных
пунктах
замену
аналоговых
АТС на
цифровые
Информа-
ция*
в МСХ
АИС
(созыв),
акимы
областей,
АО
"Казах-
телеком"
20
января
ежегод-
но
Собст-
венные
сред-
ства
АО
"Казах-
телеком"
2.4.6
Дооснастить
координант-
ные телефон-
ные станции
электронными
устройствами
автоматичес-
кого
определения
номера
Информа-
ция*
в МСХ
АИС
(созыв),
акимы
областей,
АО
"Казах-
телеком"
20
июля
ежегод-
но
Собст-
венные
сред-
ства
АО
"Казах-
телеком"
2.4.7
Организовать
применение
новейших
технологий
в области
абонентского
доступа для
предостав-
ления
качественных
услуг
Информа-
ция*
в МСХ
АИС
(созыв),
акимы
областей,
АО
"Казах-
телеком"
20
июля
ежегод-
но
Собст-
венные
сред-
ства
АО
"Казах-
телеком"
2.4.8
Создать
условия для
появления
новых
операторов
сельской
связи
Информа-
ция*
в МСХ
АИС
20
июля,
20
января
ежегод-
но
Собст-
венные
сред-
ства
АО
"Казах-
телеком"
2.4.9
Увеличить
уставный
капитал АО
"Казпочта"
в целях
развития
сельских
почтово-сбе-
регательных
услуг в
сельских
населенных
пунктах
Информа-
ция*
в МСХ
МЭБП
(созыв),
АО
"Казпочта"
20
июля,
20
января
ежегод-
но
1261,6
Респу-
бли-
кан-
ский
бюджет
2.5. Газификация
2.5.1
Провести
анализ
сельских
населенных
пунктов,
имеющих
техническую
возможность
подключения
к межпосел-
ковым
подводящим
газопроводам
Информа-
ция*
в МСХ
Акимы
областей
20 июля
2007
года
Не
тре-
буется
2.5.2
Продолжить
работу по
газификации
сельских
населенных
пунктов
Информа-
ция*
в МСХ
МЭМР
(созыв),
акимы
областей
20
января
ежегод-
но
Другие
источ-
ники
2.5.3
Организовать
строитель-
ство межпо-
селковых
подводящих
газопроводов
Информа-
ция*
в МСХ
Акимы
областей
20
января
ежегод-
но
721,3
1375,2
1217,7
Мест-
ный
бюджет
2.5.4
Повысить
уровень
технической
оснащенности
централизо-
ванных
пунктов
заправки
газом
Информа-
ция*
в МСХ
Акимы
областей
20
января
ежегод-
но
2,0
15,0
15,0
Мест-
ный
бюджет
3. Развитие социальной инфраструктуры
3.1. Образование
3.1.1
Продолжить
строитель-
ство и
реконструк-
цию объектов
образования
в сельской
местности
Информа-
ция*
в МСХ
МОН
(созыв),
акимы
областей
20
июля,
20
января
ежегод-
но

8613,8
4925,4
9319,3
8109,7
7893,0
7936,5
Респу-
блика-
лық
бюджет
Жергі-
лікті
бюджет
3.1.2
Ауылдағы бі-
лім беру объектілерін жөндеуді жү-
зеге асыру
АШМ-ге
ақпарат*
Облыстар-
дың әкім-
дері
жыл сайын, 20 шілде, 20 қаңтар
4390,3
4436,9
4575,6
Жергі-
лікті
бюджет
3.1.3
Ауылдық мем-
лекеттік білім беру
ұйымдарының материалдық базасын нығ-
айту жөнін-
дегі жұмысты
жалғастыру
АШМ-ге ақпарат*
БҒМ (жи-
нақтау), облыстар-дың әкім-
дері
жыл сайын, 20 шілде, 20 қаңтар
2706,0
2133,8
2155,2
Жергі-
лікті
бюджет
3.1.4
Тасып жеткі-
зуге мұқтаж оқушылардың саны бойынша
талдау жүр-
гізу
АШМ-ге ақпарат*
БҒМ (жи-
нақтау),
облыстар-
дың әкім-
дері
жыл
сайын,
20
қаңтар
Талап
етіл-
мейді
3.1.5
Шалғайдағы ауылдардан оқушыларды мектепке та-
сып жеткізу-
ді қамтама-
сыз ету
АШМ-ге ақпарат*
БҒМ (жи-
нақтау),
облыстар-
дың әкім-
дері
жыл сайын, 20 қаңтар

8613,8
4925,4
9319,3
8109,7
7893,0
7936,5
Респу-
бли-
кан-
ский
бюджет
Мест-
ный
бюджет
3.1.2
Осуществлять
ремонт
объектов
образования
на селе
Информа-
ция*
в МСХ
Акимы
областей
20
июля,
20
января
ежегод-
но
4390,3
4436,9
4575,6
Мест-
ный
бюджет
3.1.3
Продолжить
работу по
укреплению
материальной
базы госу-
дарственных
сельских
организаций
образования
Информа-
ция*
в МСХ
МОН
(созыв),
акимы
областей
20
июля,
20
января
ежегод-
но
2706,0
2133,8
2155,2
Мест-
ный
бюджет
3.1.4
Провести
анализ по
количеству
учащихся
нуждающихся
в подвозе
Информа-
ция*
в МСХ
МОН
(созыв),
акимы
областей
20
января
ежегод-
но
Не
тре-
буется
3.1.5
Обеспечить
подвоз
учащихся
к школе из
отдаленных
сел
Информа-
ция*
в МСХ
МОН
(созыв),
акимы
областей
20
июля
ежегод-
но

173,7
185,3
188,9
Жергі-
лікті
бюджет
3.2. Денсаулық сақтау
3.2.1
Ауылдық жер-
лерде ден-
саулық сақ-
тау объекті-
лерін салуды
және қайта жаңартуды жалғастыру
АШМ-ге ақпарат*
ДСМ (жи-
нақтау),
облыстар-
дың әкім-
дері
жыл
сайын,
20
қаңтар
6448,9
1670,1
6518,6
3468,0
6682,9
2567,7
Респу-
блика-
лық
бюджет
Жергі-
лікті
бюджет
3.2.2
Ауылдағы  денсаулық сақтау объ-
ектілерін жөндеуді жү-
зеге асыру
АШМ-ге ақпарат*
ДСМ (жи-
нақтау),
облыстар-
дың әкім-
дері
жыл сайын, 20 шілде, 20 қаңтар
2400,9
1526,8
1757,1
Жергі-
лікті
бюджет
3.2.3
Ауылдық ден-
саулық сақ-
тауда ұтқыр
және телеме-
дицинаны дамыту
АШМ-ге есеп
ДСМ (жи-
нақтау),
облыстар-
дың әкім-
дері
жыл сайын, 20 шілде, 20 қаңтар
528,3
629,6
759,5
Респу-
блика-
лық бюджет
3.2.4
Ауыл халқы-
ның санитар-
лық-эпидеми-ологиялық салауаттылы-ғын қамтама-сыз ету жөн-
інде жағдай
жасау
АШМ-ге ақпарат*
ДСМ (жи-
нақтау),
облыстар-
дың әкім-
дері
жыл
сайын,
20
қаңтар
,
20
шілде
Басқа
көздер
3.2.5
Ауылдық жер-
лерде мемле-
кеттік ден-
саулық сақ-
тау ұйымда-
рының мате-
риалдық-тех-никалық ба-
засын нығай-
ту жөнінде шаралар қа-
былдау
АШМ-ге ақпарат*
ДСМ (жи-
нақтау),
облыстар-
дың әкім-
дері
жыл сайын, 20 шілде, 20 қаңтар
927,2
949,0
1080,4
Жергі-
лікті
бюджет
3.2.6
Ауылдық ден-
саулық сақ-
тау объекті-
лері желісін
бекітілген  нормативтер-ге сәйкес келтіру
ДСМ-ге ақпарат*
Облыстар-
дың әкім-
дері
жыл сайын, 10 қаңтар
Талап
етіл-
мейді
3.3. Мәдениет
3.3.1
Жұмыс істе-
мейтін мәде-
ниет ұйымда-рын қалпына келтіруді жалғастыру
АШМ-ге ақпарат*
Облыстар-дың әкім-
дері
жыл сайын, 20 шілде, 20 қаңтар
591,9
450,0
644,4
Жергі-
лікті
бюджет
3.3.2
Мемлекеттік мәдениет ме-
кемелері мен кәсіпорында-рының мате-
риалдық-тех-никалық баз-
асын нығай-
туды жүзеге асыру
АШМ-ге ақпарат*
Облыстар-
дың әкім-
дері
жыл сайын, 20 қаңтар
353,3
340,0
339,7
Жергі-
лікті
бюджет
3.3.3
Ауыл халқын мәдени дем-
алу және ақ-
параттық ағ-
арту қызмет-тері кешені-мен қамтама-
сыз ету жөн-
інде шаралар қабылдау
АШМ-ге ақпарат*
Облыстар-
дың әкім-
дері
жыл сайын, 20 қаңтар,
20
шілде
Талап етіл-
мейді
3.3.4
Ауылдық кі-
тапханаларды Интернет же-лісіне қос-
ылған компь-
ютерлік тех-никамен қам-
тамасыз ету жөнінде іс-
шаралар қа-
былдау
АШМ-ге ақпарат*
Облыстар-
дың әкім-
дері
жыл сайын
20 қаңтар
36,6
44,5
53,8
Жергі-
лікті
бюджет
3.4. Тұрғын үй
3.4.1
Ауылдық елді
мекендер тұрғындары-
ның тұрғын
үй жағдайын
жақсарту жә-
не оларды нормативтік көрсеткіш-
терге дейін жеткізу
АШМ-ге ақпарат*
Облыстар-
дың әкім-
дері
жыл сайын
20 қаңтар
128,0
133,6
Жергі-
лікті
бюджет
3.5. Спорт, туризм
3.5.1
Ауылдық спорт құрыл-
ыстарын са-
луды, қайта жаңартуды, жөндеуді жә-
не материал-
дық-техника-лық жарақ-
тандыруды ұйымдастыру
ТСМ-ге ақпарат*
Облыстар-
дың әкім-
дері
жыл сайын
10 қаңтар
469,1
749,3
339,5
Жергі-
лікті
бюджет

173,7
185,3
188,9
Мест-
ный
бюджет
3.2. Здравоохранение
3.2.1
Продолжить
строитель-
ство и
реконструк-
цию объектов
здравоохра-
нения в
сельской
местности
Информа-
ция*
в МСХ
МЗ
(созыв),
акимы
областей
20
января
ежегод-
но
6448,9
1670,1
6518,6
3468,0
6682,9
2567,7
Респу-
бли-
кан-
ский
бюджет
Мест-
ный
бюджет
3.2.2
Осуществить
ремонт
объектов
здравоохра-
нения на
селе
Информа-
ция*
в МСХ
МЗ
(созыв),
акимы
областей
20
июля,
20
января
ежегод-
но
2400,9
1526,8
1757,1
Мест-
ный
бюджет
3.2.3
Развивать
мобильную и
телемедицину
в сельском
здравоохра-
нении
Отчет
в МСХ
МЗ
(созыв),
акимы
областей
20
июля,
20
января
ежегод-
но
528,3
629,6
759,5
Респу-
бли-
кан-
ский
бюджет
3.2.4
Создать
условия по
обеспечению
санитарно-
эпидемиоло-
гического
благополучия
сельского
населения
Информа-
ция*
в МСХ
МЗ
(созыв),
акимы
областей
20
июля,
20
января
ежегод-
но
Другие
источ-
ники
3.2.5
Принять
меры по
укреплению
материально-
технической
базы госу-
дарственных
организаций
здравоохра-
нения
сельской
местности
Информа-
ция*
в МСХ
МЗ
(созыв),
акимы
областей
20
июля,
20
января
ежегод-
но
927,2
949,0
1080,4
Мест-
ный
бюджет
3.2.6
Привести
сеть сельс-
ких объектов
здравоохра-
нения в
соответствие
с утвержден-
ными
нормативами
Информа-
ция*
в МЗ
Акимы
областей
10
января
ежегод-
но
Не
тре-
буется
3.3. Культура
3.3.1
Продолжить
восстанов-
ление
неработающих
организаций
культуры
Информа-
ция*
в МСХ
Акимы
областей
20
июля,
20
января
ежегод-
но
591,9
450,0
644,4
Мест-
ный
бюджет
3.3.2
Осуществлять
укрепление
материально-
технической
базы госу-
дарственных
учреждений и
предприятий
культуры
Информа-
ция*
в МСХ
Акимы
областей
20
января
ежегод-
но
353,3
340,0
339,7
Мест-
ный
бюджет
3.3.3
Принять меры
по обеспе-
чению
сельского
населения
комплексом
культурно-
досуговых и
информацион-
но-просве-
тительских
услуг
Информа-
ция*
в МСХ
Акимы
областей
20
июля,
20
января
ежегод-
но
Не
тре-
буется
3.3.4
Принять
меры по
обеспечению
сельских
библиотек
компьютерной
техникой с
подключением
к сети
Интернет
Информа-
ция*
в МСХ
Акимы
областей
20
января
ежегод-
но
36,6
44,5
53,8
Мест-
ный
бюджет
3.4. Жилье
3.4.1
Улучшить
жилищные
условия
жителей
сельских
населенных
пунктов и
доведение
их до
нормативных
показателей
Информа-
ция*
в МСХ
Акимы
областей
20
января
ежегод-
но
128,0
133,6
Мест-
ный
бюджет
3.5. Спорт, туризм
3.5.1
Организовать
строитель-
ство, рекон-
струкцию,
ремонт и
укрепление
материально-
технического
оснащения
сельских
спортивных
сооружений
Инфор-
мация в
МТС
Акимы областей
10
января
ежегод-
но
469,1
749,3
339,5
Мест-
ный
бюджет

3.5.2
Ауыл жастары
арасында спорттың әр түрінен жар-
ыстар өткізу
ТСМ-ге ақпарат*
Облыстар-
дың әкім-
дері
жыл сайын
10 қаңтар
29,3
29,8
32,1
Жергі-
лікті
бюджет
3.5.3
Туризм объ-
ектілеріне түгендеу жүргізу және
әлеуметтік, ауылдық және
экологиялық туризмді да-
мыту жөнінде шаралар әз-
ірлеу
ТСМ-ге ақпарат*
Облыстар-
дың әкім-
дері
жыл сайын
10 қаңтар
Талап
етіл-
мейді
3.6. Халықты жұмыспен қамту
3.6.1
Ауылдық жер-
лерде еңбек ресурстары-
ның көптігі-
нің деңгейін
төмендету жөнінде іс-
шаралар ке-
шенін әзір-
леу
Қазақ- стан
Респу-
блика-
сының
Үкіме-
тіне
ұсыныс-тар
АШМ (жи-
нақтау),
СА, Ең-
бекмині,
облыстар-
дың әкім-
дері
2008 жылғы 1 тамыз
Талап етіл-
мейді
3.7. Қоғамдық қауіпсіздік
3.7.1
Қызметтік үй-жайлары жоқ ауылдық
елді мекен-
дерде учас-
келік поли-
ция инспек-
торлары үшін
учаскелік
полиция пун-
кттерін ашу және жұмыс
істеп тұрған
учаскелік
полиция пун-
кттеріне жөндеу жүр-
гізу
АШМ-ге ақпарат*
Облыстар-
дың әкім-
дері
жыл сайын
20 шілде, 20 қаңтар
88,6
128,1
92,9
Жергі-
лікті
бюджет
3.7.2
Учаскелік  инспекторлар мен учаске-
лік полиция пункттерін материалдық-техникалық  жарақтанды-
руға жәрдем көрсету
АШМ-ге ақпарат*
Облыстар-
дың әкім-
дері
жыл сайын 20 шілде, 20 қаңтар
99,6
47,5
16,9
Жергі-
лікті
бюджет
3.7.3
Ауыл халқына адвокаттық,
нотариаттық кеңселер мен заң консуль-
тацияларын дамыту жолы-
мен көрсеті-
летін құқық-
тық қызмет-
тердің сапа-
сын арттыру
АШМ-ге ақпарат*
Облыстар-
дың әкім-
дері
жыл сайын
20 қаңтар
Талап етіл-
мейді
4. Ауылдық аумақтардың экологиялық қауіпсіздігін
қамтамасыз ету
4.1
Ауылдық елді мекендердің экологиялық паспорттарын әзірлеу жөн-
інде ұсыныс-
тар енгізу
ЭБЖМ-ге ақпарат*
Қоршаған-
ортамині
(жинақ-
тау),
АШМ,
облыстар-
дың әкім-
дері
2007 жылғы 20 мамыр
Талап
етіл-
мейді
4.2
Экономикалық қызмет түр-
лері бойын-
ша өндіріс-
тер мен тех-
нологиялар-
дың монито-
рингін ұйым-дастыру
АШМ-ге ақпарат*
Облыстар-дың әкім-
дері
жыл сайын
20 қаңтар
Талап
етіл-
мейді
4.3
Экологиялық жағынан таза
ауыл шаруа-
шылығы өнді-
рісін және ауылдық ау-
мақтардың экологиясын дамытуды қолдау жөн-
інде ақпар-
аттық-кон-
сультациялық жұмыс жүргі-
зу
АШМ-ге ақпарат*
Облыстар-
дың әкім-
дері
жыл сайын 20 қаңтар
Басқа көздер
4.4
Ауылдық елді
мекендердің радиациялық мониторингін енгізу
әзірлеу және
ұйымдастыру
бойынша ұсы-ныстар тұжы-
рымдау
ЭБЖМ-ге ақпарат*
Қоршаған-
ортамині
2007 жылғы 20 мамыр
Талап етіл-
мейді
4.5
Топырақтың сортаңдануы жоғары ау-
дандарда құмдардың көшуін азай-
татын жеткі-
лікті тығыз-
дықтағы сек-
сеуіл көшет-
терін отыр-
ғызу жөнін-
дегі іс-ша-
раларды ұйымдастыру
АШМ-ге ақпарат*
Облыстар-
дың әкім-
дері
жыл сайын 20 қаңтар
Басқа көздер
4.6
Аумақтарды абаттандыру,
санитарлық
тазарту, та-
биғатты қор-
ғау объекті-
лерін қалпы-
на келтіру,
қайта жаңар-
ту және күт-
іп ұстау жө-
ніндегі іс-
шараларды
іске асыруды
жалғастыру
АШМ-ге ақпарат*
Облыстар-
дың әкім-
дері
жыл сайын 20 шілде, 20 қаңтар

3.5.2
Проводить
соревнования
по различным
видам спорта
среди
сельской
молодежи
Информа-
ция
в МТС
Акимы
областей
10
января
ежегод-
но
29,3
29,8
32,1
Мест-
ный
бюджет
3.5.3
Провести
инвентариза-
цию объектов
туризма и
разработать
меры по
развитию
социального,
сельского и
экологичес-
кого туризма
Информа-
ция
в МТС
Акимы
областей
10
января
ежегод-
но
Не
тре-
буется
3.6. Занятость населения
3.6.1
Выработать
комплекс
мероприятий
по снижению
уровня
переизбыточ-
ности
трудовых
ресурсов в
сельской
местности
Предло-
жения в
Прави-
тельство
Респуб-
лики
Казах-
стан
МСХ
(созыв),
АС,
МТСЗН,
акимы
областей
1
августа
2008
года
Не
тре-
буется
3.7. Общественная безопасность
3.7.1
Создать
участковые
пункты
полиции в
сельских
населенных
пунктах,
не имеющих
служебных
помещений для участко-
вых инспек-
торов
полиции и
провести
ремонт в
действующих
участковых
пунктах
полиции
Информа-
ция*
в МСХ
Акимы
областей
20
июля,
20
января
ежегод-
но
88,6
128,1
92,9
Мест-
ный
бюджет
3.7.2
Оказать
содействие в
материально-
техническом
оснащении
участковых
инспекторов
и участковых
пунктов
полиции
Информа-
ция*
в МСХ
Акимы
областей
20
июля,
20
января
ежегод-
но
99,6
47,5
16,9
Мест-
ный
бюджет
3.7.3
Повысить
качество
оказываемых
правовых
услуг
сельскому
населению
путем
развития
адвокатских,
нотариальных
контор и
юридических
консультаций
Информа-
ция*
в МСХ
Акимы
областей
20
января
ежегод-
но
Не
тре-
буется
4. Обеспечение экологической безопасности сельских территорий
4.1
Внести
предложения
по разработ-
ке эколо-
гических
паспортов
сельских
населенных
пунктов
Информа-
ция*
в МЭБП
МООС
(созыв),
МСХ,
акимы
областей
20 мая
2007
года
Не
тре-
буется
4.2
Организовать
мониторинг
производств
и технологий
по видам
экономичес-
кой деятель-
ности
Информа-
ция*
в МСХ
Акимы
областей
20
января
ежегод-
но
Не
тре-
буется
4.3
Провести
информацион-
но-консуль-
тационную
работу по
поддержке
развития
экологически
чистого
сельскохо-
зяйственного
производства
и экологии
сельских
территорий
Информа-
ция*
в МСХ
Акимы
областей
20
января
ежегод-
но
Другие
источ-
ники
4.4
Выработать
предложения
по разработ-
ке и органи-
зации веде-
ние радиа-
ционного
мониторинга
сельских
населенных
пунктов
Инфор-
мация*
в МЭБП
МООС
20 мая
2007
года
Не
тре-
буется
4.5
Организовать
мероприятия
по посадке
саксаульных
насаждений
достаточной
плотности,
уменьшающих
подвижность
песка в
районах с
высокой за-
соленностью
почв
Информа-
ция*
в МСХ
Акимы
областей
20
января
ежегод-
но
Другие
источ-
ники
4.6
Продолжить
реализацию
мероприятий
по благоуст-
ройству,
санитарной
очистке
территорий,
восстанов-
лению,
реконструк-
ции и
содержанию
природо-
охранных
объектов
Информа-
ция*
в МСХ
Акимы
областей
20
июля,
20
января
ежегод-
но

1258,1
1547,1
1239,0
Жергі-
лікті
бюджет
5. Жер қатынастары
5.1
Ауылдық елді
мекендер бойынша жер-кадастрлық   карталарды
дайындау
АШМ-ге ақпарат*
ЖРА (жи-
нақтау),
облыстар-
дың әкім-
дері
жыл сайын, 20 шілде
100,0
100,0
100,0
Респу-
блика-
лық
бюджет
5.2
Ауылдық елді
мекендердің жеріне түг-
ендеу жүргі-
зу бойынша
ұсыныстар енгізу
ЭБЖМ-ге ақпарат*
ЖРА (жи-
нақтау),
облыстар-
дың әкім-
дері
2007 жылғы 20 мамыр
Талап
етіл-
мейді
5.3
Ауылдық елді
мекендерді
картография-лық матери-
алдармен
қамтамасыз  етудің орын-
дылығы мәсе-лесін пысық-
тау
ЭБЖМ-ге ақпарат*
ЖРА (жи-
нақтау),
облыстар-
дың әкім-
дері
2007 жылғы 20 мамыр
Талап
етіл-
мейді
Барлығы:

1258,1
1547,1
1239,0
Мест-
ный
бюджет
5. Земельные отношения
5.1
Подготовить
земельно-
кадастровые
карты по
сельским
населенным
пунктам
Информа-
ция*
в МСХ
АЗР
(созыв),
акимы
областей
20
июля
ежегод-
но
100,0
100,0
100,0
Респу-
бли-
кан-
ский
бюджет
5.2
Внести
предложения
по проведе-
нию инвента-
ризации
земель
сельских
населенных
пунктов
Инфор-
мация*
в МЭБП
АЗР
(созыв),
акимы
областей
20 мая
2007
года
Не
тре-
буется
5.3
Проработать
вопрос целе-
сообразности
обеспечения
картографи-
ческими
материалами
сельских
населенных
пунктов
Инфор-
мация*
в МЭБП
АЗР
(созыв),
акимы
областей
20 мая
2007
года
Не
тре-
буется
Всего:

57603,2
66056,5
61313,1
оның ішінде,
республика-
лық бюджет
24019,1
23732,5
18334,4
жергілікті бюджет
33584,1
42324,0
42978,7
Ескертпе:
* - ауылдық елді мекендер бөлінісіндегі ақпарат
** - 2008-2009 жылдар бойынша шығыстардың болжамды сомалары
тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджетті қалыптастыру кезінде нақтылауға жатады
*** - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1227 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының автожол саласын дамытудың 2006-2012 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде көзделген
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
АШМ  - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
ЭБЖМ - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау
министрлігі
Қоршағанортамині - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау
министрлігі
ДСМ  - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
БҒМ  - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
ИСМ  - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі
ККМ  - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
Еңбекмині - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
ТСМ  - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
ЭМРМ - Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар
министрлігі
МАМ  - Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
СА   - Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі
ЖРА  - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі
АБА  - Қазақстан Республикасы Ақпарат және байланыс агенттігі

57603,2
66056,5
61313,1
в том числе,
республикан-
ский бюджет
24019,1
23732,5
18334,4
местный
бюджет
33584,1
42324,0
42978,7
Примечание:
* - информация в разрезе сельских населенных пунктов
** - предполагаемые суммы расходов по 2008-2009 годам подлежат
уточнению при формировании республиканского бюджета на
соответствующий финансовый год
*** - предусмотрено в рамках Программы развития автодорожной отрасли
Республики Казахстан на 2006-2012 годы, утвержденной
постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 декабря
2005 года N 1227
Расшифровка аббревиатур:
МСХ   - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МЭБП  - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики
Казахстан
МООС  - Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
МЗ    - Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МОН   - Министерство образования и науки Республики Казахстан
МИТ   - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
МТК   - Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения Республики
Казахстан
МТС   - Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
МЭМР  - Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики
Казахстан
МКИ   - Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АС    - Агентство Республики Казахстан по статистики
АЗР   - Агентство Республики Казахстан по управлению земельными
ресурсами
АИС   - Агентство по информатизации и связи Республики Казахстан