"Қазына" орнықты даму қоры" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 мамырдағы N 400 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1.   Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен Астана қаласы, Алматы ауданы, Есіл өзенінің сол жақ жағалауы, N 35 көше, N 6 үй, 10-бөлік мекен-жайы бойынша орналасқан және "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлік қоғамы үшін "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына сәйкес сатып алынған әкімшілік ғимаратты оның орналастырылатын акцияларын төлеуге берсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О некоторых вопросах акционерного общества "Фонд устойчивого развития "Қазына"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2007 года N 400
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством индустрии и торговли Республики Казахстан в установленном законодательством порядке передать административное здание, расположенное по адресу: город Астана, Алматинский район, левый берег реки Ишим, улица N 35, дом N 6, пятно 10, и выкупленное в соответствии с  Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год" для акционерного общества "Фонд устойчивого развития "Қазына", в оплату его размещаемых акций.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан