Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 мамырдағы N 432 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 2 ақпандағы № 27 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.02.2015 № 27 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 29 мамырдағы
N 432 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. "Еуразия даму банкінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 12 сәуірдегі N 272 қаулысында:
1-тармақта:
1) тармақшадағы "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі Владимир Сергеевич Школьник" деген сөздер "Қазақстан
Республикасының Индустрия және сауда министрі Ғалым Ізбасарұлы
Оразбақов" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Асқар Раушанұлы Елемесов" деген сөздер "Қазына" орнықты даму қоры"
акционерлік қоғамы басқармасының төрағасы Қайрат Нематұлы Келімбетов" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. (2-тармақтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1048 Қаулысымен).
3. (3-тармақтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1048 Қаулысымен)
4. (4-тармақтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1048 Қаулысымен)

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2007 года № 432. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2015 года № 27
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.02.2015 № 27.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 мая 2007 года N 432
Изменения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2006 года N 272 "О некоторых вопросах Евразийского банка развития":
в пункте 1:
в подпункте 1) слова "Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Школьника Владимира Сергеевича" заменить словами "Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Оразбакова Галыма Избасаровича";
в подпункте 2) слова "вице-министра финансов Республики Казахстан Елемесова Аскара Раушановича" заменить словами "председателя правления акционерного общества "Фонд устойчивого развития "Қазына" Келимбетова Кайрата Нематовича".
2. (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 12.11.2008 N 1048 ).
3. (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 12.11.2008 N 1048 ).
4. (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 12.11.2008 N 1048 ).