Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласының және Қарашық, Ораңғай, Шаға, Иассы ауылдық округтерінің әкімшілік шекараларын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 1 маусымдағы N 446 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 13-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының және Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Оңтүстік Қазақстан облысы Қарашық, Ораңғай, Шаға, Иассы ауылдық округтерінің жалпы алаңы 14168,0 гектар жерінің бір бөлігін қосып, Түркістан қаласының әкімшілік шекараларын өзгерту туралы ұсынысына келісім берілсін.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об изменении административных границ города Туркестана и сельских округов Карашык, Орангай, Шага, Иассы Южно-Казахстанской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2007 года N 446
В соответствии со  статьей 13 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Согласиться с предложением Южно-Казахстанского областного маслихата и акимата Южно-Казахстанской области об изменении административных границ города Туркестана с включением части земель сельских округов Карашык, Орангай, Шага, Иассы Южно-Казахстанской области общей площадью 14168,0 гектаров.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан