Мемлекеттік электрондық ақпараттық ресурстардың құрамына енгізілетін жеке тұлғалардың дербес деректерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 5 маусымдағы N 460 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 26 ақпандағы № 117 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.02.2016 № 117 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 11 қаңтардағы  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік электрондық ақпараттық
ресурстардың құрамына енгізілетін жеке тұлғалардың дербес деректерінің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 5«маусымдағы
N 460 қаулысымен
бекітілген
Мемлекеттік электрондық ақпараттық ресурстардың құрамына енгізілетін жеке тұлғалардың дербес деректерінің тізбесі
Р/с
N
Мемлекеттік электрондық ақпараттық ресурстардың
құрамына енгізілетін жеке тұлғалардың дербес
деректерінің атауы
1.
Тегі
2.
Аты
3.
Әкесінің аты
4.
Тегі мен атының транскрипциясы
5.
Туу туралы мәліметтер:
туған күні;
туған жері
6.
Ұлты
7.
Жынысы
8.
Отбасылық жағдайы
9.
Азаматтығы туралы мәліметтер:
азаматтығы (бұрынғы азаматтығы);
Қазақстан Республикасы азаматтығын алған күні;
Қазақстан Республикасы азаматтығын жоғалтқан күні
10.
Жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН)
11.
Портреттік бейнесі (цифрланған фотосуреті)
12.
Қолы
13.
Заңды мекен-жайы, заңды мекен-жайын тіркеген (тіркеуден шығарған) күні
14.
Жеке басын куәландыратын құжаттың деректері:
құжаттың атауы;
құжаттың нөмірі;
құжатты берген күні;
құжаттың қолданылу мерзімі;
құжатты берген орган

Об утверждении перечня персональных данных физических лиц, включаемых в состав государственных электронных информационных ресурсов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2007 года N 460. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2016 года № 117
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 26.02.2016 № 117 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 11 января 2007 года "Об информатизации" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемый перечень персональных данных физических лиц, включаемых в состав государственных электронных информационных ресурсов.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 июня 2007 года N 460
Перечень персональных данных физических лиц,
включаемых в состав государственных электронных
информационных ресурсов
N
п/п
Наименование персональных данных физических лиц,
включаемых в состав государственных электронных
информационных ресурсов
1.
Фамилия
2.
Имя
3.
Отчество
4.
Транскрипция фамилии и имени
5.
Данные о рождении:
дата рождения;
место рождения
6.
Национальность
7.
Пол
8.
Семейное положение
9.
Данные о гражданстве:
гражданство (прежнее гражданство);
дата приобретения гражданства Республики
Казахстан;
дата утраты гражданства Республики Казахстан
10.
Индивидуальный идентификационный номер (ИИН)
11.
Портретное изображение (оцифрованная фотография)
12.
Подпись
13.
Юридический адрес, дата регистрации (снятия с
регистрации) юридического адреса
14.
Данные документа, удостоверяющего личность:
наименование документа;
номер документа;
дата выдачи документа;
срок действия документа;
орган, выдавший документ