Кәсіптік жоғары білім беру мен жоғары оқу орнынан кейінгі кәсіптік білімі бар, сондай-ақ бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын ұйымдарда кәсіптік орта білімі бар мамандар даярлауға 2007/2008 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 8 маусымдағы N 478 Қаулысы
Қазақстан Республикасының " Білім туралы " 1999 жылғы 7 маусымдағы және " 2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы " 2006 жылғы 8 желтоқсандағы заңдарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қоса беріліп отырған:
1) бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын білім беру
ұйымдарында кәсіптік орта білімі бар мамандар даярлауға 2007/2008 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;
2) кәсіптік жоғары білімі бар мамандар даярлауға 2007/2008 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;
3) жоғары оқу орындарында және ғылыми ұйымдарда жоғары оқу
орнынан кейінгі кәсіптік білімі бар мамандар даярлауға 2007/2008 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;
4), 5) құпия бекітілсін.
2. Бюджеттік бағдарламалар әкімшілері заңнамада белгіленген тәртіппен кәсіптік жоғары білімі мен жоғары оқу орнынан кейінгі кәсіптік білімі бар, сондай-ақ бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын ұйымдарда кәсіптік орта білімі бар мамандар даярлауға бекітілген мемлекеттік білім беру тапсырыстарын орналастыруды жүргізсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 8 маусымдағы
N 478 қаулысымен
бекітілген
Бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын білім
беру ұйымдарында кәсіптік орта білімі бар мамандар

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим профессиональным и послевузовским профессиональным образованием, а также со средним профессиональным образованием в организациях, финансируемых за счет бюджетных средств на 2007/2008 учебный год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2007 года N 478
В соответствии с законами Республики Казахстан от 7 июня 1999 года " Об образовании " и от 8 декабря 2006 года " О республиканском бюджете на 2007 год " Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемые:
1) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов со средним профессиональным образованием в организациях образования, финансируемых за счет бюджетных средств, на 2007/2008 учебный год;
2) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим профессиональным образованием на 2007/2008 учебный год;
3) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с послевузовским профессиональным образованием в высших учебных заведениях и научных организациях на 2007/2008 учебный год;
4), 5) секретно.
2. Администраторам бюджетных программ в установленном законодательством порядке провести размещение утвержденных государственных образовательных заказов на подготовку специалистов с высшим профессиональным и послевузовским профессиональным образованием, а также со средним профессиональным образованием в организациях, финансируемых за счет бюджетных средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 8 июня 2007 года N 478
Государственный образовательный заказ
на подготовку специалистов со средним профессиональным
образованием в организациях образования, финансируемых

14.00.00.
Медицина
60
-
122,4
15.00.00.
Фармация
3
-
122,4
Жиыны
63
Клиникалық ординатураға қабылдау
Мемлекеттік
тапсырыс
Оқу жылы ішінде 1 клиникалық
ординаторды оқытуға жұмсалатын
орташа шығыстар (мың теңге)
90
134,1
Адъюнктураға қабылдау
Жоғары оқу
орындарының атауы
Өндіріс-
тен қол
үзіп
оқуға
мемле-
кеттік
тапсырыс
Өнді-
рістен
қол
үзбей
оқуға
мемле-
кеттік
тапсы-
рыс
Оқу жылы
ішінде
1 тың-
даушыны
оқытуға
жұмса-
латын
орташа
шығыс-
тар (мың
теңге)
Қазақстан Республи-
касы Ішкі істер
министрлігінің
академиясы
15
-

14.00.00
Медицинские
60
-
122,4
15.00.00
Фармацевти-
ческие
3
-
122,4
Итого
63
Прием в клиническую ординатуру
Гоcударственный
заказ
Средние расходы на обучение
1 клинического ординатора за
учебный год (тыс. тенге)
90
134,1
Прием в адъюнктуру
Наименование учебных
заведений
Государ-
ственный
заказ с
отрывом от
производства
Государ-
ственный
заказ без
отрыва от
производства
Средние
расходы на
обучение
1 слушателя
за учебный
год (тыс.
тенге)
Академия
Министерства
внутренних дел
Республики Казахстан
15
-