Астана және Алматы қалаларында 2011 жылғы 7-қысқы Азия ойындарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 13 маусымдағы N 492 Қаулысы
Ескерту. Қаулының тақырыбындағы және мәтініндегі "Алматы қаласының" деген сөздер "Астана және Алматы қалаларының" деген сөздермен ауыстырылды - ҚР Үкіметінің 2008.10.15 N 948 Қаулысымен.
Астана және Алматы қалаларында 2011 жылғы 7-қысқы Азия ойындарын сапалы дайындауды қамтамасыз ету және өткізу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылғы 30 қаңтар - 6 ақпанда Астана және Алматы қалаларында 7-қысқы Азия ойындары (бұдан әрі - Ойындар) өткізілсін.
2. Қоса беріліп отырған Ойындарды дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің (бұдан әрі - Ұйымдастыру комитеті) құрамы бекітілсін.
3. Ұйымдастыру комитеті жылына кемінде екі рет облыстардың, Астана және Алматы қалалары әкімдерінің спортшыларды Ойындарға қатысуға даярлау жоспарларының орындалуы, спорт объектілерінің салыну барысы мен Астана және Алматы қалаларының Ойындарды өткізуге дайындығы туралы есептерін тыңдасын.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2008.10.15 N 948 Қаулысымен.
4. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі:
1) 2007 жылғы 1 желтоқсанға дейін Ойындарды дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) Қазақстан Республикасы спорт делегациясының Астана және Алматы қалаларындағы 2011 жылғы Ойындарға дайындығын және табысты өнер көрсетуін қамтамасыз етсін және жылына кемінде екі рет Ойындарды өткізуге арналған спорт құрылыстарын салу мен қайта жаңарту мәселесін қарасын.
5. Астана және Алматы қалаларының әкімдері жылына кемінде екі рет әкімдіктер отырыстарында қалалардың Ойындарды өткізуге арналған инфрақұрылымын дамыту жөніндегі мәселелерді қарасын.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2008.10.15 N 948 Қаулысымен.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігіне жүктелсін.
7. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 13 маусымдағы
N 492 қаулысымен
бекітілген
Астана және Алматы қалаларында 2011 жылғы 7-қысқы
Азия ойындарын дайындау және өткізу жөніндегі
ұйымдастыру комитетінің құрамы
Ескерту. Құрамға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2008.10.15 N 948, 2009.10.26 N 1666, 2010.07.03 N 693, 2010.12.13 N 1352 Қаулыларымен.
Мәсімов                   - Қазақстан Республикасының Премьер-
Кәрім Қажымқанұлы           министрі, төраға
Досмұхамбетов             - Қазақстан Республикасының Туризм
Темірхан Мыңайдарұлы        және спорт министрі, Қазақстан
Республикасы ұлттық олимпиада
комитетінің президенті, төрағаның
орынбасары
Тасмағамбетов             - Астана қаласының әкімі, төрағаның
Иманғали Нұрғалиұлы         орынбасары
Есімов                    - Алматы қаласының әкімі, төрағаның
Ахметжан Смағұлұлы          орынбасары
Қазбеков                  - Қазақстан Республикасы Туризм және
Қанат Мелдебекұлы           спорт министрлігінің Спорт комитеті
спорт инфрақұрылымы және
лицензиялау басқармасының бастығы,
хатшы
Балаева                   - Астана қаласы әкімінің орынбасары
Аида Ғалымқызы
Мұқанов                   - Алматы облысы әкімінің орынбасары
Серік Мейірханұлы
Мұқашев                   - Алматы қаласы әкімінің бірінші
Мәулен Шапанбайұлы          орынбасары
Әбдіқалықова              - Қазақстан Республикасының
Гүлшара Наушақызы           Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау
министрі
Баймағанбетов             - Қазақстан Республикасының
Серік Нұртайұлы             Ішкі істер министрі
Жәмішев                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Болат Бидахметұлы           министрі
Жұмағалиев                - Қазақстан Республикасының Байланыс және
Асқар Қуанышұлы             ақпарат министрі
Жұмағұлов                 - Қазақстан Республикасының Білім және
Бақытжан Тұрсынұлы          ғылым министрі
Қайырбекова               - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Салидат Зекенқызы           сақтау министрі
Құл-Мұхаммед              - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Мұхтар Абрарұл              министрі
Күрішбаев                 - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ақылбек Қажығұлұлы          шаруашылығы министрі
Құсайынов                 - Қазақстан Республикасының
Әбілғазы Қалиақпарұлы       Көлік және коммуникация министрі
Мыңбаев                   - Қазақстан Республикасының Мұнай және
Сауат Мұхаметбайұлы         газ министрі
Нокин                     - Қазақстан Республикасы Құрылыс және
Серік Кеңесұлы              тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері
агенттігінің төрағасы
Жошыбаев                  - Қазақстан Республикасы
Рәпіл Сейітханұлы           Сыртқы істер министрлігінің жауапты
хатшысы
Ермегияев                 - Қазақстан Республикасының Туризм
Талғат Амангелдіұлы         және спорт вице-министрі
Құсайынов                 - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Марат Әпсеметұлы            даму және сауда вице-министрі
Петров                    - Қазақстан Республикасының Төтенше
Валерий Викторович          жағдайлар вице-министрі
Тұрғанов                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Дүйсенбай Нұрбайұлы         және жаңа технологиялар вице-министрі
Жарасов                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Жанат Абдоллаұлы            қауіпсіздік комитеті төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Қанағатов                 - Қазақстан Республикасы Туризм және
Елсияр Баймұхамедұлы        спорт министрлігі Спорт комитетінің
төрағасы
Досымбетов                - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Тимур Камалұлы              Олимпиада комитетінің бас хатшысы
Қарманов                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Жарылқасым Сәлімгерейұлы    қауіпсіздік комитетінің Терроризмге
қарсы орталық штабының бастығы
(келісім бойынша)
Құлназаров                - "2011 жылғы 7-қысқы Азия ойындарын
Анатөлі Қожекенұлы          ұйымдастыру комитетінің атқарушы
дирекциясы" акционерлік қоғамының
президенті (келісім бойынша)
Мамин                     - «Қазақстан темір жолы» ұлттық
Асқар Ұзақпайұлы            компаниясы» акционерлік қоғамының
президенті (келісім бойынша)
Таласбаев                 - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Ерлан Есімғалиұлы           министрлігінің Орталық армия спорт
клубының бастығы

О подготовке и проведении 7-ых зимних Азиатских игр 2011 года в городах Астане и Алматы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2007 года N 492
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 15.10.2008 N 948.
Сноска. По всему тексту слова "в городе Алматы" заменены словами "в городах Астане и Алматы" постановлением Правительства РК от 15.10.2008 N 948.
В целях обеспечения качественной подготовки и проведения 7-ых зимних Азиатских игр 2011 года в городах Астане и Алматы Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Провести в городах Астане и Алматы с 30 января по 6 февраля 2011 года 7-ые зимние Азиатские игры (далее - Игры).
2. Утвердить прилагаемый состав Организационного комитета по подготовке и проведению Игр (далее - Организационный комитет).
3. Организационному комитету не реже двух раз в год заслушивать отчеты акимов областей, городов Астаны и Алматы о выполнении планов подготовки спортсменов к участию в Играх, ходе строительства спортивных объектов и подготовке городов Астаны и Алматы к проведению Игр.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 15.10.2008 N 948.
4. Министерству туризма и спорта Республики Казахстан:
1) до 1 декабря 2007 года разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан План мероприятий по подготовке и проведению Игр;
2) обеспечить подготовку и успешное выступление спортивной делегации Республики Казахстан на Играх 2011 года в городах Астане и Алматы и не реже двух раз в год рассматривать вопрос строительства и реконструкции спортивных сооружений для проведения Игр.
5. Акимам городов Астаны и Алматы не реже двух раз в год рассматривать на заседаниях акиматов вопросы по развитию инфраструктуры городов для проведения Игр.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 15.10.2008 N 948.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство туризма и спорта Республики Казахстан.
7. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 июня 2007 года N 492
Состав
Организационного комитета по подготовке и проведению
7-ых зимних Азиатских игр 2011 года в городах Астане и Алматы
Сноска. Состав с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 15.10.2008 N 948; от 26.10.2009 № 1666; от 03.07.2010 № 693; от 13.12.2010 № 1352.
Масимов                     - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Карим Кажимканович            председатель
Досмухамбетов               - Министр туризма и спорта Республики
Темирхан Мынайдарович         Казахстан, президент Национального
олимпийского комитета Республики
Казахстан, заместитель председателя
Тасмагамбетов               - аким города Астаны, заместитель
Имангали Нургалиевич          председателя
Есимов                      - аким города Алматы,
Ахметжан Смагулович           заместитель председателя
Казбеков                    - начальник управления инфраструктуры
Канат Мелдебекович            спорта и лицензирования Комитета по
спорту Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан, секретарь
Балаева                     - заместитель акима города Астаны
Аида Галымовна
Муканов                     - заместитель акима Алматинской области
Серик Меирханович
Мукашев                     - первый заместитель акима города
Маулен Шапанбаевич            Алматы
Абдыкаликова                - Министр труда и социальной защиты
Гульшара Наушаевна            населения Республики Казахстан
Баймаганбетов               - Министр внутренних дел
Серик Нуртаевич               Республики Казахстан
Жамишев                     - Министр финансов Республики
Болат Бидахметович            Казахстан
Жумагалиев                  - Министр связи и информации Республики
Аскар Куанышевич              Казахстан
Жумагулов                   - Министр образования и науки
Бакытжан Турсынович           Республики Казахстан
Каирбекова                  - Министр здравоохранения
Салидат Зекеновна             Республики Казахстан
Кул-Мухаммед                - Министр культуры
Мухтар Абрарулы               Республики Казахстан
Куришбаев                   - Министр сельского хозяйства
Акылбек Кажигулович           Республики Казахстан
Кусаинов                    - Министр транспорта и коммуникаций
Абельгази Калиакпарович       Республики Казахстан
Мынбаев                     - Министр нефти и газа
Сауат Мухаметбаевич           Республики Казахстан
Нокин                       - председатель Агентства Республики
Серик Кенесович               Казахстан по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
Жошыбаев                    - ответственный секретарь Министерства
Рапиль Сейтханович            иностранных дел Республики Казахстан
Ермегияев                   - вице-министр туризма и спорта
Талгат Амангельдинович        Республики Казахстан
Кусаинов                    - вице-министр экономического развития
Марат Апсеметович             и торговли Республики Казахстан
Петров                      - вице-министр по чрезвычайным ситуациям
Валерий Викторович            Республики Казахстан
Турганов                    - вице-министр индустрии и новых
Дюсенбай Нурбаевич            технологий Республики Казахстан
Джарасов                    - заместитель Председателя Комитета
Жанат Абдуллаевич             национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Канагатов                   - председатель Комитета по спорту
Ельсияр Баймухамедович        Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан
Досымбетов                  - генеральный секретарь Национального
Тимур Камалович               олимпийского комитета Республики
Казахстан
Карманов                    - начальник Штаба Антитеррористического
Жарылкасым Салимгереевич      центра Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Кульназаров                 - президент акционерного общества
Анатолий Кожекенович          "Исполнительная дирекция
Организационного комитета 7-ых зимних
Азиатских игр 2011 года"
(по согласованию)
Мамин                       - президент акционерного общества
Аскар Узакпаевич              "Национальная компания "Қазақстан
темір жолы" (по согласованию)
Таласбаев                   - начальник Центрального спортивного
Ерлан Есимгалиевич            клуба армии Министерства обороны
Республики Казахстан