Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 1316 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 маусымдағы N 532 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1345 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.12.13 № 1345 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Нашақорлық пен есірткі бизнесінің алдын алу және оларға қарсы іс-әрекет бойынша жұмысты үйлестіру мәселелері жөніндегі комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 1316  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 48, 546-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 26 маусымдағы
N 532 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1316 қаулысына
қосымша
Нашақорлық пен есірткі бизнесінің алдын алу және оларға қарсы іс-әрекет бойынша жұмысты үйлестіру мәселелері жөніндегі комиссияның құрамы
Мұхаметжанов                - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Бауыржан Әлімұлы              министрі, төраға
Нүкенов                     - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Маратқали Ордабайұлы          министрлігі Есірткі бизнесіне қарсы
күрес және есірткі айналымын бақылау
комитетінің төрағасы, төрағаның
орынбасары
Бақтыбаев                   - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Жанарбек Төлеубекұлы          министрлігінің Есірткі бизнесіне қарсы
күрес және есірткі айналымын бақылау
комитеті төрағасының орынбасары, хатшы
Жошыбаев                    - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Рәпіл Сейітханұлы             министрінің орынбасары
Жанасаев                    - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Болат Бақытжанұлы             министрінің орынбасары
Омаров                      - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Қадыр Тоқтамысұлы             сақтау вице-министрі
Бабақұмаров                 - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Ержан Жалбақұлы               және ақпарат вице-министрі
Қуанғанов                   - Қазақстан Республикасының Білім және
Фархад Шаймұратұлы            ғылым вице-министрі
Әйтекенов                   - Қазақстан Республикасы Туризм және
Қайрат Медібайұлы             спорт вице-министрі
Ерғожин                     - Қазақстан Республикасының Қаржы
Дәулет Еділұлы                вице-министрі
Құсдәулетов                 - Қазақстан Республикасының Әділет
Дулат Рәшитұлы                вице-министрі
Асқаров                     - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
Бақытжан Бекзатханұлы         жанындағы Сот әкімшілігі комитеті
төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Дүйсебаев                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Сержан Дәмебайұлы             министрлігінің Кедендік бақылау
комитеті төрағасының орынбасары
Исақов                      - Қазақстан Республикасы Әділет
Нұржан Әзімханұлы             министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесі
комитеті төрағасының орынбасары
Кравченко                   - Қазақстан Республикасы Бас
Андрей Николаевич             прокуратурасы Мемлекеттік органдардың
қызметіндегі заңдылықты қадағалау
департаментінің бастығы
(келісім бойынша)
Білісбеков                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Нұрғали Дәулетбекұлы          қауіпсіздік комитеті Экономикалық
қауіпсіздік департаментінің
бастығы (келісім бойынша)
Иванова                     - Қазақстан Республикасы Экономика және
Наталья Николаевна            бюджеттік жоспарлау министрлігі
Қорғаныс кешенін, құқық қорғау
жүйесін және мемлекеттік органдарды
дамыту департаментінің директоры

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2003 года N 1316
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2007 года N 532. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года N 1345
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 13.12.2010 N 1345.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2003 года N 1316 "Об образовании Комиссии по вопросам координации работы по профилактике и противодействию наркомании и наркобизнесу" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 48, ст. 546) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 июня 2007 года N 532
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 2003 года N 1316
Состав
Комиссии по вопросам координации работы по профилактике
и противодействию наркомании и наркобизнесу
Мухамеджанов               - Министр внутренних дел Республики
Бауржан Алимович             Казахстан, председатель
Нукенов                    - председатель Комитета по борьбе с
Мараткали Ордабаевич         наркобизнесом и контролю за оборотом
наркотиков Министерства внутренних дел
Республики Казахстан, заместитель
председателя
Бактыбаев                  - заместитель председателя Комитета по
Жанарбек Телюбекович         борьбе с наркобизнесом и контролю за
оборотом наркотиков Министерства
внутренних дел Республики Казахстан,
секретарь
Жошыбаев                   - заместитель Министра иностранных дел
Рапиль Сейтханович           Республики Казахстан
Джанасаев                  - заместитель Министра обороны
Булат Бахитжанович           Республики Казахстан
Омаров                     - вице-министр здравоохранения
Кадыр Токтамысович           Республики Казахстан
Бабакумаров                - вице-министр культуры и информации
Ержан Жалбакович             Республики Казахстан
Куанганов                  - вице-министр образования и науки
Фархад Шаймуратович          Республики Казахстан
Айтекенов                  - вице-министр туризма и спорта
Кайрат Медыбаевич            Республики Казахстан
Ергожин                    - вице-министр финансов Республики
Даулет Едилович              Казахстан
Куставлетов                - вице-министр юстиции Республики
Дулат Рашитович              Казахстан
Аскаров                    - заместитель председателя Комитета
Бахытжан Бекзатханович       по судебному администрированию при
Верховном Суде Республики Казахстан
(по согласованию)
Дуйсебаев                  - заместитель председателя Комитета
Сержан Дамебаевич            таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Исаков                     - заместитель председателя Комитета
Нуржан Азимханович           уголовно-исполнительной системы
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Кравченко                  - начальник Департамента по надзору
Андрей Николаевич            за законностью в деятельности
государственных органов Генеральной
прокуратуры Республики Казахстан
(по согласованию)
Билисбеков                 - начальник Департамента экономической
Нургали Даулетбекович        безопасности Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Иванова                    - директор Департамента развития
Наталья Николаевна           оборонного комплекса,
правоохранительной системы и
государственных органов Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан