Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 наурыздағы N 245 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 23 шілдедегі N 620 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1116 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.10.2013 № 1116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертуі. Бұл қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Міндетті зейнетақы жарналарын есептеудің, ұстап қалудың (қоса есептеудің) және жинақтаушы зейнетақы қорларына аударудың ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 наурыздағы N 245  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 9, 69-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Міндетті зейнетақы жарналарын есептеудің, ұстап қалудың (қоса есептеудің) және жинақтаушы зейнетақы қорларына аударудың ережесінде:
3-тармақ мынадай мазмұндағы алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының судьялары үшін жинақтаушы зейнетақы қорларына судьяның ай сайынғы кірісінің он пайызы мөлшерінде міндетті зейнетақы жарналары республикалық бюджет қаражаты есебінен қосымша белгіленеді.";
3-1-тармақта:
екінші және үшінші абзацтардағы»"он бесі" деген сөздер "жиырмасы" деген сөзбен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы»"есепті тоқсаннан кейінгі айдың он бесі күнінен кешіктірмейтін мерзімде" деген сөздер»"Салық кодексінде көзделген мерзімде" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-1-тармақ "34)" деген сандардан кейін»", 41)" деген сандармен толықтырылсын;
10-тармақтың бірінші сөйлемі мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Жеке кәсіпкерлер, адвокаттар мен жеке нотариустар өз пайдасына өз қызметкерлерінің міндетті зейнетақы жарналарының және кірісінен ұсталған сомаларын аудара отырып (банкке қолма-қол енгізе отырып), төлем құжаттарында Орталықтың деректемелерін, ал оларға қоса берілетін тізімдерде өзі және қызметкерлер туралы мәліметтерді (әлеуметтік жеке кодын, тегін, атын, әкесінің атын, туған күнін, жарналардың сомалары мен міндетті зейнетақы жарналары төленіп отырған кезеңде (айын, жылын) көрсетуі тиіс.";
15-1-тармақтың екінші абзацындағы»"келісетіні туралы" деген сөздерден кейін»"нотариалды куәландырылған" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 1-тармақтың үшінші және төртінші абзацтарын қоспағанда, қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 1999 года № 245
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2007 года № 620. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1116
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.10.2013 № 1116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 1999 года N 245 "Об утверждении Правил исчисления, удержания (начисления) и перечисления обязательных пенсионных взносов в накопительные пенсионные фонды" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 9, ст. 69) следующие дополнения и изменения:
в Правилах исчисления, удержания (начисления) и перечисления обязательных пенсионных взносов в накопительные пенсионные фонды, утвержденных указанным постановлением:
пункт 3 дополнить абзацем шестым следующего содержания:
"Для судей Республики Казахстан дополнительно устанавливаются обязательные пенсионные взносы в накопительные пенсионные фонды в размере десяти процентов от ежемесячного дохода судьи за счет средств республиканского бюджета.";
в пункте 3-1:
в абзацах втором и третьем слово "пятнадцатого" заменить словом "двадцатого";
в абзаце пятом слова "в срок не позднее пятнадцатого числа месяца, следующего за отчетным кварталом;" заменить словами "в срок, предусмотренный Налоговым кодексом;";
пункт 5-1 после цифр "34)" дополнить цифрами ", 41)";
первое предложение пункта 10 изложить в следующей редакции:
"10. Индивидуальные предприниматели, адвокаты и частные нотариусы, перечисляя (внося в банк наличными) суммы обязательных пенсионных взносов в свою пользу, и удержанные из доходов своих работников, должны указать в платежных документах реквизиты Центра, а в прилагаемых к ним списках сведения о себе и работниках (социальные индивидуальные коды, фамилии, имена, отчества, даты рождения, суммы взносов и период (месяц, год), за который уплачиваются обязательные пенсионные взносы).";
в абзаце втором пункта 15-1 после слова "прилагается" дополнить словами "нотариально заверенное".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания, за исключением абзацев третьего и четвертого пункта 1, которые вводятся в действие с 1 января 2007 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан