Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 ақпандағы N 133 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 тамыздағы N 666 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Б.С. Сәрсековтің қызметін қамтамасыз етуге арналған шығыстар сметасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 ақпандағы N 133  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Б.С. Сәрсековтің Мәскеу қаласындағы (Ресей Федерациясы) ТМД-ның Терроризмге қарсы орталығындағы қызметін қамтамасыз етуге байланысты шығыстар сметасында:
"Сомасы" деген бағандағы "1433" және "2433" деген сандар тиісінше "2100" және "3100" деген сандармен ауыстырылсын;
екінші және үшінші абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:
"2006 - 2008 жылдарға - 2433 х 15 + 3100 х 21=101595 АҚШ доллары.
1 АҚШ доллары бағамының 2006 жылы - 127 теңге, 2007 жылы - 117 теңге болғанын ескере отырып, 2006 - 2008 жылдар кезеңінде тағайындалу мерзіміне арналған барлық шығыстар 101595 АҚШ долларын құрайды.".
2. Осы қаулы 2007 жылғы 1 сәуірден бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2006 года N 133
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2007 года N 666
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2006 года N 133 "Об утверждении сметы расходов на обеспечение деятельности Сарсекова Б.С." следующие изменения:
в смете расходов, связанных с обеспечением деятельности Сарсекова Б.С. в Антитеррористическом центре СНГ в городе Москве (Российская Федерация), утвержденной указанным постановлением:
в графе "Сумма" цифры "1433" и "2433" заменить соответственно цифрами "2100" и "3100";
абзацы второй и третий изложить в следующей редакции:
"На 2006-2008 годы - 2433 х 15 + 3100 х 21 = 101595 долларов США.
Всего расходов на срок назначения в период с 2006 по 2008 годы составят 101595 долларов США, исходя из курса 1 доллар США в 2006 году - 127 тенге, в 2007 году - 117 тенге.".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 апреля 2007 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан