Демалыс күнін ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 тамыздағы N 713 Қаулысы
Еңбекшілердің демалысы үшін қолайлы жағдайлар жасау және 2007
жылғы тамызда жұмыс уақытын ұтымды пайдалану мақсатында Қазақстан
Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Демалыс күні 2007 жылғы 2 қыркүйек жексенбіден 2007 жылғы
31 тамыз жұмаға ауыстырылсын.
2. Қажетті өнімді шығару, қаржылықты қоса алғанда, қызметтер
көрсету, сондай-ақ құрылыс объектілерін іске қосу үшін еңбек,
материалдық және қаржы ресурстарымен қамтамасыз етілген ұйымдарға
кәсіподақ ұйымдарымен келісім бойынша 2007 жылғы 31 тамызда жұмыс
жүргізуге құқық берілсін.
Көрсетілген күнгі жұмыс Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес өтеледі.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі
және жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О переносе дня отдыха
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2007 года N 713
В целях создания благоприятных условий для отдыха трудящихся и рационального использования рабочего времени в августе 2007 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Перенести день отдыха с воскресенья 2 сентября 2007 года на пятницу 31 августа 2007 года.
2. Предоставить право организациям, которые обеспечены трудовыми, материальными и финансовыми ресурсами для выпуска необходимой продукции, оказания услуг, включая финансовые, а также ввода в действие объектов строительства, производить по согласованию с профсоюзными организациями работу 31 августа 2007 года.
Работа в указанный день компенсируется в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан