Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 16 шілдедегі N 784 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 тамыздағы N 740 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 1195 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 27.12.2023 № 1195 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 29 наурыздағы N 828 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 4 маусымдағы N 340 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1.""Қазақстан Республикасының Үкіметі тағайындайтын немесе онымен келісім бойынша тағайындалатын лауазымды адамдар бойынша кадр мәселелерін шешу тетігін жетілдірудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 16 шілдедегі N 784 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкіметі тағайындайтын немесе онымен келісім бойынша тағайындалатын орталық және жергілікті атқарушы органдардың, Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің мемлекеттік саяси қызметшілері мен өзге де басшы лауазымды адамдары лауазымдарының тізбесінде:
мынадай:
"Облыстар, Астана және облыс әкімі облыс әкімі Премьер-
Алматы қалалары Министрмен,
әкімдерінің Әкімшілік
орынбасарлары, әкімдері Басшысымен
аппараттарының
басшылары, қалалардың,
аудандардың және
қалалардағы аудандардың
әкімдері " "
деген жол алынып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкіметі тағайындайтын немесе онымен келісім бойынша тағайындалатын орталық және жергілікті атқарушы органдардың, Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің мемлекеттік саяси қызметшілерін және өзге де басшы лауазымды адамдарды қызметке келісу, қызметке тағайындау және қызметтен босату тәртібі туралы ережеде:
мәтіндегі""Кадр жұмысы бөлімі",""Кадр жұмысы бөліміне" және "Кадр жұмысы бөлімімен" деген сөздер тиісінше""Мемлекеттік қызмет және кадр жұмысы бөлімі",""Мемлекеттік қызмет және кадр жұмысы бөліміне" және""Мемлекеттік қызмет және кадр жұмысы бөлімімен" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Аумақтық органдар бойынша" тарауының тақырыбы және 6-тармақ алынып тасталсын;
Ескертудегі""облыстар әкімдерінің орынбасарларын, қалалармен аудандар, қалалардағы аудандар әкімдерін, сондай-ақ" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2002 года N 784
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2007 года N 740. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2023 года № 1195.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.12.2023 № 1195.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 4 июня 2007 года N 340 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 марта 2002 года N 828" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2002 года N 784 "О некоторых вопросах совершенствования механизма решения кадровых вопросов по должностным лицам, назначаемым Правительством Республики Казахстан или по согласованию с ним" следующие изменения:
в Перечне должностей политических государственных служащих и иных руководящих должностных лиц центральных и местных исполнительных органов, Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, назначаемых Правительством Республики Казахстан или по согласованию с ним, утвержденном указанным постановлением:
строку:
"Заместители акимов, руко- акимом акимом Премьер-
водители аппаратов акимов области области Министром,
областей, городов Астаны и Руководителем
Алматы, акимы городов, Администрации
районов и районов в городах "
исключить;
в Правилах о порядке согласования, назначения на должность и освобождения от должности политических государственных служащих и иных руководящих должностных лиц центральных и местных исполнительных органов, Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, назначаемых Правительством Республики Казахстан или по согласованию с ним, утвержденных указанным постановлением:
в тексте слова "Отдел кадровой работы" и "Отделом кадровой работы" заменить соответственно словами "Отдел государственной службы и кадровой работы" и "Отделом государственной службы и кадровой работы";
заголовок главы "По территориальным органам" и пункт 6 исключить;
в Примечании слова "заместителей акимов областей, акимов городов и районов, районов в городах, а также" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан