Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің "Қазгидромет" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының еншілес мемлекеттік кәсіпорындарын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 тамыздағы N 748 Қаулысы
"Мемлекеттік кәсіпорын туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 19 маусымдағы  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің "Қазгидромет" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына шаруашылық жүргізу құқығындағы мынадай еншілес мемлекеттік кәсіпорындарды құруға рұқсат берілсін:
"Гидрометеорологиялық мониторинг орталығы", Алматы қаласы;
"Алматы гидрометеорология орталығы", Талдықорған қаласы.
2. "Қазгидромет" және "Қазавиамет" республикалық мемлекеттік кәсіпорындарын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 наурыздағы N 185  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 7, 51-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымша мынадай мазмұндағы 14-2 және 14-3 жолдармен толықтырылсын:
"14-2. Гидрометеорологиялық мониторинг орталығы, Алматы қаласы
14-3. Алматы гидрометеорология орталығы, Талдықорған қаласы".
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О создании дочерних государственных предприятий республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казгидромет" Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2007 года N 748
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 19 июня 1995 года "О государственном предприятии" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Разрешить республиканскому государственному предприятию на праве хозяйственного ведения "Казгидромет" Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан создать следующие дочерние государственные предприятия на праве хозяйственного ведения:
"Центр гидрометеорологического мониторинга", город Алматы;
"Алматинский центр гидрометеорологии", город Талдыкорган.
2. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 1999 года N 185 "О создании республиканских государственных предприятий "Казгидромет" и "Казавиамет" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 7, ст. 51) следующие дополнения:
приложение 1 к указанному постановлению, дополнить строками 14-2 и 14-3 следующего содержания:
"14-2. Центр гидрометеорологического мониторинга, город Алматы
14-3. Алматинский центр гидрометеорологии, город Талдыкорган".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан