Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 сәуірдегі N 475 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 940 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1313 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1313 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қаржы лизингі шарттары бойынша қаржы лизингіне беру мақсатында лизинг беруші әкелген, импорты қосылған құн салығынан босатылатын мүлік тізбесін және оны қалыптастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 сәуірдегі N 475 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 19, 245-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қаржы лизингі шарттары бойынша қаржы лизингіне беру мақсатында лизинг беруші әкелген, импорты қосылған құн салығынан босатылатын мүлік тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 4-1, 40-2-жолдармен толықтырылсын:
"4-1.   Тозаңдату және ұнтақпен бояу,     8424 30 900 0-ден
гальваника әдісімен бұйымдардың
бетіне жабын түсіруге
арналған машиналар*
40-2.   Электр катушкаларға сым           8479 81 000 0-ден".
орауға арналған машиналар,
күш трансформаторларының
орамдарын және орам сымдарын
орауға арналған орау станоктары*
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2004 года N 475
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года N 940. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года N 1313.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1313 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2004 года N 475 "Об утверждении Перечня имущества, ввезенного лизингодателем в целях передачи в финансовый лизинг по договорам финансового лизинга, импорт которого освобождается от налога на добавленную стоимость, и правил его формирования" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 19, ст. 245) следующие дополнения:
Перечень имущества, ввезенного лизингодателем в целях передачи в финансовый лизинг по договорам финансового лизинга, импорт которого освобождается от налога на добавленную стоимость, утвержденный указанным постановлением, дополнить строками, порядковые номера 4-1, 40-2, следующего содержания:
"4-1. Машины для нанесения покрытий на            из 8424 30 900 0
поверхность методом распыления и
порошковой окраски, гальваники*
40-2. Машины для намотки проволоки на катушки     из 8479 81 000 0".
электрические, намоточные станки для
намотки обмоток и обмоточного провода
силовых трансформаторов*
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан