Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 1344 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 15 қазандағы N 951 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Республикалық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 1344  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 49, 638-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Республикалық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының тізбесінде:
"Мынадай су объектілерінде орналасқан су шаруашылығы құрылыстары (бөгеттер, су тораптары, басқа да гидротехникалық құрылыстар)" деген І-бөлімде:
1) тармақшадағы "Вячеслав" деген сөз "Астана" деген сөзбен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 64), 65), 66) тармақшалармен толықтырылсын:
"64) Шабақты өзеніндегі Ынталы су қоймасы;
65) Күрті өзеніндегі Күрті су қоймасы;
66) Чаглинка өзеніндегі Чаглинка су қоймасы.";
"Мынадай су шаруашылығы құрылыстары" деген 2-бөлімде мынадай мазмұндағы 99), 100), 101), 102), 103), 104), 105), 106), 107), 108), 109), 110), 111) тармақшалармен толықтырылсын:
"99) Солтүстік Арал теңізінің су тартқыш бөгеті;
100) Белая өзеніндегі су тартқыш бөгеті;
101) Қорғалжын мемлекеттік табиғи қорығының су тораптары;
102) Краснобор су қоймасы;
103) Шымбұлақ бөгеті;
104) Сол жағалау және Оң жағалау магистральды каналдарымен Тасқұтан су тартқыш бөгеті;
105) Құрақсу бөгеті;
106) Кобяково - Забурунье каналының бас бөлігіндегі бөгет;
107) Тоғыс су қоймасының қосымша су беретін Сол жағалау каналы;
108) Бөген су қоймасының қосымша су беретін Арыс каналы;
109) Базарбай магистральды каналы;
110) Раис магистральды каналы;
111) Қож магистральды каналы.";
"Топтық су құбырлары" деген 3-бөлім мынадай мазмұндағы 22), 23) тармақшалармен толықтырылсын:
"22) Іле ауданындағы Бозой топтық су құбыры;
23) Еңбекшіқазақ ауданындағы Түрген топтық су құбыры.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года N 1344
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2007 года N 951
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года N 1344 "Об утверждении перечня водохозяйственных сооружений, находящихся в республиканской собственности" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 49, ст. 638) следующие изменение и дополнения:
в  Перечне водохозяйственных сооружений, находящихся в республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 1. "Водохозяйственные сооружения (плотины, гидроузлы, другие гидротехнические сооружения), расположенные на следующих водных объектах":
в подпункте 1) слово "Вячеславское" заменить словом "Астанинское";
дополнить подпунктами 64), 65), 66) следующего содержания:
"64) Ынталинское водохранилище на реке Шабакты;
65) Куртинское водохранилище на реке Курты;
66) Чаглинское водохранилище на реке Чаглинка.";
раздел 2. "Следующие водохозяйственные сооружения" дополнить подпунктами 99), 100), 101), 102), 103), 104), 105), 106), 107), 108), 109), 110), 111) следующего содержания:
"99) Водоподъемная плотина Северного Аральского моря;
100) Водоподъемная плотина на реке Белая;
101) Гидроузлы Коргалжинского государственного природного заповедника;
102) Красноборское водохранилище;
103) Плотина Чимбулак;
104) Таскутанская водоподъемная плотина с Левобережным и Правобережным магистральными каналами;
105) Кураксуский гидроузел;
106) Плотина на головной части канала Кобяково - Забурунье;
107) Левобережный подпитывающий канал водохранилище Тогус;
108) Арысский подпитывающий канал Бугуньского водохранилища;
109) Магистральный канал Базарбай;
110) Магистральный канал Раис;
111) Магистральный канал Кож.";
раздел 3. "Групповые водопроводы" дополнить подпунктами 22), 23) следующего содержания:
"22) Бозойский групповой водопровод в Илийском районе;
23) Тургенский групповой водопровод в Енбекшиказахском районе.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан