Мәскеу қаласында (Ресей Федерациясы) Қазақстан Республикасының тұрақты жұмыс істейтін көрмесін және көрме-коммерциялық орталығын ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 қарашадағы N 1049 Қаулысы
"Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Конституциялық заңының  9-бабының 14) тармақшасына сәйкес, сондай-ақ Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы Үкімет басшылары кеңесінің 2003 жылғы 18 қыркүйектегі және Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы Экономикалық кеңесінің 2004 жылғы 3 желтоқсандағы шешімдерін ескере отырып, Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің Қазақстан Республикасы Сауда-өнеркәсіптік палатасының қатысуымен "Бүкілресейлік көрме орталығы" мемлекеттік акционерлік қоғамы" ашық акционерлік қоғамының N 11»"Металлургия" павильоны базасында Мәскеу қаласында (Ресей Федерациясы) Қазақстан Республикасының тұрақты жұмыс істейтін көрмесін және көрме-коммерциялық орталығын (бұдан әрі - көрме) ұйымдастыру туралы ұсынысына келісім берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі:
1) "Бүкілресейлік көрме орталығы" мемлекеттік акционерлік қоғамы" ашық акционерлік қоғамымен Көрмені ұйымдастыру жөніндегі ынтымақтастық туралы келісім жасассын;
2) "Бүкілресейлік көрме орталығы" мемлекеттік акционерлік қоғамы" ашық акционерлік қоғамымен бірлесіп, Көрмені ұйымдастыру жөніндегі тұжырымдаманы бекітсін;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об организации в городе Москве (Российская Федерация) постоянно действующей выставки и выставочно-коммерческого центра Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2007 года N 1049
В соответствии с подпунктом 14)  статьи 9 Конституционного закона Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года "О Правительстве Республики Казахстан", а также с учетом решений Совета глав правительств Содружества Независимых Государств от 18 сентября 2003 года и Экономического совета Содружества Независимых Государств от 3 декабря 2004 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с предложением Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан об организации в городе Москве (Российская Федерация) постоянно действующей выставки и выставочно-коммерческого центра Республики Казахстан (далее - выставка) на базе павильона N 11 "Металлургия" открытого акционерного общества "Государственное акционерное общество "Всероссийский выставочный центр" с участием Торгово-промышленной палаты Республики Казахстан.
2. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан:
1) заключить с открытым акционерным обществом "Государственное акционерное общество "Всероссийский выставочный центр" Соглашение о сотрудничестве по организации выставки;
2) совместно с открытым акционерным обществом "Государственное акционерное общество "Всероссийский выставочный центр" утвердить Концепцию по организации выставки:
3) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан