Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 сәуірдегі N 289 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 4 желтоқсандағы N 1172 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 417 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.04.2013 N 417 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Мамандығы бойынша жұмысқа кірген кезде бүкіл жұмыс кезеңінде Қазақстан Республикасының азаматтарын әскери қызметке шақыру кейінге қалдырылатын ұйымдардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 сәуірдегі N 289  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 14, 128-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген мамандығы бойынша жұмысқа кірген кезде бүкіл жұмыс кезеңінде Қазақстан Республикасының азаматтарын әскери қызметке шақыру кейінге қалдырылатын ұйымдардың тізбесінде:
6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"6) ғарыш саласында, оның ішінде "Байқоңыр" кешенінде мынадай біліктіліктер бойынша:
инженер (барлық атаулардағы);
лаборант (барлық атаулардағы);
шебер (барлық атаулардағы);
машинист (барлық атаулардағы);
механик (барлық атаулардағы);
монтажник (барлық атаулардағы);
оператор (барлық атаулардағы);
слесарь (барлық атаулардағы);
техник (барлық атаулардағы).".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2006 года N 289
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2007 года № 1172. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2013 года № 417
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.04.2013 № 417.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2006 года N 289 "Об утверждении перечня организаций, при поступлении на работу по специальности в которые гражданам Республики Казахстан предоставляется отсрочка от призыва на воинскую службу на весь период работы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 14, ст. 128) следующее изменение:
в  перечне организаций, при поступлении на работу по специальности в которые гражданам Республики Казахстан предоставляется отсрочка от призыва на воинскую службу на весь период работы, утвержденном указанным постановлением:
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) космической отрасли, в том числе на комплексе "Байконур", по квалификациям:
инженер (всех наименований);
лаборант (всех наименований);
мастер (всех наименований);
машинист (всех наименований);
механик (всех наименований);
монтажник (всех наименований);
оператор (всех наименований);
слесарь (всех наименований);
техник (всех наименований).".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан