Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Маңғыстау облысының Әділет департаменті Мұнайлы ауданының Әділет басқармасы және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Мұнайлы аудандық аумақтық инспекциясы мемлекеттік мекемелерін құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 5 желтоқсандағы N 1182 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Маңғыстау облысының Әділет департаменті Мұнайлы ауданының Әділет басқармасы" және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Мұнайлы аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемелері (бұдан әрі - мекемелер) құрылсын.
2. Мекемелерді қаржыландыру Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне және Ауыл шаруашылығы министрлігіне республикалық бюджетте көзделген қаражат есебінен және шегінде жүзеге асырылады деп белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) мемлекеттік мекемелер туралы ережені бекітсін және олардың әділет органдарында тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1120  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 41, 532-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің тізбесінде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 169-1-жолмен толықтырылсын:
"169-1. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Маңғыстау облысының Әділет департаменті Мұнайлы ауданының Әділет басқармасы";
2) "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 наурыздағы N 164  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,
2007 ж., N 7, 82-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің тізбесінде:

О создании государственных учреждений - управления юстиции Мунайлинского района Департамента юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан и Мунайлинской районной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2007 года N 1182
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать государственные учреждения - "Управление юстиции Мунайлинского района Департамента юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан" и "Мунайлинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (далее - учреждения).
2. Установить, что финансирование учреждений осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете Министерству юстиции и Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Министерству юстиции Республики Казахстан и Комитету государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) утвердить положения о государственных учреждениях и обеспечить их регистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1120 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 41, ст. 532):
в  перечне  государственных учреждений - территориальных органов Министерства юстиции Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 169-1, следующего содержания:
"169-1. Управление юстиции Мунайлинского района Департамента юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2007 года N 164 "Некоторые вопросы Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 7, ст. 82):
в  перечне  государственных учреждений - территориальных органов Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:

"Маңғыстау облысы" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 165-1-жолмен толықтырылсын:
"165-1. Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Мұнайлы аудандық аумақтық инспекциясы.";
3)  (күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.15  N 339  Қаулысымен)
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

раздел "Мангистауская область" дополнить строкой, порядковый номер 165-1, следующего содержания:
"165-1. Мунайлинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе.";
3)  (утратил силу - постановлением Правительства РК от 15.04.2008  N 339 ).
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 15.04.2008  N 339  .
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан