Арнайы қорғау дәрежесін талап ететін баспа өнімін берушілерді айқындау туралы, сондай-ақ олардан сатып алынатын осындай өнімнің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 желтоқсандағы N 1222 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1162 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2015 № 1162 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі Заңының 13-бабы 16) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Банкнот фабрикасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны арнайы қорғау дәрежесі талап етілетін баспа өнімін беруші болып айқындалсын.
2. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Банкнот фабрикасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнынан сатып алынатын арнайы қорғау дәрежесі талап етілетін баспа өнімінің тізбесі бекітілсін.
3. "Маңызды стратегиялық мәні бар мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 10 қарашадағы N 1121 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 11 желтоқсандағы
N 1222 қаулысымен
бекітілген
"Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Банкнот фабрикасы"
шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік
кәсіпорнынан сатып алынатын арнайы қорғау дәрежесі талап
етілетін баспа өнімінің тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.11.30 N 1975, 2010.07.03 N 691; 16.09.2013 N 967 қаулыларымен.
1. Ассистентура-тағылымдаманы бітіргені туралы куәлік
2. Астық қолхаттарының бланкілері
3. Аңшы куәлігі
4. Ағаш кесу билеті
5. Әскери билеттер
6. Әскери тасымалдау құжаттары - 1-нысанды талап, 2-нысанды талап - жүк құжаты, 3-нысанды талап, багаж талоны
7. Білім алуды аяқтамаған азаматтарға берілетін анықтама
8. Бағалы қағаздардың бланкілері
9. Вексельдердің бланкілері
10. Визалық жапсырмалар
11. Ғылым кандидатының дипломы
12. Ғылым докторының дипломы
13. Ғылым кандидатының дипломы (қайта аттестаттау)
14. Доценттің аттестаты
15. Магистр дипломы
16. Доктор дипломы
17. Дипломға қосымша (транскрипт)
18. Жануарлар әлемін пайдалануға арнайы рұқсаттардың бланкілері

Об определении поставщиков печатной продукции, требующей специальной степени защиты, а также об утверждении перечня такой продукции, приобретаемой у них
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2007 года № 1222. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1162
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2015 № 1162 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 16) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Банкнотная фабрика Национального Банка Республики Казахстан" поставщиком печатной продукции, требующей специальной степени защиты.
2. Утвердить прилагаемый перечень печатной продукции, требующей специальной степени защиты, приобретаемой у Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Банкнотная фабрика Национального Банка Республики Казахстан".
3. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2005 года N 1121 "О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение".
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2008 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 декабря 2007 года N 1222
Перечень
печатной продукции, требующей специальной степени защиты,
приобретаемой у Республиканского государственного предприятия
на праве хозяйственного ведения "Банкнотная фабрика
Национального Банка Республики Казахстан"
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 30.11.2009 № 1975; от 03.07.2010 № 691; от 16.09.2013 № 967.
1. Свидетельство об окончании ассистентуры - стажировки
2. Бланки зерновых расписок
3. Удостоверение охотника
4. Лесорубочный билет
5. Военные билеты
6. Воинские перевозочные документы - требование формы 1, требование - накладная формы 2, требование формы 3, талон багажный
7. Справка, выдаваемая гражданам, не завершившим образование
8. Бланки ценных бумаг
9. Бланки векселей
10. Визовые наклейки
11. Диплом кандидата наук
12. Диплом доктора наук
13. Диплом кандидата наук (переаттестация)
14. Аттестат доцента
15. Диплом магистра
16. Диплом доктора
17. Приложение к диплому (транскрипт)
18. Бланки специальных разрешений на пользование животным миром

19. Интернатураны бітіргені туралы куәлік
20. Кешенді тестілеу сертификаты
21. Кәсіптік білім алуы туралы куәлік
22. Техникалық және кәсіптік білім туралы диплом
23. Техникалық және кәсіптік білім туралы үздік диплом
24. Техникалық және кәсіптік білім туралы дипломға қосымша
25. Орта білімнен кейінгі білім туралы диплом
26. Орта білімнен кейінгі білім туралы үздік диплом
27. Орта білімнен кейінгі білім туралы дипломға қосымша
28. Жоғары білім туралы диплом (маман)
29. Жоғары білім туралы үздік диплом (маман)
30. Жоғары білім туралы диплом (бакалавр)
31. Жоғары білім туралы үздік диплом (бакалавр)
32. Резидентураны бітіргені туралы куәлік
33. Алынып тасталды - - ҚР Үкіметінің 2009.11.30 N 1975 Қаулысымен.
34. Клиникалық ординатураны бітіргені туралы куәлік
35. Куәлік (шетелдік дипломның қазақстандық дипломға баламалылығы туралы)
36. Қазақстан Республикасы білім беру жүйесінің педагогикалық қызметкерлеріне біліктілік санаттарын беру туралы куәлік
37. Қазақстан Республикасындағы СИТЕС Әкімшілік органы рұқсаттарының бланкілері
38. Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау жөніндегі уәкілетті орган беретін хабарламалардың бланкілері
39. Мемлекеттік аралық бақылау сертификаты
40. Мұғалімдердің біліктілігін арттыру курсынан өткені туралы сертификат
41. Мемлекеттік емес ғылыми ұйымды аккредиттеу туралы куәлік
42. Негізгі жалпы білім туралы куәлік
43. Негізгі жалпы білім туралы үздік үлгідегі куәлік
44. Негізгі жалпы білім туралы куәлікке қосымша
45. Орта жалпы білім туралы аттестат
46. Орта жалпы білім туралы үздік үлгідегі аттестат
47. Орта жалпы білім туралы "Алтын белгі" аттестат
48. Орта жалпы білім туралы аттестатқа қосымша
49. Офицерлердің жеке басын куәландыратын куәлігі
50. Орман билеті
51. Профессордың аттестаты
52. Біліктілік беру туралы сертификат
53. Темір жол көлігінде жүк тасымалдауды есепке алуға арналған қатаң түрдегі есепке алу бланкілері
54. Табиғатты пайдалануға берілген рұқсаттардың бланкілері
55. Уәкілетті мемлекеттік органдар беретін лицензиялардың бланкілері
56. Уәкілетті мемлекеттік органдар беретін лицензияларға қосымшалардың бланкілері
57. Ұлттық бірыңғай тестілеу сертификаты
58. Чек кітапшалары
59. Эмиссиялық бағалы қағаздар шығарылымын мемлекеттік тіркеу туралы куәліктердің бланкілері
60. Ішкі нарықта балықтың бекіре түрлерінің уылдырығымен сауда жасауға арналған маркалар
61. Акциялар шығарылымын жою туралы куәліктердің бланкілері
62. Акцияларды орналастыру қорытындылары туралы есепті бекіту жөніндегі хабарламалардың бланкілері

19. Свидетельство об окончании интернатуры
20. Сертификат комплексного тестирования
21. Свидетельство о профессиональном обучении
22. Диплом о техническом и профессиональном образовании
23. Диплом с отличием о техническом и профессиональном образовании
24. Приложение к диплому о техническом и профессиональном образовании
25. Диплом о послесреднем образовании
26. Диплом с отличием о послесреднем образовании
27. Приложение к диплому о послесреднем образовании
28. Диплом о высшем образовании (специалист)
29. Диплом с отличием о высшем образовании (специалист)
30. Диплом о высшем образовании (бакалавр)
31. Диплом с отличием о высшем образовании (бакалавр)
32. Свидетельство об окончании резидентуры
33. Исключена постановлением Правительства РК от 30.11.2009 № 1975
34. Свидетельство об окончании клинической ординатуры
35. Удостоверение (об эквивалентности зарубежного диплома казахстанскому)
36. Удостоверение о присвоении квалификационных категорий педагогическим работникам системы образования Республики Казахстан
37. Бланки разрешений Административного органа СИТЕС в Республике Казахстан
38. Бланки уведомлений, выдаваемых уполномоченным органом по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций
39. Сертификат промежуточного государственного контроля
40. Сертификат о прохождении курса повышения квалификации учителей
41. Свидетельство об аккредитации негосударственной научной организации
42. Свидетельство об основном общем образовании
43. Свидетельство об основном общем образовании с отличием
44. Приложение к свидетельству об основном общем образовании
45. Аттестат о среднем общем образовании
46. Аттестат о среднем общем образовании с отличием
47. Аттестат о среднем общем образовании "Алтын белгі"
48. Приложение к аттестату о среднем общем образовании
49. Удостоверение личности офицеров
50. Лесной билет
51. Аттестат профессора
52. Сертификат о присвоении квалификации
53. Бланки строгого учета для учета грузовых перевозок на железнодорожном транспорте
54. Бланки разрешений на природопользование
55. Бланки лицензий, выдаваемых уполномоченными государственными органами
56. Бланки приложений к лицензиям, выдаваемых уполномоченными государственными органами
57. Сертификат единого национального тестирования
58. Чековые книжки
59. Бланки свидетельств о государственной регистрации выпуска эмиссионных ценных бумаг
60. Марки для торговли икрой осетровых видов рыб на внутреннем рынке
61. Бланки свидетельств об аннулировании выпуска акций
62. Бланки уведомлений об утверждении отчета об итогах размещения акций

63. Бағалау қызметін жүзеге асыруға лицензиясы бар жеке немесе заңды тұлғаны аккредиттеу туралы куәліктердің бланкілері
64. Қазақстан Республикасы азаматының паспорты
65. Жеке куәлік
66. Шетелдіктің Қазақстан Республикасында тұруына ықтиярхат
67. Уақытша жеке куәлік
68. Тегін, атын, әкесінің атын ауыстыру туралы куәлік
69. Бала асырап алу туралы куәлік
70. Әкелікті белгілеу туралы куәлік
71. Некені бұзу туралы куәлік
72. Туу туралы куәлік
73. Некеге тұру туралы куәлік
74. Қайтыс болғаны туралы куәлік
75. Бірыңғай ұлттық тестілеудің бланкілік құжаттамасы
76. Мүгедектігі туралы анықтама
77. Еңбекке жарамсыздық парағы
78. Шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсаттар
79. Мақта қолхаттары бланкілері
80. Қоршаған ортаға шығарылатын эмиссияға рұқсат
81. Қазақстан Республикасының дипломаттық паспорты
82. Қазақстан Республикасының қызметтік паспорты
83. Қалалық қатынаста жол жүру үшін жолаушылар ұзақ пайдаланатын жол жүру билеттері
84. Оралманның куәлігі
85. Білім беру грантына арналған куәлік
86. Жол жүруге арналған рұқсат (Жолаушылар мен жүктерді халықаралық қатынаста тасымалдауды жүзеге асыратын шетелдік автокөлік құралдарының Қазақстан Республикасының аумағына (аумағынан) кіруі (шығуы), Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзиті үшін)
87. Шетелдік тасымалдаушылардың Қазақстан Республикасының аумағынан (аумағына) үшінші елдерге (елдерден) тасымалдарды орындауына арналған рұқсат
88. "А" түріндегі рұқсат (Қытай Халық Республикасының аумағына кіретін автомобильдер үшін)
89. "В" түріндегі рұқсат (автобустардың Қазақстан Республикасына(н) кіруі/шығуы)
90. "С" түріндегі рұқсат (жүк автокөлігінің Қазақстан Республикасына(н) кіруі/шығуы)
91. Импорттық карантин рұқсаты
92. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы автокөлік құралдарын өткізу пункттерінде Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын кесіп өту кезінде отандық және шетелдік автокөлік құралдарының бақылаудан өту талоны
93. Қазақстан Республикасының аумағы арқылы ауыр салмақты және габаритті көлемді көлік құралдарының (шетелдік көлік құралдарын қоса алғанда) жүруіне арналған арнайы рұқсат
94. Қазақстан Республикасының аумағы арқылы ауыр салмақты және габаритті көлемді көлік құралдарының (шетелдік көлік құралдарын қоса алғанда) жүруіне арналған арнайы рұқсатқа бақылау талоны
95. Жүк көлік құралдарын өлшеудің халықаралық сертификаты
96. Фитосанитарлық сертификат
97. Карантин сертификаты
98. N 1, 2, 3 нысандардағы ветеринариялық сертификаттар
99. Қауіпті жүктерді тасымалдауға арналған көлік құралдарын есепке алу құжаты

63. Бланки свидетельств об аккредитации физического или юридического лица, имеющего лицензию на осуществление оценочной деятельности
64. Паспорт гражданина Республики Казахстан
65. Удостоверение личности
66. Вид на жительство иностранца в Республике Казахстан
67. Временное удостоверение личности
68. Свидетельство о перемене фамилии, имени, отчества
69. Свидетельство об усыновлении (удочерении)
70. Свидетельство об установлении отцовства
71. Свидетельство о расторжении брака
72. Свидетельство о рождении
73. Свидетельство о заключении брака
74. Свидетельство о смерти
75. Бланочная документация единого национального тестирования
76. Справка об инвалидности
77. Листы нетрудоспособности
78. Разрешение на привлечение иностранной рабочей силы
79. Бланки хлопковых расписок
80. Разрешение на эмиссии в окружающую среду
81. Дипломатический паспорт Республики Казахстан
82. Служебный паспорт Республики Казахстан
83. Проездные билеты длительного пользования пассажиров для поездок в городском сообщении
84. Удостоверение оралмана
85. Свидетельство на образовательный грант
86. Разрешение на поездку (Для въезда (выезда) на территорию (с территории) Республики Казахстан, транзита по территории Республики Казахстан иностранных автотранспортных средств, осуществляющих перевозку пассажиров и грузов в международном сообщении)
87. Разрешение на выполнение перевозок иностранными перевозчиками с (на) территории Республики Казахстан в (из) третьи страны
88. Разрешение вида «А» (для автомобилей, въезжающих на территорию Китайской Народной Республики)
89. Разрешение вида «В» (автобусы въезд, выезд в (из) Республики Казахстан)
90. Разрешение вида «С» (на въезд, выезд в (из) Республики Казахстан грузового автотранспорта)
91. Импортное карантинное разрешение
92. Талоны прохождения контроля отечественными и иностранными автотранспортными средствами при пересечении Государственной границы Республики Казахстан в пунктах пропуска автотранспортных средств через Государственную границу Республики Казахстан
93. Специальные разрешения на проезд тяжеловесных и крупногабаритных транспортных средств (включая иностранные) по территории Республики Казахстан
94. Контрольный талон к специальному разрешению на проезд тяжеловесных и крупногабаритных транспортных средств (включая иностранные) по территории Республики Казахстан
95. Международный сертификат взвешивания грузовых транспортных средств
96. Фитосанитарный сертификат
97. Карантинный сертификат
98. Ветеринарные сертификаты форм № 1, 2, 3
99. Учетный документ транспортных средств на перевозку опасных грузов

100. Темір жол жылжымалы құрамының кепілін мемлекеттік тіркеу туралы куәлік
101. Машиналар (құрастырылған арнайы жабдықтармен бірге тіркемелерді, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығына арналған, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерін қоса алғанда, тракторлар және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер және механизмдер, оларға тіркемелер) кепілін мемлекеттік тіркеу туралы куәлік
102. Теңіз кемесінің Қазақстан Республикасының Мемлекеттік туын көтеріп жүзу құқығы туралы куәлік
103. Кемеге меншік құқығы туралы куәлік
104. Бербоут-чартер шарттарында жалға алынған шетелдік теңіз кемесіне Қазақстан Республикасының Мемлекеттік туын көтеріп жүзу құқығын уақытша беру туралы куәлік
105. Кеме билеті
106. Кеменің Қазақстан Республикасының Мемлекеттік туын көтеріп жүзу құқығы туралы уақытша куәлік
107. Кеме куәлігі
108. Шетелдік теңіз кемесіне Қазақстан Республикасының Мемлекеттік туын көтеріп жүзу құқығын уақытша беру туралы куәлік
109. Жасалып жатқан кемеге құқықты мемлекеттік тіркеу туралы куәлік
110. Кеме немесе жасалып жатқан кеме ипотекасын мемлекеттік тіркеу туралы куәлік
111. Шағын көлемді кеме ипотекасын мемлекеттік тіркеу туралы куәлік
112. Шағын көлемді кеменің (өздігінен жүретін) кеме билеті
113. Шағын көлемді кеменің (өздігінен жүрмейтін) кеме билеті
114. Шағын көлемді кемені басқару құқығына куәлік
115. Кеме экипаждары мүшелерінің дипломдары
116. Ветеринариялық препараттарды, жем-шөп пен жем-шөп қоспаларын тіркеу куәлігі
117. Энергетикалық сараптама жүргізуге арналған рұқсат
118. Босқын куәлігі
119. Жол жүру құжаты (босқынның).
120. Қазақстан Республикасы теңізшісінің жеке куәлігі
121. Теңізде жүзу кітапшасы.

100. Свидетельство о государственной регистрации залога железнодорожного подвижного состава
101. Свидетельство о государственной регистрации залога машин (тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов)
102. Свидетельство о праве плавания морского судна под Государственным флагом Республики Казахстан
103. Свидетельство о праве собственности на судно
104. Свидетельство о временном предоставлении права плавания под Государственным флагом Республики Казахстан иностранному морскому судну, зафрахтованному на условиях бербоут-чартера
105. Судовой билет
106. Временное свидетельство о праве плавания судна под Государственным флагом Республики Казахстан
107. Судовое свидетельство
108. Свидетельство о временном предоставлении права плавания под Государственным флагом Республики Казахстан иностранному судну
109. Свидетельство о государственной регистрации прав на строящееся судно
110. Свидетельство о государственной регистрации ипотеки судна или строящегося судна
111. Свидетельство о государственной регистрации ипотеки маломерного судна
112. Судовой билет маломерного судна (самоходного)
113. Судовой билет маломерного судна (несамоходного)
114. Удостоверение на право управления маломерным судном
115. Дипломы членов экипажа судна
116. Регистрационное удостоверение ветеринарных препаратов, кормов и кормовых добавок
117. Разрешение на проведение энергетической экспертизы
118. Удостоверение беженца
119. Проездной документ (беженца)
120. Удостоверение личности моряка Республики Казахстан
121. Мореходная книжка.