Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 1233 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "2007 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220  қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгеріс енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға  42-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында реттік нөмірі 2-жол мынадай мазмұндағы 13-тармақпен толықтырылсын:
"13. Қазақстан Республикасы дипломатиялық қызметінің ведомстволық наградаларын дайындау қызметіне ақы төлеу.";
2) көрсетілген қаулыға 47-қосымшада:
өте құпия.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2007 года N 1233
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год" следующие дополнения и изменение:
1) в  приложении 42 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" строку, порядковый номер 2, дополнить пунктом 13 следующего содержания:
"13. Оплата услуг на изготовление ведомственной награды дипломатической службы Республики Казахстан.";
2) в приложении 47 к указанному постановлению:
совершенно секретно.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан