Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 11 маусымдағы N 554 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1326 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 18 маусымдағы № 457 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.06.2015 № 457 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі ведомствоаралық мемлекеттік комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 11 маусымдағы N 554  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 25, 238-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі ведомствоаралық мемлекеттік комиссияның құрамы мынадай редакцияда жазылсын:
Божко                       - Қазақстан Республикасының Төтенше
Владимир Карпович             жағдайлар министрі, төраға
Петров                      - Қазақстан Республикасының Төтенше
Валерий Викторович            жағдайлар вице-министрі, төрағаның
орынбасары
Ғаббасов                    - Қазақстан Республикасы Төтенше
Сырым Ғаббасұлы               жағдайлар министрлігі Төтенше
жағдайлардың алдын алу және
перспективалық даму департаментінің
директоры, хатшы
комиссия мүшелері
Бектұров                    - Қазақстан Республикасының Көлік және
Азат Ғаббасұлы                коммуникация вице-министрі
Уәйісов                     - Қазақстан Республикасы Бас
Мерей Құрманұлы               прокурорының орынбасары (келісім
бойынша)
Қазыханов                   - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Ержан Хозеұлы                 министрінің орынбасары
Қиынов                      - Қазақстан Республикасының Энергетика
Ләззат Кетебайұлы             және минералдық ресурстар
вице-министрі
Кұсайынов                   - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Әпсеметұлы              және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Қуанғанов                   - Қазақстан Республикасының Білім және
Фархад Шаймұратұлы            ғылым вице-министрі
Сабдалин                    - Қазақстан Республикасының Төтенше
Абылай Қиялұлы                жағдайлар вице-министрі
Саудабаев                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Дәулет Советұлы               вице-министрі
Шпекбаев                    - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Алик Жатқамбайұлы             вице-министрі
Нұриманов                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Мақсұт Әнуарбекұлы            қауіпсіздік комитеті төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Құдайбергенов               - Қазақстан Республикасы Табиғи
Ескендір Көпбосынұлы          монополияларды реттеу агенттігі
төрағасының орынбасары
Барменқұлов                 - Қазақстан Республикасы Көлік және
Әділет Назарбайұлы            коммуникация министрлігі Көліктік
бақылау комитетінің төрағасы
Белоног                     - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Анатолий Александрович        сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетінің төрағасы,
Қазақстан Республикасының бас
мемлекеттік санитарлық дәрігері
Бижанов                     - Қазақстан Республикасы Төтенше
Нұрахмет Құсайынұлы           жағдайлар министрлігі Төтенше
жағдайларды және өнеркәсіптік
қауіпсіздікті мемлекеттік бақылау
комитетінің төрағасы
Дырин                       - Қазақстан Республикасы Төтенше
Сергей Юрьевич                жағдайлар министрлігі Өртке қарсы
қызмет комитетінің төрағасы
Жантикин                    - Қазақстан Республикасы Энергетика
Тимур Мифтахұлы               және минералдық ресурстар министрлігі
Атом энергетикасы комитетінің төрағасы
Рябцев                      - Қазақстан Республикасы Ауыл
Анатолий Дмитриевич           шаруашылығы министрлігі Су ресурстары
комитетінің төрағасы
Байқошқаров                 - Қазақстан Республикасы Төтенше
Нұрмұхамед Берденұлы          жағдайлар министрлігі Мемлекеттік
материалдық ресурстар комитетінің
төрағасы
Сүлейменов                  - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Нәсіполла Зейноллаұлы         ортаны қорғау министрлігі Табиғатты
қорғауды бақылау комитетінің төрағасы
Түсімов                     - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Өмірзақ Төлеуұлы              министрлігі Жол полициясы комитетінің
төрағасы
Асқаров                     - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Альберт Мұхтарұлы             сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитеті төрағасының орынбасары
Қожамұратов                 - Қазақстан Республикасы Ауыл
Асылбек Әубәкірұлы            шаруашылығы министрлігінің
Агроөнеркәсіптік кешендегі
мемлекеттік инспекция комитеті
төрағасының орынбасары
Носоновский                 - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Геннадий Владимирович         министрлігі Штабтар бастықтарының
комитеті төрағасының орынбасары
Матаев                      - Қазақстан Республикасы Көлік және
Ғабит Мұстапаұлы              коммуникация министрлігінің аппарат
басшысы
Якубаев                     - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Эрик Мәжитұлы                 сауда министрлігінің аппарат басшысы
Жексенбеков                 - Қазақстан Республикасы Көлік және
Сәкен Сайлаубекұлы            коммуникация министрлігі Заң
департаментінің директоры
Бисақаев                    - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Серікқали Ғұмарұлы            халықты әлеуметтік қорғау
министрлігінің Қазақстан
Республикасының бас мемлекеттік еңбек
инспекторы
Оспанов                     - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Кеңес Сәрсенғалиұлы           сақтау министрлігі "Республикалық
санитарлық-эпидемиологиялық
станциясы" мемлекеттік мекемесінің
бас дәрігері
Әшімбаев                    - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Марат Омарбайұлы              сауда министрлігі Құрылыс істері және
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
комитеті "Қазақ сейсмикалық төзімді
құрылыс пен сәулет ғылыми-зерттеу және
жобалау-эксперименталдық институты"
республикалық мемлекеттік
кәсіпорынының директоры
Зейнуллин                   - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Талғат Маратұлы               ортаны қорғау министрлігі
"Қазгидромет" республикалық
мемлекеттік кәсіпорнының бас директоры
Абақанов                    - "Сейсмология институты"
Таңатқан Досқараұлы           жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің директоры (келісім
бойынша)
Нағманов                    - "Қазақстан темір жолы" ұлттық
Қажымұрат Ыбырайұлы           компаниясы" акционерлік қоғамының
бірінші вице-президенті (келісім
бойынша)
Осоченко                    - "КЕGОС" электр желілерін басқару
Владимир Григорьевич          жөніндегі қазақстандық компания"
ашық акционерлік қоғамының
вице-президенті (келісім бойынша)
Арғымбаев                   - Қазақстан Республикасы Қызыл Жартыай
Еркебек Қамбарұлы             Қоғамының президенті (келісім бойынша)
Тимофеев                    - Қазақстан Республикасы Өнеркәсіптік
Андрей Владимирович           қауіпсіздік және көлік қауымдастығы
төрағасының орынбасары (келісім
бойынша).

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2003 года № 554
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 1326. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2015 года № 457
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.06.2015 № 457 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2003 года N 554 "О Межведомственной государственной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 25, ст. 238) следующие изменения:
состав Межведомственной государственной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций, утвержденный указанным постановлением изложить в следующей редакции:
Божко                     - Министр по чрезвычайным ситуациям
Владимир Карпович           Республики Казахстан, председатель
Петров                    - вице-министр по чрезвычайным ситуациям
Валерий Викторович          Республики Казахстан, заместитель
председателя
Габбасов                  - директор Департамента предупреждения
Сырым Габбасович            чрезвычайных ситуаций и перспективного
развития Министерства по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан,
секретарь
члены комиссии:
Бектуров                  - вице-министр транспорта и коммуникаций
Азат Габбасович             Республики Казахстан
Ваисов                    - заместитель Генерального прокурора
Мерей Курманович            Республики Казахстан (по согласованию)
Казыханов                 - заместитель Министра иностранных дел
Ержан Хозеевич              Республики Казахстан
Киинов                    - вице-министр энергетики и минеральных
Ляззат Кетебаевич           ресурсов Республики Казахстан
Кусаинов                  - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович           планирования Республики Казахстан
Куанганов                 - вице-министр образования и науки
Фархад Шаймуратович         Республики Казахстан
Сабдалин                  - вице-министр по чрезвычайным ситуациям
Аблай Киялулы               Республики Казахстан
Саудабаев                 - вице-министр финансов Республики
Даулет Советович            Казахстан
Шпекбаев                  - вице-министр внутренних дел Республики
Алик Жаткамбаевич           Казахстан
Нуриманов                 - заместитель Председателя Комитета
Максут Ануарбекович         национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Кудайбергенов             - заместитель Председателя Агентства
Ескендир Копбосынович       Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
Барменкулов               - председатель Комитета транспортного
Адлет Назарбаевич           контроля Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Белоног                   - председатель Комитета государственного
Анатолий Александрович      санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан, главный государственный
санитарный врач Республики Казахстан
Бижанов                   - председатель Комитета по
Нурахмет Кусаинович         государственному контролю за
чрезвычайными ситуациями и промышленной
безопасностью Министерства по
чрезвычайным ситуациям Республики
Казахстан
Дырин                     - председатель Комитета противопожарной
Сергей Юрьевич              службы Министерства по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан
Жантикин                  - председатель Комитета по атомной
Тимур Мифтахулы             энергетике Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики Казахстан
Рябцев                    - председатель Комитета по водным ресурсам
Анатолий Дмитриевич         Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Байкошкаров               - председатель Комитета по государственным
Нурмухамед Берденович       материальным резервам Министерства по
чрезвычайным ситуациям Республики
Казахстан
Сулейменов                - председатель Комитета природоохранного
Насиполла Зейнулович        контроля Министерства охраны окружающей
среды Республики Казахстан
Тусумов                   - председатель Комитета дорожной полиции
Омурзак Тулеуович           Министерства внутренних дел Республики
Казахстан
Аскаров                   - заместитель председателя Комитета
Альберт Мухтарович          государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Кожумратов                - заместитель председателя Комитета
Асылбек Аубакирович         государственной инспекции в
агропромышленном комплексе
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Носоновский               - заместитель председателя Комитета
Геннадий Владимирович       начальника штабов Министерства
обороны Республики Казахстан
Матаев                    - руководитель аппарата Министерства
Габит Мустапаевич           транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Якубаев                   - руководитель аппарата Министерства
Эрик Мажитович              индустрии и торговли Республики Казахстан
Жексенбеков               - директор Юридического департамента
Сакен Сайлаубекович         Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Бисакаев                  - главный государственный инспектор труда
Сериккали Гумарович         Республики Казахстан, Министерства труда
и социальной защиты населения Республики
Казахстан
Оспанов                   - главный врач государственного учреждения
Кенес Сарсенгалиевич        "Республиканская санитарно-
эпидемиологическая станция" Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Ашимбаев                  - директор Республиканского
Марат Умарбаевич            государственного предприятия "Казахский
научно-исследовательский и проектно-
экспериментальный институт
сейсмостойкого строительства и
архитектуры" Комитета по делам
строительства и жилищно-коммунального
хозяйства Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Зейнуллин                 - генеральный директор Республиканского
Талгат Маратович            государственного предприятия
"Казгидромет" Министерства охраны
окружающей среды Республики Казахстан
Абаканов                  - директор товарищества с ограниченной
Танаткан Доскараевич        ответственностью "Институт сейсмологии"
(по согласованию)
Нагманов                  - первый вице-президент акционерного
Кажмурат Ибраевич           общества "Национальная компания
"Қазакстан темір жолы" (по согласованию)
Осоченко                  - вице-президент акционерного общества
Владимир Григорьевич        "Казахстанская компания по управлению
электрическими сетями "KEGOC"
(по согласованию)
Аргымбаев                 - президент Общества Красного Полумесяца
Еркебек Камбарович          Республики Казахстан (по согласованию)
Тимофеев                  - заместитель председателя Ассоциации
Андрей Владимирович         Промышленной безопасности и транспорта
Республики Казахстан (по согласованию).

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан