Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 13 желтоқсандағы N 1240 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 1373 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 17 қыркүйектегі № 977 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.09.2013 № 977 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы өткізу пункттерін салу, жайластыру және күтіп ұстау жөніндегі мәселелерді шешу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1.»"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы өткізу пункттерінің жұмыс істеуінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 13 желтоқсандағы N 1240  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы өткізу пункттерінің жұмысын белгілеу және ұйымдастыру ережесінде:
9-тармақта:
төртінші абзац алынып тасталсын;
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Бақылау органдары олар ұсынған материалдарды қарайды және бір ай мерзімде бастамашыға өз қорытындысын жібереді. Бастамашы барлық материалдар мен мемлекеттік органдардың қорытындыларын Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігіне жібереді. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі мәселені шекаралас мемлекетпен келіседі, одан кейін Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі мемлекеттік шекара арқылы өткізу пункті бойынша тиісті келісім жобасын дайындайды.";
10-тармақтағы»"Бастамашы" деген сөз»"Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
12-тармақтағы»"бастамашы өз құзыреті шегінде" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2005 года N 1240
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1373. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 2013 года № 977
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.09.2013 № 977 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
В целях решения вопроса по строительству, обустройству и содержанию пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2005 года N 1240 "О некоторых вопросах функционирования пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан" следующие изменения:
в Правилах установления и организации работы пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 9:
абзац четвертый исключить:
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"Контрольные органы рассматривают представленные им материалы и в месячный срок направляют свое заключение инициатору. Инициатор направляет все материалы и заключения государственных органов Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан. Министерство иностранных дел Республики Казахстан согласовывает вопрос с сопредельным государством, после чего Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан готовит соответствующий проект соглашения по пункту пропуска через государственную границу.";
в пункте 10 слово "инициатор" заменить словами "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан";
в пункте 12 слова "инициатор в пределах своей компетенции" заменить словами "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2008 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан