"Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 29 қыркүйектегі N 1449 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 5 ақпандағы N 97 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 29 қыркүйектегі N 1449 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 29
қыркүйектегі N 1449 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Конституциясының 44-бабының 3) тармақшасына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 29 қыркүйектегі N 1449  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 36, 474-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
4-тармақтың 1) тармақшасының он сегізінші абзацы алып тасталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года N 1449"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2008 года N 97
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в  Указ  Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года N 1449".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан
О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан
от 29 сентября 2004 года N 1449
В соответствии с подпунктом 3)  статьи  44 Конституции Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЮ
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года N 1449 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" (СААП Республики Казахстан, 2004 г., N 36, ст. 474), следующее изменение:
абзац восемнадцатый подпункта 1) пункта 4 исключить.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан