Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 желтоқсандағы N 1304 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 5 ақпандағы N 102 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 9 сәуірдегі N 494 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 9 сәуірдегі N 494 Қаулысымен.
Халыққа бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсетуді жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының халқына бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсетуді жетілдіру шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 желтоқсандағы N 1304 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 50, 642-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақта 4) тармақша алынып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Денсаулық сақтау ұйымдары желісінің мемлекеттік нормативінде:
1-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) емханалар (емхананың жалпы дәрігерлік практика бөлімшелері)";
2-тармақтағы "10000 (он мыңнан)" деген сөздер "30000 (отыз мыңнан)" деген сөздермен, 3-тармақтағы "10000-ға (он мың)" деген сөздер "30000 (отыз мың)" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Ө.Е. Шөкеевке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2005 года N 1304
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2008 года N 102. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2009 года № 494
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.04.2009 № 494 .
В целях совершенствования оказания первичной медико-санитарной помощи населению Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2005 года N 1304 "О мерах совершенствования первичной медико-санитарной помощи населению Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 50, ст. 642) следующие изменения:
в пункте 2 подпункт 4) исключить;
в Государственном нормативе сети организаций здравоохранения, утвержденном указанным постановлением:
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1) поликлиники (отделения общей врачебной практики поликлиники)";
в пунктах 2 и 3 слова "10000 (десять тысяч)" заменить словами "30000 (тридцать тысяч)".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Шукеева У.Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан