Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 1400 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 наурыздағы N 282 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2015 № 1193 қаулысымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 1400   қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 24-қосымшада:
"Республикалық мемлекеттік мекемелер" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 9-жолмен толықтырылсын:
"9. "Қазақстан Республикасының Ұлттық мұрағаты" мемлекеттік мекемесі.
2. Осы қаулы 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года N 1400
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2008 года N 282. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2015 № 1193 (вводится в действие с 01.01.2016).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года N 1400 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий" следующее дополнение:
в  приложение 24 к указанному постановлению:
раздел "Республиканские государственные учреждения", дополнить строкой, порядковый номер 9, следующего содержания:
"9. Государственное учреждение "Национальный архив Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2008 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                                      К. Масимов