Демалыс күнін ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 сәуірдегі N 364 Қаулысы
Еңбекшілердің демалысы үшін қолайлы жағдайлар жасау және 2008 жылғы мамырда жұмыс уақытын ұтымды пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Демалыс күні 2008 жылғы 4 мамыр жексенбіден 2008 жылғы 2 мамыр жұмаға ауыстырылсын.
2. Қажетті өнім шығару, қаржылықты қоса алғанда, қызметтер көрсету, сондай-ақ құрылыс объектілерін іске қосу үшін еңбек, материалдық және қаржы ресурстарымен қамтамасыз етілген ұйымдарға кәсіподақ ұйымдарымен келісім бойынша 2008 жылғы 2 мамырда жұмыс жүргізуге құқық берілсін.
Көрсетілген күнгі жұмыс Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес өтеледі.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

О переносе дня отдыха
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2008 года N 364
В целях создания благоприятных условий для отдыха трудящихся и рационального использования рабочего времени в мае 2008 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Перенести день отдыха с воскресенья 4 мая на пятницу 2 мая 2008 года.
2. Предоставить право организациям, которые обеспечены трудовыми, материальными и финансовыми ресурсами для выпуска необходимой продукции, оказания услуг, включая финансовые, а также ввода в действие объектов строительства, производить по согласованию с профсоюзными организациями работу 2 мая 2008 года.
Работа в указанный день компенсируется в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан             К. Масимов