Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 552 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 21 сәуірдегі N 368 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 мамырдағы № 453 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.05.20 № 453 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Бәсекеге қабілеттілік және экспорт жөніндегі ұлттық кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 552  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 23, 258-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Бәсекеге қабілеттілік және экспорт жөніндегі ұлттық кеңес құрамына мыналар енгізілсін:
Оразалиев                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Бағлан Нұрланұлы            сауда министрлігінің Хатшылығы -
Стратегиялық жоспарлау және жиынтық
талдау департаментінің директоры, хатшы
Жәмішев                   - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Болат Бидахметұлы
Күрішбаев                 - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ақылбек Қажығұлұлы          шаруашылығы министрі
Исекешев                  - Қазақстан Республикасы Президентінің
Әсет Өрентайұлы             көмекшісі (келісім бойынша)
Есенбаев                  - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті
Мәжит Телеубекұлы           қорғау агенттігінің төрағасы (келісім
бойынша)
Алдабергенов              - Қазақстан Республикасы Табиғи
Нұрлан Шәдібекұлы           монополияларды реттеу агенттігінің
төрағасы
Дунаев                    - "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлік
Арман Ғалиасқарұлы          қоғамының басқарма төрағасы (келісім
бойынша)
Зверьков                  - "Сарыарқа" әлеуметтік-кәсіпкерлік
Вадим Павлович              корпорациясы" ұлттық компаниясы"
акционерлік қоғамы басқармасының
төрағасы (келісім бойынша)
Мейірбеков                - "Қазақстанның сыра қайнатушылар одағы"
Бексұлтан Қайырлыұлы        заңды тұлғалар бірлестігінің атқарушы
директоры (келісім бойынша)
Радостовец                - "Қазақстанның тауар өндірушілері және
Николай Владимирович        экспорттаушылар одағы" республикалық
заңды тұлғалар бірлестігінің президенті,
"Тау-кен өндіруші және тау-кен
металлургиялық кәсіпорындардың
республикалық қауымдастығы" заңды
тұлғалар бірлестігінің атқарушы
директоры (келісім бойынша)
мына:
"Школьник Владимир Сергеевич - Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары
Сағынтаев Бақытжан Әбдірұлы - Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің төрағасы"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Школьник Владимир Сергеевич - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі
Сағынтаев Бақытжан Әбдірұлы - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы";
көрсетілген құрамнан: Есімов Ахметжан Смағұлұлы, Коржова Наталья Артемовна, Құлсейітов Айдын Жеңісұлы, Оразбақов Ғалым Ізбасарұлы, Алғазиев Ақылбек Майкөтұлы, Келімбетов Қайрат Нематұлы, Рау Альберт Павлович шығарылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 552
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2008 года N 368. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2010 года N 453
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.05.2010 № 453.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 552 "О создании Национального совета по конкурентоспособности и экспорту при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 23, ст. 258) следующие изменения:
ввести в состав Национального совета по конкурентоспособности и экспорту, утвержденный указанным постановлением:
Оразалиева                 - директора Департамента стратегического
Баглана Нурлановича          планирования и сводного анализа -
Секретариат Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан, секретарем
Жамишева                   - Министра финансов Республики Казахстан
Болата Бидахметовича
Куришбаева                 - Министра сельского хозяйства Республики
Ахылбека Кажигуловича        Казахстан
Исекешева                  - помощника Президента Республики Казахстан
Асета Орентаевича            (по согласованию)
Есенбаева                  - Председателя Агентства Республики
Мажита Тулеубековича         Казахстан по защите конкуренции
(по согласованию)
Алдабергенова              - Председателя Агентства Республики Казахстан
Нурлана Шадибековича         по регулированию естественных монополий
Дунаева                    - председателя правления акционерного
Армана Галиаскаровича        общества "Фонд устойчивого развития
"Қазына" (по согласованию)
Зверькова                  - председателя правления акционерного
Вадима Павловича             общества "Национальная компания
"Социально-предпринимательская корпорация
"Сарыарка" (по согласованию)
Меирбекова                 - исполнительного директора объединения
Бексултана Кайырлаевича      юридических лиц "Союз пивоваров Казахстана"
(по согласованию)
Радостовца                 - президента Республиканского объединения
Николая Владимировича        юридических лиц "Союз товаропроизводителей
и экспортеров Казахстана", исполнительного
директора объединения юридических лиц
"Республиканская ассоциация горнодобывающих
и горно-металлургических предприятий"
(по согласованию);
строки:
"Школьник Владимир Сергеевич - Заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан
Сагинтаев Бакытжан Абдирович - Председатель Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий"
изложить в следующей редакции:
"Школьник Владимир Сергеевич - Министр индустрии и торговли Республики Казахстан
Сагинтаев Бакытжан Абдирович - Руководитель Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан";
вывести из указанного состава: Есимова Ахметжана Смагуловича, Коржову Наталью Артемовну, Кульсеитова Айдына Женисовича, Оразбакова Галыма Избасаровича, Алгазиева Ахылбека Майкотовича, Келимбетова Кайрата Нематовича, Paу Альберта Павловича.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов