О временном ввозе военного имущества
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года N 388
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. В связи с предстоящей демонстрацией военного имущества Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить таможенное оформление в режиме временного ввоза товаров и транспортных средств, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Министерству обороны Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 апреля 2008 года N 388
Перечень товаров и транспортных средств
N
п/п
Наименование
организации
Вооружение
1
2
3
1
ФГУП
"Рособоронэкспорт",
Российская Федерация
- Боевая колесная машина Воин-2 на
базе КамАЗ;
- БМПТ - боевая машина поддержки
танков;
- ГАЗ-2330 "Тигр"
2
ГК "Укрспецэкспорт",
Республика Украина
- БМП-1М (вооружение: 30 мм пушка
ЗТМ-1; 7,62 мм пулемет; гранатомет
АГ-17);
- МТ-ЛБШ (вооружение: 30 мм пушка
ЗТМ-1; ПКТ; гранатомет АГ-17);
- БТР-70 (вооружение: 30 мм пушка
ЗТМ-1; ПКТ; двигатель Камаз-74013)
3
Компания "Soltam
Systems LTD",
Государство Израиль
- оборудование для сухопутных
войск;
- тактический компьютер для
переднего наблюдателя;
- средства связи;
- инерциальная система навигации и
компьютер INS+GDU;
- беспилотный летательный аппарат;
- радар начальной скорости снаряда
MVR;
- метеооборудование;
- система наблюдения "TAS" и
система наводки орудий GLS
4
Концерн "IМI"
(Израильская военная
промышленность),
Государство Израиль
- комплект беспилотного
летательного аппарата "Aerostar";
- макеты моделей мин;
- пули 0.5" (демонстрационные
инертные);
- макет ракеты "Далила" и
ускоритель (2 ящика);
- комплект автоматизированной
системы управления;
- макет ракеты Экстра;
- пусковой контейнер - Экстра;
- макет ракеты ЛАР;
- пусковые контейнеры ЛАР;
- вспомогательное оборудование для
метеорологической системы;
- прибор ночного видения TISAS
(TIFCS) и система управления огнем
для танка Т-72;
- ракеты ЛАР - 13 шт.;
- радиостанция (TADIRAN);
- модель крупноогневого модуля с
пулеметом 12.7 мм;
- изделия навигационной системы и
система обнаружения целей BMS;
- огневой модуль 30 мм модель
D363xx-00;
- аксессуары и ящик для
инструментов для огневого модуля
5
Компания "Aselsan",
Турция
- кунг;
- автоматизированная телефонная
станция MAGN централ;
- радиокомплект VRC 5112;
- цифровой терминал;
- наручное радио и аксессуары 9651
(батарея, антенна, зарядное
устройство, адаптер);
- переносное радио 9661;
- наручное радио и аксессуары
VHF APC025;
- переносное радио и аксессуары
VHF APC025;
- стационарная единица и
аксессуары VHF APC025;
- кабели;
- антенна МАТ;
- антенна стандартная МАТ;
- командный управляющий компьютер;
- монитор ASM 18 LCD;
- монитор ASM 20 LCD;
- военная клавиатура ASK;
- кабели ККВ;
- наручный терминал НТ-7243;
- кабели НТ;
- управляющий коммуникатор взвода
и питания;
- переносное оборудование
командира взвода;
- ручной терминал командира взвода;
- зарядник батарей ВС-2001;
- переносной интерфейс;
- тренога;
- военный ноутбук LT-7241;
- набор кабелей LT;

Әскери мүлікті уақытша әкелу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі N 388 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әскери мүлікті алдағы көрсетуге байланысты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кеден комитеті осы қаулыға қосымшаға сәйкес тауарларды және көлік құралдарын уақытша әкелу режимінде кедендік ресімдеуді қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 24 сәуірдегі
N 388 қаулысына
қосымша
Тауарлардың және көлік құралдарының тізбесі
Р/с
N
Ұйымның атауы Қару-жарақ
1 2 3
1
"Рособоронэкспорт"
ФМБК, Ресей
Федерациясы
- КамАЗ базасындағы Воин-2
жауынгерлік дөңгелекті машинасы;
- ЖЖМТ - танктерді сүйемелдеу
жауынгерлік машинасы;
- ГАЗ-2330»"Тигр"
2
"Укрспецэкспорт"
МК, Украина
Республикасы
- ЖЖМ-1М (қару-жарағы: 30 мм ЗТМ-1
зеңбірегі; 7,62 мм отшашары; АГ-17
гранатаатқышы);
- КТ-ЖБШ (қару-жарағы: 30 мм ЗТМ-1
зеңбірегі; ПКТ; АГ-17 гранатаатқышы);
- БТР-70 (қару-жарағы: 30 мм ЗТМ-1
зеңбірегі; ПКТ; КамАЗ-74013
қозғалтқышы)
3
"Soltam Systems
LTD" компаниясы,
Израиль Мемлекеті
- құрлық әскерлеріне арналған
жабдық;
- алдыңғы байқаушыға арналған
тактикалық компьютер;
- байланыс құралдары;
- навигацияның инерциялық жүйесі
және INS+GDU компьютері;
- пилотсыз ұшу аппараты;
- MVR снаряды бастапқы жылдамдығының радары;
- метеожабдық;
- "TAS" байқау жүйесі және GLS зеңбіректерінің көздеу жүйесі
4
"ІМІ" концерні
(Израилъ әскери
өнеркәсібі),
Израиль Мемлекеті
- "Aerostar" пилотсыз ұшу аппаратының жиынтығы;
- мина модельдерінің макеттері;
- 0.5" оқтары (демонстрациялық
инертті);
- "Далила" зымыранының макеті және
үдеткіш (2 жәшік);
- автоматтандырылған басқару
жүйесінің жиынтығы;
- экстра зымыранының макеті;
- қосу контейнері - экстра;
- ЛАР зымыранының макеті;
- ЛАР қосу контейнерлері;
- метеорологиялық жүйеге арналған
көмекші жабдық;
- TISAS (TIFCS) түнде көру аспабы және Т-72 танкісіне арналған атуды
басқару жүйесі;
- ЛАР зымырандары - 13 дана;
- радиостанция (TADIRAN);
- 12.7 мм отшашары бар ірі ату
модулінің моделі;
- навигация жүйесінің бұйымы және
BMS нысаналарын анықтау жүйесі;
- D363xx-00 моделінің 30 мм ату
модулі;
- ату модульдеріне арналған құралдар үшін аксессуарлар мен
жәшік
5
"Aselsan" компаниясы, Түркия
- кунг;
- MAGN централ автоматтандырылған телефон станциясы;
- VRC 5112 радиожиынтығы;
- цифрлы терминал;
- 9651 қол радиосы мен аксессуар-
лары (батарея, антенна, зарядтау
қондырғысы, адаптер);
- 9661 тасымалды радиосы;
- VHF АРСО25 қол радиосы мен аксессуарлары;
- VHF АРСО25 тасымалды радиосы мен аксессуарлары;
- VНҒ АРСО25 тұрақты бірлігі мен аксессуарлары;
- кабельдер;
- МАТ антеннасы;
- МАТ стандартты антеннасы;
- командалық басқару компьютері;
- ASM 18 LCD мониторы;
- ASM 20 LCD мониторы;
- ASK әскери клавиатурасы;
- ККВ кабельдері;
- НТ-7243 қол терминалы;
- НТ кабельдері;
- взвод және қоректеңдіруді басқару
коммуникаторы;
- взвод командирінің тасымалды
жабдығы;
- взвод командирінің қол терминалы;
- ВС-2001 батареяларын зарядтауыш;
- тасымалды интерфейс;
- тренога;
- LT-7241 әскери ноутбугі;
- LT кабельдерінің жинағы;

- блок питания (220/24);
- хаб;
- ноутбук;
- кабель и адаптер Ethernet;
- переходники и кабели
6
"КAZSPECINZINIRING
EUROPA" uab,
Литовская Республика
- комплект видеоприцела,
тепловизора и лазерного прицела
(STAWS);
- пульт управления (Gunners
Display Electronics and Control
Panel);
- метеостанция (Met Sensor);
- обзорный прицел наводчика
орудия (Gunners Display Unit);
- панель компьютера командира
танка (Commanders Display Unit);
- навесной блок наведения
орудия (INU Mounted on Gun Barrel);
- дисплей и баллистический
контроллер (Gunners Control Panel);
- бинокулярный дисплей (Ezi View
Vision Blok Assembly)
7
Компания "ELBIT",
Государство Израиль
- беспилотный летательный аппарат
(БПЛА) (HERMES 450);
- оборудование спутниковой связи
военного применения (GLOBALITE);
- оборудование для тактической
передачи видеосигнала с БПЛА на
вертолет (TVR);
- нашлемная система индикации
пилотажных данных, проектируемая
через очки ночного видения пилота
(ANVIS-HUD);
- навигационная система управления
(HELICOM);
- тепловизорный прицел (ATIM);
- переносной тепловизорный бинокль
с возможностью передачи координат
(CORAL CR);
- тепловизорные прицелы для
снайперов и пулеметов;
- переносные лазерные указатели
(PLDR);
- тепловизорная система управления
огнем для Т-72 (TISAS);
- система ведения боя с
использованием цифровой карты
(BMS);
- система командования и контроля
(DOMINATOR);
- огневая точка для бронетехники
с удаленным управлением (7,62 мм,
25 мм, 30 мм) (ORCWS);
- система предупреждения о
лазерном наведении для Т-72
(ELAWS);
- тренажеры бригадного уровня
8
Компания "IAI",
Государство Израиль
- беспилотный летательный аппарат
(БПЛА) (Heron);
- беспилотный летательный аппарат
(БПЛА) (Iview-50);
- беспилотный летательный аппарат
(БПЛА) (Bird-400);
-  беспилотный летательный аппарат
(БПЛА) (Searcher);
- макет ракеты "lora".

- қоректендіру блогы (220/24);
- хаб;
- ноутбук;
- Ethernet кабелі мен адаптері;
- өткізгіштер мен кабельдер
6
"КAZSPECINZINIRING
EUROPA" uab,
Литва Республикасы
- бейненысана, жылувизор және
лазерлік нысана жиынтығы (STAWS);
- басқару пульті (Gunners Display
Electronics and Control Panel);
- метеостанция (Met Sensor);
- зеңбірек көздеуішінің шолу
нысанасы (Gunners Display Unit);
- танк командирінің компьютер
панелі (Commanders Display Unit);
- зеңбіректің көздеу аспалы блогы
(INU Mounted on Gun Barrel);
- дисплей және баллистикалық бақылауыш (Gunners Control Panel);
- бинокулярлық дисплей (Ezi View
Vision Blok Assembly)
7
"ELBIT" компаниясы,
Израиль Мемлекеті
- пилотсыз ұшу аппараты (БПЛА)
(HERMES 450);
- әскерде қолданылатын спутниктік байланыс жабдығы (GLOBALITE);
- тікұшаққа БПЛА бар бейнедабылдар-
ды тактикалық беруге арналған
жабдық (TVR);
- пилоттың түнде көру көзілдірігі
арқылы жобаланатын пилотаж
деректері индикациясының шлемүсті
жүйесі (ANVIS-HUD);
- навигациялық басқару жүйесі
(HELICOM);
- тепловизорлық дүрбі (ATIM);
- координаттарды беру мүмкіндігі
бар тасымалды тепловизорлық дүрбі
(CORAL CR);
- мергендерге және отшашарларға
арналған тепловизорлық нысаналар;
- тасымалды лазерлік көрсеткіштер
(PLDR);
- атуды тепловизорлық басқару жүйесі (TISAS);
- цифрлы картаны пайдалана отырып,
ұрыс жүргізу жүйесі (BMS);
- басқару және бақылау жүйесі
(DOMINATOR);
- қашықтан басқаруы бар броньды
техникаға арналған ату нүктесі
(7,62 мм, 25 мм, 30 мм) (ORCWS);
- Т-72 арналған лазерлік көздеу
туралы ескерту жүйесі (ELAWS);
- бригадалық деңгей тренажерлері
8
"IAI" компаниясы,
Израиль Мемлекеті
- пилотсыз ұшу аппараты (БПЛА)
(Heron);
- пилотсыз ұшу аппараты (БПЛА)
(Iview-50);
- пилотсыз ұшу аппараты (БПЛА)
(Bird-400);
- пилотсыз ұшу аппараты (БПЛА)
(Searcher);
- "lora" зымыранының макеті.