Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 қаңтардағы N 73 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 мамырдағы N 461 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Балық шаруашылығы тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2008 жылға арналған лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 қаңтардағы N 73 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2008 жылға арналған лимиттері:
"Ақтөбе облысы" деген бөлімнен кейін мынадай мазмұндағы "Шығыс Қазақстан облысы" деген бөліммен толықтырылсын:
Шығыс Қазақстан облысы
"
Су тоғаны
Барлығы,
тонна
Балық түрлері
Майқан
Хариус
Марқакөл
көлі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2008 года N 73
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2008 года N 461
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 28 января 2008 года N 73 "Об утверждении лимитов вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2008 год" следующее дополнение:
Лимиты вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2008 год, утвержденные указанным постановлением:
после раздела "Актюбинская область" дополнить разделом "Восточно-Казахстанская область" следующего содержания:
"
Восточно-Казахстанская область
Водоем
Всего,
тонн
Виды рыб
Ленок
Хариус
Озеро
Маркаколь