Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 21 мамырдағы N 482 Қаулысы
" 2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы " Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 6 желтоқсандағы Заңына, " Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесін бекіту туралы " Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне осы қаулыға қосымшаға сәйкес сот шешімдерін орындау үшін 2008 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резервінен 3879852 (үш миллион сегіз жүз жетпіс тоғыз мың сегіз жүз елу екі) теңге бөлінсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 21 мамырдағы
N 482 қаулысына
қосымша
Орындауға жататын сот шешімдерінің тізбесі
Р/с
N
Сот органының
атауы мен шешімнің
шығарылған күні
Талапкер
Мемле-
кеттің
кірісіне
түсетін
мемле-
кеттік
бажды
шегер-
гендігі,
сома
(теңге)
Мемле-
кеттің
кірісіне
түсетін
мемле-
кеттік
баж
(теңге)
1
2
3
4
5
1
Қарағанды қаласы
N 2 Қазыбек би
аудандық сотының
2004 жылғы 17.08.
шешімі,
Қарағанды қаласы N 2
Қазыбек би аудандық
сотының 2005 жылғы
07.02. ұйғарымы
В.С. Горбачев
150000
2
Қостанай қаласының
N 2 сотының 2006
жылғы 05.07. шешімі
И.В. Новиков
300000
3
Астана қаласы
Сарыарқа аудандық
сотының 2006 жылғы
30.03. шешімі
Г.А. Нечкин
78306
4
Алматы қаласы
Медеу аудандық
сотының 2006 жылғы
25.12. шешімі
В.А.Скрибачев
300515
5
Қызылорда облысы
Қазалы аудандық
сотының 2005 жылғы
31.08. шешімі,
Қызылорда облыстық
сотының Азаматтық
істер жөніндегі
алқасының 2005 жылғы
12.10. қаулысы
Ғ.Б. Дүйсебаев
30000
6
Астана қаласы
Сарыарқа аудандық
сотының 2006 жылғы
11.12. шешімі,
Астана қалалық
сотының Азаматтық
істер жөніндегі
алқасының 2007 жылғы
20.02. қаулысы
Ә.М. Айнабеков
300515
7
Астана қаласы
Алматы аудандық
сотының 2003 жылғы
10.11. шешімі,
Астана қалалық
сотының Азаматтық
істер жөніндегі
алқасының 2004 жылғы
29.01. қаулысы,
Астана қаласы Алматы
аудандық сотының
2005 жылғы 03.02.
ұйғарымы
А.П. Михалев
Г.Д. Михалева

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2008 года N 482
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 6 декабря 2007 года "О республиканском бюджете на 2008 год",  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2008 год на исполнение обязательств по решениям судов, 3879852 (три миллиона восемьсот семьдесят девять тысяч восемьсот пятьдесят два) тенге для исполнения судебных решений согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                         К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 мая 2008 года N 482
Перечень
судебных решений, подлежащих исполнению
N
п/п
Наименование судебного органа и дата решения
Истец
Сумма за вычетом госпошлины (тенге) в доход государства
Госпошлина (тенге) в доход государства
1
2
3
4
5
1
Решение
Казыбекбийского
районного суда N 2
города Караганды от
17.08.2004,
определение
Казыбекбийского
районного суда N 2
города Караганды от
07.02.2005
Горбачев B.C.
150000
2
Решение суда N 2
города Костанай от
05.07.2006
Новиков И.В.
300000
3
Решение
Сарыаркинского
районного суда
города Астаны от
30.03.2006
Нечкин Г.А.
78306
4
Решение Медеуского
районного суда
города Алматы от
25.12.2006
Скрибачев В.А.
300515
5
Решение
Казалинского
районного суда
Кызылординской
области от
31.08.2005,
постановление
коллегии по
гражданским делам
Кызылординского
областного суда от
12.10.2005
Дуйсембаев
Г.Б.
30000
6
Решение
Сарыаркинского
районного суда
города Астаны от
11.12.2006,
постановление
коллегии по
гражданским делам
суда города Астаны
от 20.02.2007
Айнабеков
A.M.
300515
7
Решение
Алматинского
районного суда
города Астаны от
10.11.2003,
постановление
коллегии по
гражданским делам
суда города Астаны
от 29.01.2004,
определение
Алматинского
районного суда
города Астаны от
03.02.2005
Михалев А.П.
Михалева Г.Д.