Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 шілдедегі N 751 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 6 маусымдағы N 545 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 3 шілдедегі N 695 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.07.03 N 695 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 шілдедегі N 751 қаулысына(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 27, 353-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамы осы қаулыға қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 6 маусымдағы
N 545 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 9 шілдедегі
N 751 қаулысымен
бекітілген
Ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету мәселелері
жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамы
Сағынтаев             - Қазақстан Республикасының Премьер-
Бақытжан Әбдірұлы       Министрі Кеңсесінің Басшысы, төраға
Нұриманов             - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Мақсұт Әнуарбекұлы      қауіпсіздік комитеті төрағасының
орынбасары (келісім бойынша), төрағаның
орынбасары
Толымбеков            - Қазақстан Республикасы Премьер-
Манат Исенұлы           Министрінің Кеңсесі Мемлекеттік құпияларды
қорғау бөлімінің меңгерушісі, төрағаның
орынбасары
Айткешұлы             - Қазақстан Республикасының Премьер-
Бейбітқали              Министрі Кеңсесінің Мемлекеттік құпияларды
қорғау бөлімі меңгерушісінің орынбасары,
хатшы
Қасымбек              - Қазақстан Республикасының Көлік және
Жеңіс Махмұдұлы         коммуникация вице-министрі
Қуанғанов             - Қазақстан Республикасының Білім және
Фархад Шаймұратұлы      ғылым вице-министрі
Құсдәулетов           - Қазақстан Республикасының Әділет вице-
Дулат Рашитұлы          министрі
Сабдалин              - Қазақстан Республикасының Төтенше
Абылай Қиялұлы          жағдайлар вице-министрі
Шпекбаев              - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Алик Жатқамбайұлы       вице-министрі
Баталов               - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Асқар Болатұлы          минералдық ресурстар министрлігінің жауапты
хатшысы
Жошыбаев              - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Рәпіл Сейітханұлы       министрлігінің жауапты хатшысы
Коржова               - Қазақстан Республикасы Қаржы
Наталья Артемовна       министрлігінің жауапты хатшысы
Құрманғалиева         - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Жанна Дулатқызы         ақпарат министрлігінің жауапты хатшысы
Советский             - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
Вячеслав Крестьянович   министрлігінің жауапты хатшысы
Шәженова              - Қазақстан Республикасы Экономика және
Дина Мэлсқызы           бюджеттік жоспарлау министрлігінің жауапты
хатшысы
Әлжанов               - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
Батырбек Асылбекұлы     Төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Күреңбеков            - Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет
Амантай Жәнкеұлы        қызметі бастығының орынбасары (келісім
бойынша)
Лукин                 - Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа
Андрей Иванович         және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес
агенттігі (қаржы полициясы) төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Мырзадинов            - Қазақстан Республикасы Бас прокурорының
Ерғали Серікбайұлы      орынбасары (келісім бойынша)
Тілеубеков            - Қазақстан Республикасының Президенті
Ғани Өтенұлы            Әкімшілігінің Құжаттамалық қамтамасыз ету
бөлімі меңгерушісінің орынбасары (келісім
бойынша)
Маханбетажиев         - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және Батыр Әпенұлы           байланыс агенттігінің жауапты хатшысы
Жасұзақов             - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Сәкен Әділханұлы        министрлігінің Штабтар бастықтары комитеті
төрағасының бірінші орынбасары
Хисамутдинов          - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Ильдар Ибрагимович      комитетінің Қызметі директорының орынбасары
(келісім бойынша)
Байәділов             - Қазақстан Республикасының Қауіпсіздік
Ерғали Мұхаметжанұлы    Кеңесі хатшылығының сектор меңгерушісі
(келісім бойынша)
Слободянюк            - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
Анатолий Ануфриевич     Кеңсесінің Бақылау және құжаттамалық
қамтамасыз ету бөлімі меңгерушісінің
орынбасары

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2004 года N 751
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2008 года N 545. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2010 года N 695
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.07.2010 № 695.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2004 года N 751 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам обеспечения информационной безопасности" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 27, ст. 353) следующее изменение:
состав Межведомственной комиссии по вопросам обеспечения информационной безопасности, утвержденный указанным постановлением, изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 июня 2008 года N 545
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 9 июля 2004 года N 751
Состав
Межведомственной комиссии по вопросам обеспечения
информационной безопасности
Сагинтаев                  - Руководитель Канцелярии
Бакытжан Абдирович           Премьер-Министра Республики Казахстан,
председатель
Нуриманов                  - заместитель Председателя Комитета
Максут Ануарбекович          национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию),
заместитель председателя
Толымбеков                 - заведующий Отделом по защите
Манат Исенович               государственных секретов Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан,
заместитель председателя
Айткешулы                  - заместитель заведующего Отделом по
Бейбиткали                   защите государственных секретов
Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан, секретарь
Касымбек                   - вице-министр транспорта и коммуникаций
Женис Махмудович             Республики Казахстан
Куанганов                  - вице-министр образования и науки
Фархад Шаймуратович          Республики Казахстан
Куставлетов                - вице-министр юстиции Республики
Дулат Рашитович              Казахстан
Сабдалин                   - вице-министр по чрезвычайным ситуациям
Аблай Киялович               Республики Казахстан
Шпекбаев                   - вице-министр внутренних дел Республики
Алик Жаткамбаевич            Казахстан
Баталов                    - ответственный секретарь Министерства
Аскар Болатович              энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Жошыбаев                   - ответственный секретарь Министерства
Рапиль Сейтханович           иностранных дел Республики Казахстан
Коржова                    - ответственный секретарь Министерства
Наталья Артемовна            финансов Республики Казахстан
Курмангалиева              - ответственный секретарь Министерства
Жанна Дулатовна              культуры и информации Республики
Казахстан
Советский                  - ответственный секретарь Министерства
Вячеслав Крестьянович        индустрии и торговли Республики
Казахстан
Шаженова                   - ответственный секретарь Министерства
Дина Мэлсовна                экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Альжанов                   - заместитель Председателя Национального
Батырбек Асылбекович         Банка Республики Казахстан
(по согласованию)
Куренбеков                 - заместитель начальника Службы охраны
Амантай Жанкеевич            Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Лукин                      - заместитель Председателя Агентства
Андрей Иванович              Республики Казахстан по борьбе с
экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция)
(по согласованию)
Мерзадинов                 - заместитель Генерального прокурора
Ергали Серикбаевич           Республики Казахстан (по согласованию)
Тилеубеков                 - заместитель заведующего Отделом
Гани Утенович                документационного обеспечения
Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Маханбетажиев              - ответственный секретарь Агентства
Батыр Апенович               Республики Казахстан по информатизации
и связи
Жасузаков                  - первый заместитель председателя
Сакен Адилханович            Комитета начальников штабов
Министерства обороны Республики
Казахстан
Хисамутдинов               - заместитель директора Службы Комитета
Ильдар Ибрагимович           национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Баядилов                   - заведующий сектором Секретариата
Ергали Мухамеджанович        Совета Безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Слободянюк                 - заместитель заведующего Отделом
Анатолий Ануфриевич          контроля и документационного
обеспечения Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан