"Астана қаласында Күмісбеков көшесінен Бейсекова көшесіне дейін Сейфуллин көшесін салу 1 000 000" деген жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Астана қаласында Мирзоян даңғылынан Абылай хан даңғылына дейін N 38 көшені салу 1 002 199;
Астана қаласында Манас даңғылынан университет қалашығына дейін N 41 көшені салу 150 000;
Астана қаласында Манас даңғылынан университет қалашығына дейін N 42 көшені салу 150 000;
Астана қаласында N 19 көшенің оңтүстік жағына қарай медициналық кластерге кіреберіс жолдар салу 100 000;
Астана қаласында N 41 көшеден N 42 көшеге дейін N 39 көшені салу 150 000;
Астана қаласында N 38 көшеден N 12 көшеге дейін Мирзоян көшесін салу 50 000;
Астана қаласында N 23 көшеден N 27 көшеге дейін Сарыарқа көшесін салу 350 000";
3) "2008 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1224  қаулысында :
көрсетілген қаулыға  165-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 2-жолының 5-бағанында:
3-тармақ алынып тасталсын;
реттік нөмірі 3-жолда:
4-тармақтағы "Астана - Петропавл автожолын қайта жаңарту және жобалы-ізденіс жұмыстар жүргізу, соның ішінде Көкшетау қаласы арқылы "Астана - Щучин" учаскесі" деген сөздерден кейін ". Шарт сомасының 70 пайызынан аспайтын мөлшерде аванстық төлем" деген сөздермен толықтырылсын;
11-тармақтағы "- "Ресей Федерациясының шекарасы (Астраханға) -Атырау" деген сөздерден кейін "; -"Ақтөбе - Мәртөк - Ресей Федерациясының шекарасы" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 4-жолда:
1-тармақтағы "Батыс Қазақстанның автожолдарын қайта жаңарту;" деген сөздерден кейін "құрылысты қадағалау жөніндегі консультанттардың қызметіне ақы төлеу, құрылысты қадағалауға байланысты салықтар төлеу;" деген сөздермен толықтырылсын;
4-тармақтағы "қайта жаңартуға байланысты салықтарды төлеу," деген сөздерден кейін "құрылысты қадағалау жөніндегі консультанттардың қызметіне ақы төлеу," деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 168-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің реттік нөмірі 2-жолының 5-бағанында:
2) тармақшадағы "Қостанай қаласындағы әуежайының ұшу-қону жолағын қайта жаңарту" жобасы (Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Құрылыс істері комитетінің 2006 жылғы 2 наурыздағы N 70-ЖІЖ бұйрығы; мем. сараптама 2007 жылғы 25 ақпандағы N 2-98/05 қорытындысы) және" деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақтың "Тікелей нәтижесі" мынадай редакцияда жазылсын:
"Тікелей нәтиже: "Қорқыт ата" әуежайының ұшу-қону жолағын қайта жаңарту және сервистік және әуеайлақты арнайы техникамен қайта жарақтандыру. "Қостанай қаласы әуежайының жасанды ұшу-қону жолағын және аэровокзалын қайта жаңарту" жобасының 2-кезеңінің жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу. Ақтөбе әуежайының аэровокзал кешенін қайта жаңарту";
көрсетілген қаулыға 179-қосымшада:

строку "Строительство улицы Сейфуллина от улицы Кумисбекова до улицы Бейсековой в городе Астане 1 000 000" исключить;
дополнить строками следующего содержания:
"Строительство улицы N 38 от проспекта Мирзояна до проспекта Абылай-хана в городе Астане 1 002 199;
Строительство улицы N 41 от проспекта Манаса до университетского городка в городе Астане 150 000;
Строительство улицы N 42 от проспекта Манаса до университетского городка в городе Астане 150 000;
Строительство проездов в медицинском кластере южнее улицы N 19 в городе Астане 100 000;
Строительство улицы N 39 от улицы N 41 до улицы N 42 в городе Астане 150 000;
Строительство улицы Мирзояна от улицы N 38 до улицы N 12 в городе Астане 50 000;
Строительство улицы Сарыарка от улицы N 23 до улицы N 27 в городе Астане 350 000";
3) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года N 1224 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2008 год":
в  приложении 165  к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" строки, порядковый номер 2:
пункт 3 исключить;
в строке, порядковый номер 3:
в пункте 4 после слов "реконструкции и проектно-изыскательским работам по автодороге Астана-Петропавловск, через город Кокшетау на участке "Астана-Щучинск" дополнить словами ". Авансовая оплата в размере не более 70 процентов от суммы договора";
в пункте 11 после слов "- "граница Российской Федерации (на Астрахань) - Атырау" дополнить словами "; - "Актобе - Мартук - граница Российской Федерации";
в строке, порядковый номер 4:
в пункте 1 после слов "экспертизу и контрактам с подрядчиками;" дополнить словами "оплата услуг консультантов по надзору за строительством, оплата налогов, связанных с надзором за строительством;";
в пункте 4 после слов "связанных с реконструкцией дорог," дополнить словами "оплата услуг консультантов по надзору за строительством,";
в  приложении 168  к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" строки, порядковый номер 2:
в подпункте 2) слова "реконструкция взлетно-посадочной полосы аэропорта города Костанай (приказ Комитета по делам строительства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан N 70-ПИР от 02.03.06 года; заключение гос.экспертизы N 2-98/05 от 25 февраля 2005 года) и" исключить;
"Прямой результат" пункта 7 изложить в следующей редакции:
"Прямой результат: Реконструкция взлетно-посадочной полосы и переоснащение сервисной и аэродромной спецтехникой аэропорта "Коркыт Ата". Разработка проектно-сметной документации 2-го этапа проекта "Реконструкция искусственной взлетно-посадочной полосы и аэровокзала аэропорта г. Костанай". Реконструкция аэровокзального комплекса аэропорта Актобе";
в  приложении 179  к указанному постановлению:

"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"Астана қаласында Күмісбеков көшесінен Бейсекова көшесіне дейін Сейфуллин көшесін салу;" деген сөздер алынып тасталсын;
"Астана қаласында N 4 көшеден N 23 көшеге дейін Сарыарқа көшесінің учаскесін салу (мемлекеттік сараптамалардың 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 2-741/04; 2005 жылғы 21 маусымдағы N 2-361/05 қорытындылары)" деген сөздерден кейін "Астана қаласында Мирзоян даңғылынан Абылай хан даңғылына дейін N 38 көшені салу; Астана қаласында Манас даңғылынан университет қалашығына дейін N 41 көшені салу (мемлекеттік сараптаманың 2007 жылғы 3 желтоқсандағы N 23-393/07 қорытындысы); Астана қаласында Манас даңғылынан университет қалашығына дейін N 42 көшені салу (мемлекеттік сараптаманың 2007 жылғы 26 желтоқсандағы N 23-419/07 қорытындысы); Астана қаласында N 19 көшенің оңтүстік жағына қарай медициналық кластерге кіреберіс жолдар салу; Астана қаласында N 41 көшеден N 42 көшеге дейін N 39 көшені салу; Астана қаласында N 38 көшеден N 12 көшеге дейін Мирзоян көшесін салу; Астана қаласында N 23 көшеден N 27 көшеге дейін Сарыарқа көшесін салу (мемлекеттік сараптаманың 2007 жылғы 6 қарашадағы N 2-612/07 қорытындысы);" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
слова "строительству ул. Сейфуллина от ул. Кумисбекова до ул. Бейсекова в городе Астане;" исключить;
после слов "строительству участка улицы Сарыарка от улицы N 4 до улицы N 23 в городе Астане (заключения государственных экспертиз от 29 декабря 2004 года N 2-741/04 и от 21 июня 2005 года N 2-361/05);" дополнить словами "строительству улицы N 38 от проспекта Мирзояна до проспекта Абылай-хана в городе Астане; строительству улицы N 41 от проспекта Манаса до университетского городка в городе Астане (заключение государственной экспертизы от 3 декабря 2007 года N 23-393/07); строительству улицы N 42 от проспекта Манаса до университетского городка в городе Астане (заключение государственной экспертизы от 26 декабря 2007 года N 23-419/07); строительству проездов в медицинском кластере южнее улицы  N 19 в городе Астане; строительству улицы N 39 от улицы N 41 до улицы N 42 в городе Астане; строительству улицы Мирзояна от улицы N 38 до улицы N 12 в городе Астане; строительству улицы Сарыарка от улицы N 23 до улицы N 27 в городе Астане (заключение государственной экспертизы от 6 ноября 2007 года N 2-612/07);".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов